REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Blog firmowy

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Blog firmowy w 2017 r. - co zrobić, by każdy go czytał?

Blog firmowy to narzędzie inbound marketingu o dużym i wciąż jeszcze niewyczerpanym potencjale. Jakie trendy będą rządzić firmową blogosferą w 2017 roku? Co zrobić, by blog firmowy przynosił odczuwalne korzyści i budował markę firmy w internecie?

Pod jakim adresem uruchomić firmowego bloga?

Właściwie dobrany adres może wzmacniać siłę marki, pomagać stronie w Google i pozyskiwać klientów. Jaki wybrać adres dla firmowego bloga?

Czy vlogi to dobry pomysł na biznes?

Vlogi są coraz popularniejszą metodą na zwiększenie zarobków. Vlogerzy znajdują chwytliwe tematy, ciężko pracują i dzięki temu są w stanie zarobić na YouTube. Czy rzeczywiście vlog jest dobrym pomysłem na biznes? Czy stanowi jedynie hobby?

Obowiązki prawne prowadzącego bloga

Każdy bloger powinien pamiętać o tym, że w cyberprzestrzeni prawo obowiązuje na takich samych zasadach, jak w tzw. realu. Poczucie anonimowości bywa złudne, łatwość wyrażania często kontrowersyjnych poglądów może rodzić odpowiedzialność, a jedno kliknięcie oznaczać zawarcie skutecznej umowy i zobowiązanie się np. do uiszczenia opłaty za daną usługę, co przy niechęci internautów do czytania regulaminów i innych pojawiających się na stronach informacji bywa niebezpieczne. Specyfika internetu oczywiście pociąga za sobą szereg komplikacji i kontrowersji, między innymi w zakresie egzekwowania obowiązujących przepisów, to jednak nie zwalniają z odpowiedzialności przed prawem. O czym powinien pamiętać bloger, żeby nie popaść w problemy z prawem?

REKLAMA

Jak przyciągnąć czytelników na blog firmowy? - 5 popularnych sposobów

Czy użytkownicy są w stanie w łatwy sposób odszukać treści, które publikujesz na blogu? Czy chcesz wypromować swoje artykuły pośród szerszej grupy odbiorców? Warto zadbać o to, aby treści obecne na blogu firmowym były dostępne dla jak największej liczby osób. W tym artykule, zapoznasz się z pięcioma sposobami na to jak przyciągnąć większą liczbę czytelników na blog.

Jak sprawić, by czytelnicy wracali po więcej? - budowanie wartościowego bloga

Blogerzy często mają obsesję na punkcie liczb. Praktycznie codziennie sprawdzamy statystki stron, aby dowiedzieć się, ile nowych odwiedzin udało nam się uzyskać. Zbyt często rozpaczamy nad utratą kilku fanów na Twitterze czy Facebooku. Niestety, większość blogerów koncentruje się na niewłaściwych statystykach. Posiadanie bloga z dużą ilością odwiedzin to wartościowe aktywa, jednak najważniejsze jest to, jaki odsetek użytkowników regularnie powraca na Twoją stronę.

Operacje NFC – niezbędne urządzenia i kwestie bezpieczeństwa

Zbliżająca się ekspansja technologii NFC może znacząco zmienić systemy płatności i nie tylko. Wystarczy tylko zbliżyć telefon z funkcją NFC do terminala płatniczego, aby zapłacić za zakupy. Co ciekawe NFC to nie tylko płatności, ale także czytniki etykiet czy możliwość wymiany danych. Poznajmy więc urządzenia niezbędne do NFC oraz zasady bezpieczeństwa.

Operacje zbliżeniowe NFC – na czym to polega i jak działa?

Ostatnio coraz głośniej mówi się o technologii NFC, umożliwiającej komunikację na odległość do 20 cm. Z drugiej strony mało kto wie, czym charakteryzuje się ta funkcja i do czego dokładnie służy, nie mówiąc już o sposobie działania. Dowiedzmy się w takim razie, na czym polega technologia NFC i jak działa.

REKLAMA

Perspektywy i nadzieje związane z technologią NFC – czy to ma przyszłość?

Wiemy już czym są oraz jak działają operacje NFC. Trzeba przyznać, że jest to w pewnym sensie rewolucja na miarę kart płatniczych, które są na rynku już wiele, wiele lat. Jeśli technologia ta się sprawdzi, a jej bezpieczeństwo będzie na najwyższym poziomie, czeka nas prawdziwa rewolucja w płatnościach. Jakie perspektywy szerzy przed nami NFC?

Co trzeba wiedzieć przed założeniem e-biznesu?

Wiele firm handlowych, które chcą rozszerzyć swoje wpływy i zamierzają wkroczyć na rynek internetowy popełnia już na starcie mnóstwo błędów. Dla większość przedsiębiorstw najważniejsze wydaje się odpowiednie oprogramowania do sterowania sklepem. Owszem, jest to istotne, ale nie najważniejsze. Odpowiednia technologia to połowa sukcesu. Co stanowi drugą połówkę?

Jakie są największe zalety handlu internetowego?

Jeśli zastanawiamy się, jakie są największe zalety handlu w Internecie, w zasadzie odpowiedź może być dość prosta? Otóż sprzedaż w Internecie zwiększa przychody zmniejszając jednocześnie wydatki na obsługę klienta. Można powiedzieć, że w sklepie internetowym w dużej mierze klient obsługuje się sam. Czym jeszcze charakteryzuje się e-commerce?

Jak zablokować strony, które przeszkadzają nam w pracy?

Samokontrola – brzmi nieco dziwnie, ale dla wielu osób jest to pojęcie obce, zarówno teoretycznie, jak i praktycznie. Wiele mówi się również o tym, aby kontrolować dzieci w Internecie. Niestety prawda jest taka, że również większość dorosłych wymaga kontroli. Jak więc pomóc sobie w zaoszczędzaniu cennego czasu w pracy?

Kredyt technologiczny – czym jest i komu się przyda?

Już za dwa tygodnie, a dokładniej 20 czerwca rozpocznie się pierwszy nabór wniosków i udzielenie kredytu technologicznego, po wprowadzeniu nowych zasad jego przyznawania. Warto się tym zainteresować, gdyż do wykorzystania jest prawie 280 miliona złotych. A dla kogo przeznaczony jest ten kredyt i na jakich zasadach jest przyznawany?

Czy jeden dobry pomysł na e-biznes wystarczy na kilka lat?

Już wiele razy pisaliśmy o tym, że nawet genialny pomysł na e-biznes nie przetrwa bez ciężkiej pracy i ogromnego zaangażowania. Widać to na przykładach największych branżowych graczy. Zaczynali z ogromnym potencjałem i świetnym pomysłem, ale tylko ciągła praca i rozwój doprowadziły do tego, że Facebook czy Google to obecnie najwięksi giganci w sieci. Jak więc nie zaprzepaścić swojej szansy i dobrze zrealizować swój pomysł?

Czy w e-biznesie wystarczy zwabić klienta na stronę internetową?

Wielu posiadaczy stron internetowych z wypiekami na twarzy śledzi statystyki dotyczące odwiedzin strony. Bardzo często jednak liczba odwiedzin nie jest wprost proporcjonalna do korzyści, jakie powinna przynosić strona internetowa. Czym jest to spowodowane? Czy wystarczy zwabić potencjalnego klienta na stronę, aby ten dokonał zakupu naszych towarów lub usług?

Czy każdy pomysł na e-biznes się sprawdzi?

Większość osób, które nie są zaznajomione z realiami internetowego rynku uważa, że internauci przyjmą z otwartymi rękoma praktycznie każdy nowy pomysł. Prawdopodobnie świadomość internetowa tych osób zatrzymała swój rozwój kilka lat temu. Czasy się zmieniły, a internauci są niezwykle wybredną i kapryśną grupą odbiorców. Jak więc wystrzegać się nietrafionych pomysłów?

Dobry pomysł = sukces – czy to zawsze się sprawdza?

Zazwyczaj dobry pomysł na biznes to świetna zapowiedź dużego sukcesu. To często się sprawdza, ale dobry pomysł sam na siebie nie zapracuje. Potrzebna jest promocja, rozwinięcie projektu, późniejszy rozwój i utrzymanie. Ale czy tylko na to należy uważać? Co jeszcze jest ważne, oprócz genialnego pomysłu?

E-biznes w samotności – czy wspólnicy są nam niezbędni?

Wiele osób, które myślą o rozpoczęciu kariery w e-biznesie chce rozpocząć przygodę w pojedynkę. Jest to oczywiście możliwe, ale jeśli myślimy o rozwoju i rozwijaniu firmy, samodzielna praca może sprawić wiele problemów. Czy zatrudnianie wspólników w biznesie internetowym jest niezbędne?

Usługi on-line – czy taki pomysł na e-biznes może wypalić?

Wydaje się, że jedynym sposobem na zarobek w Internecie jest sprzedaż towarów z najróżniejszych szczebli rynku: od artykułów spożywczych przez sprzęty AGD i RTV na nieruchomościach kończąc. Jednak czy aby na pewno handel w sieci musi ograniczać się do towarów? Jak wygląda dzisiejszy rynek internetowy i jakie są prognozy na przyszłość?

Czy serwisy niszowe to dobra recepta na pierwszy e-biznes?

W Polsce mamy kilka serwisów, które opanowały rynek. To ogromni gracze, którzy ani myślą ustąpić pola nowej firmie wkraczającej na rynek. Jeśli chcemy osiągnąć taką pozycję jak największe serwisy internetowe, musimy uzbroić się w cierpliwość i ogromną gotówkę. Jeśli jednak nie mamy tak wysokich ambicji, możemy spróbować uderzyć w rynek niszowy, który nie jest opanowany przez stado konkurencji.

Sprawdzony i powielony pomysł na e-biznes – recepta na… porażkę?

W sieci jest już mnóstwo stron internetowych oferujących swoje usługi lub towary, krótko mówiąc sklepów internetowych. Niemal codziennie powstają nowe, które oferują praktycznie to samo co konkurencja. Czy powielanie pomysłów innych i robienie czegoś „po swojemu” ma szansę na sukces? Okazuje się, że jest cień szansy.

Czy dobry pomysł jest jedyną receptą na udany e-biznes?

Wydaje się, że wystarczy genialny pomysł, aby cała reszta e-biznesowej machiny potoczyła się po torach w kierunku ogromnych pieniędzy i sukcesów. Nic bardziej mylnego. Owszem, dobry pomysł jest świetnym motorem napędowym, jednak nic nie zrobi się samo! Czym więc zaskoczyć konkurencję? Czy dobry pomysł nie wystarczy?

Samodzielny e-biznes – czy to w ogóle możliwe?

Wiele mówi się o tym, że największe serwisy internetowe i e-biznesy czerpią zyski ze swojej renomy, że praktycznie same na siebie pracują, a ich właściciele jedynie liczą pieniądze praktycznie nic nie robiąc. Tak się składa, że są to tylko marnej jakości plotki, które nawet w niewielkim stopniu nie potwierdzają rzeczywistości. Czy faktycznie dobry e-biznes sam się kręci?

Serwis bez usług i towarów – czy może przynosić zyski?

Wydaje się, że jeśli ktoś chce zarabiać w biznesie internetowym, musi otworzyć sklep lub stronę oferującą jakieś konkretne usługi. Przecież tylko sprzedając usługi lub towary można czerpać profity. Otóż nieprawda, a świetnym przykładem takiego stanu rzeczy są cieszące się ogromną popularnością serwisy społecznościowe. Jak więc zatem czerpać zyski niczego nie sprzedając?

E-learning – czy to dobry pomysł na biznes?

Wiemy już, że oryginalny pomysł na e-biznes nie jest niemożliwy. Oczywiście każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w sieci można znaleźć niemal wszystko i już nic nowego nie można wymyślić. Warto jednak pamiętać, że to, co jest popularne i powszechnie stosowane na świecie, niekoniecznie jest tak samo popularne w Polsce. Mowa tu o e-learningu. Czym to tak naprawdę jest i czy to dobry pomysł na e-biznes?

Nowy i unikalny pomysł na e-biznes – czy to możliwe?

Wiele osób, które myślą o rozkręceniu własnego przedsiębiorstwa w sieci myśli, że w Internecie nie da się już wymyślić nic nowego, że wszystko już jest. Nic bardziej mylnego! Owszem, w sieci możemy spotkać niemal każdą branżę, ale miejmy na uwadze fakt, ze e-biznes jest bardzo młodym i dopiero rozwijającym się zjawiskiem i dla każdego pomysłu znajdzie się tam miejsce. Czy mamy więc szansę na oryginalny pomysł?

Pomysł na E-biznes – czy to się w ogóle opłaca?

E-biznes to świetna alternatywa dla osób, które mają już dość etatu, codziennego rannego wstawania i podróżowania do firmy. Monotonia dnia codziennego może się dać we znaki każdemu, nawet najbardziej cierpliwemu biznesmenowi. Szansą na wyrwanie się z tej stagnacji jest właśnie e-biznes. Niestety trafiony pomysł na działalność internetową to rzadkość, a bardzo duża część nowych e-przedsiębiorstw już na starcie skazana jest na porażkę. Jaką więc obrać strategię na samym początku?

Niebezpieczeństwo w Internecie – czy użytkownicy Apple są w pełni bezpieczni?

Internet jest niebezpieczny, jest tam wiele zagrożeń, korzystanie z niego jest ryzykowne etc. Tego typu stwierdzenia można znaleźć niemal na każdym kroku. Niestety każde z tych stwierdzeń jest prawdziwe. Jeszcze kilka lat temu surfowanie po sieci było względnie bezpieczne, dziś zaś najróżniejsze zagrożenia czyhają niemal na każdej stronie. Jak sobie z tym poradzić i na co zwracać uwagę?

Coraz więcej seniorów w sieci – czas zmienić podejście do reklamy?

Od lat uważano, że Internet to miejsce dla ludzi młodych i aktywnych. Z czasem jednak popularność sieci bardzo wzrosła, a internautami nie są już tylko młodzi ludzie. Okazuje się, że największa jest dynamika przyrostu internautów po sześćdziesiątce. Już co dwudziesty surfujący w sieci skończył 60 lat. Poznajmy więcej statystyk na ten temat.

SPAM - Polska w niechlubnej dziesiątce krajów rozsyłających najwięcej spamu

SPAM – chyba najlepiej znane słowo w świecie ogólnie pojętego IT, od dawna wywołujące mieszane uczucia, przeważnie negatywne. Codziennie dostajemy mnóstwo niechcianej poczty: reklamy, oferty czy inne zbędne listy. Ustawianie filtrów w programach pocztowych nie zawsze działa. Niestety Polska zajmuje niechlubne, 9 miejsce wśród krajów wysyłających najwięcej spamu. Niestety to powód do wstydu. Jak przedstawiają się pozostałe dane na temat niechcianych wiadomości?

Bezpieczne oprogramowanie – fakt czy mit?

Każdy wie, że zagrożenia z Internetu potrafią „wejść” do komputera wieloma drogami, a jedną z nich są luki w oprogramowaniu. Oczywiście można aktualizować oprogramowanie antywirusowe, system operacyjny, a nawet samo oprogramowanie, ale to właśnie w tym ostatnim elemencie znajduje się najwięcej niedociągnięć. Czy istnieje w pełni bezpieczne oprogramowanie?

Zagrożenia internetowe w faktach i liczbach

Nie jest tajemnicą, że z roku na rok Internet staje się coraz bardziej niebezpieczny. Coraz więcej ataków, zagrożeń, wirusów, oszustw i wyłudzeń. Czy mamy szansę na jakąś poprawę? Trudno powiedzieć, ale statystyki są bezlitosne. Poznajmy najważniejsze dane i fakty dotyczące zagrożeń internetowych w zeszłym roku.

Uwaga na niebezpieczne maile – jak wyglądają i jak się przed nimi chronić?

Klienci polskich banków znów muszą mieć się na baczności, gdyż po raz kolejny są na celowniku cyberprzestępców. Tym razem wykorzystywane są niebezpieczne pliki PDF, które mogą zainfekować nasz komputer i wydobyć z niego prywatne dane, w tym oczywiście hasła i loginy do systemów bankowych. Jak wygląda taki niebezpieczny mail i co zrobić, gdy damy się oszukać?

Pamięci masowe – jak kształtuje się przyszłość składowania danych?

Składowanie danych to udręka każdej firmy. Jak wiadomo, dane firmowe są niezwykle ważne, a zapewnienie im bezpieczeństwa jest coraz trudniejsze. Na szczęście wszystko idzie w dobrym kierunku. W zeszłym roku dało się zauważyć zmianę podejścia do sposobów przechowywania danych. Ale co czeka nas w najbliższych latach? Przecież ilość danych ciągle wzrasta. Czy firmy IT i dostawcy pamięci masowych nadążą za firmami?

Nowe podejście do licencji – niedrogo i legalnie

Oprogramowanie w firmie to niezwykle ważny składnik całego systemu IT. Bez odpowiedniego oprogramowania nawet najdroższy sprzęt jest bezużyteczny. Niestety niektóre firmy bardzo zaniedbują ten aspekt licząc na to, że nadrobią w innej dziedzinie. Jak to jest w praktyce?

Rusza pomoc w uzyskaniu unijnych dotacji na sprzęt IT – firmy na start!

Nowy sprzęt do firmy – komputery, drukarki, serwery, plotery, aparaty, kamery… Jednym słowem niemal nowa firma, a wszystko to za niewielki wkład pieniężny? Brzmi jak sen przedsiębiorcy? Być może, ale to również prawda. Otóż ruszają dotacje unijne na sprzęt IT.

Zarządzanie informacjami w firmie – dla ponad 70% firm to spory problem

Zarządzanie informacją – dla wielu firm samo to pojęcie jest obce nie mówiąc o definicji, która się pod nim kryje. Z analiz statystycznych wynika, że procesy i narzędzia wspierające zarządzanie informacjami funkcjonują statystycznie tylko w co trzeciej firmie. Co gorsze, w większości funkcjonujących na rynku firm brakuje nawet jednolitych zasad zarządzania informacjami. Co to oznacza? Czy to generuje jakiekolwiek straty w firmie?

Do pracy z własnym sprzętem – czy to bezpieczne?

Według statystyk, w polskich firmach aż dziewięciu na dziesięciu pracowników przynosi do pracy własne urządzenia technologiczne, w tym głownie laptopy i telefony. Niestety nie jest to powód do domu, szczególnie dla pracodawców, którzy nie kwapią się, aby odpowiednio przygotować miejsce pracy. Z drugiej jednak strony w dobie dzisiejszego, co prawda już ustępującego kryzysu, zakup sprzętu komputerowego dla niewielkiej firmy to spory wydatek.

Cloud Computing – prognoza na przyszłość?

Wiele osób zastanawia się, czemu właśnie teraz jest tak głośno o usługach w chmurze? Prawda jest taka, że jesteśmy świadkami następującego przełomu, pewnej rewolucji, a w przeciągu najbliższych kilku lat rynek IT może się diametralnie zmienić. Jak zareagują na to mniejsze firmy i potężni giganci?

Pochmurny sprzęt – jak zmieni się hardware gdy nadejdzie chmura?

Wydaje się, że rynek elektroniki użytkowej idzie w kierunku chmury. Nie tylko producenci dyktują warunki, ale także sami konsumenci już dawno wybrali kierunek, w jakim podążać będą zmiany. Zamiast komputerów stacjonarnych zaczęliśmy kupować rozwiązania mobilne, takie jak tablety, notebooki. Z czasem okazało się, że do codziennego korzystania z Internetu przydaje się coś jeszcze bardziej poręcznego i wygodnego. Tak właśnie narodził się netbook. Co jeszcze się zmieniło?

Czy smartfony podążą za usługami w chmurze?

Wspominaliśmy już o wpływie usług w chmurze na rynek tabletów i procesorów. Ale jakie rozstrzygnięcia zapadną na rynku smartfonów? Należy spodziewać się niemałych rewolucji, bo przecież to właśnie te urządzenia będą podstawowym narzędziem korzystania z chmury, towarzyszącym użytkownikowi zawsze i wszędzie.

W jaki sposób Cloud Computing działa na rynek hardware?

Ostatnio dużo mówi się o tak zwanym Cloud Computing. Nie da się ukryć, że może to być nowa era w komputerach. Już teraz da się zauważyć pewne kroki w tym kierunku, nie mniej jednak są to kroki mające na celu przystosować oprogramowanie do nowych trendów. Jak zachowa się rynek hardware?

Jak będzie rozwijał się rynek usług w chmurze?

Na dzień dzisiejszy usługi w chmurze to jeszcze nowość. Ciężko więc przewidzieć jaka będzie przyszłość tego typu rozwiązań. Po pierwsze muszą powstać specjalne huby, czyli ogromne i potężne centra danych. Co będzie potem? Czy to rozwiązanie przyjmie się, a użytkownicy zrezygnują z tradycyjnych komputerów na rzecz usług w chmurze?

Potężny komputer i maszyna do pracy w chmurze – czy to możliwe?

Wyobraźmy sobie, że wieczorem siadamy przed telewizorem podłączonym do Internetu. Bierzemy klawiaturę w dłoń i sprawdzamy pocztę, kursy walut, najnowsze informacje ze świata, łączymy się z firmą i pobieramy najnowsze dokumenty po czym przetwarzamy je w arkuszu kalkulacyjnym, następnie przeprowadzamy krótką naradę ze współpracownikami, po czym kontaktujemy się za pomocą video-czata z kontrahentem… Chwila! Czy to wszystko możliwe? Okazuje się, że już niedługo właśnie tak może wyglądać praca z komputerem.

Zachmurzenie umiarkowane – początki chmury w rozwiązaniach IT

Wspominaliśmy już, że przeglądarki powoli, lecz konsekwentnie dążą do wprowadzania rozwiązań mających na celu przeniesienie tradycyjnych rozwiązań w chmurę. Jednak czy tylko producenci przeglądarek internetowych dążą do rozpowszechnienia tzw. Cloud Computing?

IT zaczyna bujać w chmurach – przeglądarki coraz bliżej nieba

Ostatnio coraz więcej mówi się o chmurach. Nie, nie chodzi o zachmurzenie i prognozę pogody, chodzi o przeniesienie tradycyjnego IT w chmury. Być może niedługo, z tradycyjnego komputera wyposażonego w dysk twardy, procesor, płytę główną etc. pozostanie nam jedynie monitor i urządzenia wskazujące podłączone bezpośrednio do sieci. Jak to może wyglądać?

Płatność kartą i poprzez PayPal – na co uważać?

W dobie wszędobylskiego Internetu i elektroniki rośnie świadomość na temat bezpieczeństwa i prywatności. Każda osoba z przynajmniej podstawowym obyciem z Internetem doskonale wie, aby nie ujawniać swoich poufnych danych osobom niepowołanym. Ale co zrobić, gdy chcemy zakupić coś przez Internet, a jako sposób płatności wybierzemy płatność kartą? Czy to jest do końca bezpieczne?

Na co uważać przy płatnościach internetowych?

Zakupy w sieci są coraz popularniejsze. W Internecie kupujemy już nie tylko płyty z muzyką, filmy czy gry komputerowe, coraz częściej dokonujemy zakupu sprzętu na wyższe kwoty pieniężne. Rzecz jasna wyższe kwoty łączą się z wyższym ryzykiem i strachem, że trafimy na oszusta. Jeśli nadal chcemy robić zakupy w Internecie, ale martwimy się o bezpieczeństwo transakcji, warto poznać zasady i wskazówki, na co uważać przy płatnościach internetowych.

Światowe zapasy mikroprocesorów na poziomie najwyższym od lat – jak to wpłynie na ceny?

Zdaniem analityków, producenci mikroprocesorów dysponują obecnie zapasami gotowych układów na poziomie najwyższym od ponad 30 miesięcy. Warto zauważyć, że ostatnie poważne załamanie sprzedaży w tym segmencie nastąpiło właśnie ponad 2,5 roku temu. Załamaniu towarzyszył między innymi spadek hurtowych cen mikroprocesorów. Czy tak będzie i tym razem?

E-biznes w chmurach – przyszłość firmowego oprogramowania

Zmiany, zmiany, zmiany… Nie da się ukryć, że w ostatnich latach można było zauważyć poważne zmiany na szczeblu IT w wielu dziedzinach. Tylko w zeszłym roku zaszły znaczące zmiany w zakresie obsługi oprogramowania. Systemy wspierające obsługę konkretnych procesów biznesowych doczekały się między innymi zmian w interfejsach graficznych, które stały się bardziej ergonomiczne, przyjazne i estetyczne. Co jeszcze zmieniło się w tym segmencie?

REKLAMA