reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Dom > Tematy > zakupy

Temat: zakupy

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu zakupy. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące zakupy.

Stabilizuje się sytuacja w centrach handlowych

Aktualizacja: 24.02.2021

Dane Polskiej Rady Centrów Handlowych pokazują, że odwiedzalność centrów handlowych w tygodniu od 15 do 21 lutego ustabilizowała się na poziomie 77 proc. ubiegłorocznej. »

Handel wciąż na minusie. Ruch w styczniu spadł o blisko 40% [BADANIE]

Aktualizacja: 15.02.2021

Handel odnotowuje straty, Ruch w sklepach był mniejszy niż rok wcześniej o blisko 40%. Który sektor odnotował największe straty? W które dni ruch jest najmniejszy? »

Centra handlowe mają mniej klientów

Aktualizacja: 10.02.2021

Odwiedzalność centrów handlowych w pierwszym tygodniu po zakończeniu trzeciego lockdownu o ok. 20 proc. niższa w porównaniu do pierwszego tygodnia lutego ubiegłego roku. »

Platformy e-commerce przejmują rynek handlu [RAPORT]

Aktualizacja: 09.02.2021

Jak podają analitycy PwC: rynek e-commerce w Polsce w ciągu pięciu lat osiągnie wartość 162 mld zł, co oznacza średnioroczny wzrost o 12%. Które sektory rosną najszybciej? Co z tradycyjnym modelem zakupów? »

Jak planować logistykę i zakupy w firmie podczas pandemii?

Aktualizacja: 08.02.2021

Szczególnym wyzwaniem są kwestie logistyczne, z jakimi mierzą się przedsiębiorstwa. Jak planować zakupy i ustalać korzystne warunki handlowe? Jaki horyzont czasowy mieć na uwadze? Jak nadzorować stany magazynowe? Jak wybierać dostawców lub organizować sprawy związane z transportem? »

Zakupy w sieci nadal mocno popularne

Aktualizacja: 26.01.2021

Ilość zakupów w sieci rośnie. Według najnowszego raportu eMarketer tylko w 2021 sprzedaż detaliczna w sieci wzrośnie na całym świecie o 14.3%. Kto skorzysta na tych zmianach? »

Odwiedzalność galerii handlowych w trzecim tygodniu grudnia niższa o 29%

Aktualizacja: 23.12.2020

Odwiedzalność galerii handlowych utrzymuje się na podobnym poziomie od otwarcia galerii po listopadowym lockdownie. Klienci świadomie i rozważnie planują zakupy. Mimo okresu świątecznego, ich wizyty rozkładają się równomiernie i bezpiecznie w ciągu całego tygodnia. »

Świąteczne zakupy - 30 proc. budżetu wydamy tuż przed Wigilią

Aktualizacja: 23.12.2020

Świąteczne zakupy zostawione na ostatnią chwilę nie sprzyjają pilnowaniu finansów, dlatego przekraczamy ustalony budżet. W ubiegłym roku średnio o 330 zł. »

Google: jakie trendy świąteczne obserwujemy w tym roku?

Aktualizacja: 23.12.2020

Analityce Google podkreślają, że tegoroczne zakupy świąteczne zrobiliśmy głównie online. Stawia to przed handlowcami i przedsiębiorcami kolejne wyzwania, jak dostosować się do nowej normalności i wyjść naprzeciw wymaganiom klientów. »

Przychody właścicieli centrów handlowych mniejsze nawet o 35%

Aktualizacja: 16.12.2020

Efektem zamknięcia centrów handlowych w czasie pandemii jest luka w przychodach ich właścicieli sięgająca poziomu od 3,2 do nawet 3,6 mld zł, czyli ok. 30-35 proc. rocznych przychodów – wynika z raportu “Centra handlowe na zakręcie. Wpływ COVID-19”. »

Koronawirus: jak kształtują się trendy konsumenckie?

Aktualizacja: 14.12.2020

Trendy konsumenckie w pandemii. W drugiej fali Polacy wydają więcej i wybierają droższe produkty. Dodatkowo widać różnice pomiędzy poszczególnymi aglomeracjami. »

O 25% klientów mniej w centrach handlowych [RAPORT]

Aktualizacja: 09.12.2020

Centra handlowe zostały ponownie otwarte. Wskaźniki odwiedzalności z pierwszego pełnego tygodnia po ponownym uruchomieniu sklepów w centrach handlowych utrzymują się na poziomie o 25-30 proc. niższym, w stosunku do analogicznego okresu 2019 roku. »

Sprzedaż w sklepach. Sobota straciła na znaczeniu [BADANIE]

Aktualizacja: 09.12.2020

Sprzedaż w sklepach stała się ofiarą pandemii. Jak pokazują badania największy ruch weekendowy w sklepach panuje w piątki. Soboty straciły swoją atrakcyjność zakupową. »

Ponad 60% e-klientów kupuje prezenty przez smartfona

Aktualizacja: 07.12.2020

Kupowanie prezentów przez telefon dominuje w okresie świątecznym. Według danych z ankiety dotyczącej zakupów świątecznych w 2020 roku, przygotowanych przez AdColony dla agencji Mobiem, nawet 6 na 10 badanych polskich użytkowników korzysta z telefonu do robienia zakupów. »

Boże Narodzenie - tegoroczne prezenty głównie z Internetu

Aktualizacja: 07.12.2020

Boże Narodzenie w tym roku zyska nowy wymiar. Z badań wynika, że prezenty świąteczne głównie będą z Internetu. Średnio wydamy na nie od 200 do 500 zł. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Xandia

Doradztwo finansowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama