reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: podcasty

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu podcasty. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące podcasty.

Marek Moczulski: Tarcze antykryzysowe to odroczenie wyroku w czasie [PODCAST]

Aktualizacja: 21.04.2021

Decyzja o lockdownie i jego przedłużeniu jest w ogóle nie zrozumiała. Nie ma żadnych statystyk, które by potwierdzały zasadność zamrożeni gospodarczych i ograniczeń, które są wprowadzane. Zapraszamy do wysłuchania podcastu »

Julia Moczak: Dlaczego praca z końmi pomaga zostać liderem? [PODCAST]

Aktualizacja: 16.04.2021

Julia Moczak podkreśla, że konie są świetnymi nauczycielami, a ludzie nie doceniają możliwości jakie płyną z obcowania z nimi. Czego możemy nauczyć się od koni? Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Małgorzata Ławnik: Pracownicy z zamkniętych branż przenoszą się do handlu [PODCAST]

Aktualizacja: 15.04.2021

Po pierwszych rozmowach już mieliśmy obraz nowego kandydata, czyli osoby, która straciła pracę w restauracji, fitness klubie czy w hotelu i szuka pracy "na przeczekanie" - mówi Małgorzata Ławnik. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Łukasz Wilczewski: Jak zarabiać na nieużytkach i zmniejszać ślad węglowy? [PODCAST]

Aktualizacja: 07.04.2021

Osiąga wysokość 16 metrów w 6 lat, a po ścięciu odrasta. Ponadto może wyprodukować nawet do 10 razy więcej tlenu w porównaniu z innymi drzewami. O czym mowa? Zapraszamy do wysłuchania podcastu »

Maciej Basiński (Maslove): Do końca walczymy o kolor pistacji [PODCAST]

Aktualizacja: 19.03.2021

Czy jakość produktu to zawsze klucz do sukcesu? Jak utrzymać się na rynku w cieniu konkurencji? Czy Polacy kochają masło orzechowe? Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Dorota Warakomska: Dziś rynek pracy jest skrojony pod mężczyzn [PODCAST]

Aktualizacja: 17.03.2021

Na całym świecie pandemia powoduje powrót krzywdzących stereotypów. I powrót nieuświadomionego, złego traktowania kobiet, które częściej i łatwiej tracą pracę. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Aleksandra Włodarczyk: Niewykorzystany potencjał kobiet to strata dla spółki [PODCAST]

Aktualizacja: 10.03.2021

Jak zmienia się udział kobiet w zarządach firm? Czy to ma wpływ na wyniki finansowe? Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Małgorzata Cebelińska: Produkcja żywności jest odporna na kryzys [PODCAST]

Aktualizacja: 03.03.2021

Pandemia znacząco zmieniła podeście Polaków i ich zainteresowanie zdrowym żywieniem – mówi Małgorzata Cebelińska. Dziś zdrowe produkty zyskują na znaczeniu. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Monika Pawelczak: Jak praca zdalna bezlitośnie obnaża braki liderów? [PODCAST]

Aktualizacja: 24.02.2021

W 2021 roku będziemy kontynuować pracę zdalną oraz funkcjonować mocno w zespołach rozproszonych i komunikować się na odległość – mówi Monika Pawelczak. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Marta Suchocka: Płynność finansowa to być albo nie być przedsiębiorców [PODCAST]

Aktualizacja: 17.02.2021

Przedsiębiorcy coraz dokładniej weryfikują z kim nawiązują współpracę. Głównym powodem jest to, że obawiają się współpracy płynności. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Sebastian Sadowski-Romanov: Brexit miał bardziej podłoże polityczne, niż ekonomiczne [PODCAST]

Aktualizacja: 10.02.2021

Brexit nie był dla mnie zaskoczeniem, uważam, że jest to słuszna decyzja. Anglicy dążyli do tego, aby mieć większą kontrolę nad własną gospodarką – mówi Sebastian Sadowski – Romanov. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Klaudia Jachira: Władza zmusza Polaków do kombinowania [PODCAST]

Aktualizacja: 17.02.2021

Klaudia Jachira o sytuacji przedsiębiorców, dlaczego władza nie rozmawia z ludźmi, a także o protestach Strajku Kobiet. Zapraszamy do wysłuchania podcastu Z PIERWSZEJ STRONY. »

Barbara Nowacka: Jakie spółki i na jakiej zasadzie budowały Szpital Narodowy? [PODCAST]

Aktualizacja: 01.02.2021

Pozamykane firmy, problemy z organizacją szczepień, ludzie bez pracy - wydawałoby się logicznie, że rządzący w tym czasie, nie otwierają pola kolejnego konfliktu. Tymczasem wybrali ruszenie z tematem aborcji tak, żeby przenieść być może ciężar uwagi społecznej na protesty na ulicach i żeby nie było widać tego, co się dzieje – mówi Barbara Nowacka. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Marek Moczulski: Drukowanie pieniędzy i tarcze nic nie dadzą, jak ludzie nie będą pracować [PODCAST]

Aktualizacja: 03.02.2021

Widzę desperację wielu przedsiębiorców i ją rozumiem. Ci którzy latami budowali swoje biznesy są zdesperowani - mówi Marek Moczulski. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Bartek Fetysz: Kultura już dawno zeszła do Internetu, w telewizji nic nie ma [PODCAST]

Aktualizacja: 29.01.2021

Powiem to głośno: TVP uważane za telewizję reżimową, jest tak samo reżimowe jak TVN. TVN promuje tylko i wyłącznie te same twarze, te same talenty. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Aleksandra Chołub

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Chołub

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama