reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: dotacje unijne

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu dotacje unijne. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące dotacje unijne.

Trwa nabór wniosków do "Badań na rynek"

Aktualizacja: 10.02.2021

Tylko do 17 lutego można składać wnioski do projektu "Badania na rynek". Kto może ubiegać się o dotację? Ile wsparcia można otrzymać? »

Można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”

Aktualizacja: 21.01.2021

Do 17 lutego można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”. Na czym polega konkurs? Kto może wziąć w nim udział? »

Nawet 70 tyś. zł dotacji na rozwój rekreacji

Aktualizacja: 15.01.2021

Od 50 tyś. zł do nawet 70 tyś, zł dotacji można otrzymać w ramach projektu rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? »

Rusza piąty konkurs GOSPOSTRATEG dla naukowców

Aktualizacja: 07.01.2021

GOSPOSTRATEG to program strategiczny, w ramach którego poszukiwane są innowacyjne projekty. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło piąty już konkurs w ramach tego programu. »

Młode firmy szukają ratunku w unijnych dotacjach [BADANIE]

Aktualizacja: 30.12.2020

Unijne dotacje są ratunkiem dla młodych firm. Ponad 60% młodych firm będzie się starać o unijne dotacje. Chcą wprowadzać nowe produkty i usługi. »

Katarzyna Borowiecka: Przez lockdown są firmy, które już nie odrobią strat mimo wsparcia [PODCAST]

Aktualizacja: 21.12.2020

Pandemia mocno obniżyła poczucie stabilizacji większość firm – mówi Katarzyna Borowiecka w rozmowie z Agnieszką Gorczycą (Infor.pl) i dodaje, że są branże, które bardzo ucierpiały. »

500 mln zł dla przedsiębiorców na zakup maszyn

Aktualizacja: 10.12.2020

500 mln zł znajduje się w puli konkursu na dofinansowanie wdrożenia prac badawczych dla mikro, małych i średnich firm. To dotacje w ramach konkursu "Badania na rynek". »

Dotacje GovTech inno_LAB. 5 mln dla firm na aktywizację samorządów

Aktualizacja: 07.12.2020

GovTech inno_LAB to konkurs dla przedsiębiorców, którzy mają doświadczenie we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego. Wybrani w konkursie operatorzy będą aktywizować samorządy do współpracy ze startupami. »

Konkurs Szybka ścieżka - Koronawirusy - 200 mln zł czeka na firmy

Aktualizacja: 10.11.2020

Do 31 grudnia 2020 roku przedsiębiorcy mogą składać wnioski w konkursie Szybka ścieżka - Koronawirusy finansowanego z Programu Inteligentny Rozwój. »

Ruszają dotacje dla mikro firm „Design dla przedsiębiorców. Dostępność Plus”

Aktualizacja: 30.10.2020

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła 26 października 2020 roku konkurs na projekt wzorniczy, którego wdrożenie zaspokoi specyficzne potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi. W konkursie „Design dla przedsiębiorców. Dostępność Plus” mogą wziąć udział mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Polski z wyłączeniem makroregionu Polska Wschodnia. »

Złóż wniosek o dotację w ramach konkursu „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”

Aktualizacja: 14.10.2020

Konkurs skierowany jest do mikro- i małych przedsiębiorstw typu startup, które z powodzeniem ukończyły proces inkubacji w jednej z sześciu „Platform startowych”, i chcą wprowadzić produkt na rynek krajowy lub zagraniczny oraz systematycznie zwiększać sprzedaż. »

5 mln euro dotacji dla polskich kobiet naukowców

Aktualizacja: 05.10.2020

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło nową edycję konkursu Small Grant Scheme z budżetem 5 mln euro. Konkurs Small Grant Scheme (SGS) stanowi część Programu „Badania stosowane”, finansowanego z Funduszy Norweskich i EOG. Jego celem jest wsparcie polskich kobiet naukowców w tych dziedzinach nauki, gdzie udział kobiet jest najmniejszy, w szczególności w stosowanych naukach technicznych. »

Wsparcie Krajowych Klastrów Kluczowych. Rusza kolejny konkurs

Aktualizacja: 05.10.2020

Z końcem października br. rusza kolejny konkurs dla przedsiębiorców. Tym razem wspierane będą projekty obejmujące przygotowanie koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych do świadczenia nowej usługi lub usług oferowanych w szczególności członkom klastra. »

Dotacje 2020. 10 mln zł na fotowoltaikę dla firm

Aktualizacja: 02.10.2020

Są kolejne pieniądze na wsparcie firm, które chcą zainwestować w fotowoltaikę. W ramach programu "50 kW na start" przedsiębiorstwo może dotację do 100% kosztów kwalifikowanych. »

Dotacje na założenie własnej firmy - rusza kolejny konkurs

Aktualizacja: 01.10.2020

Rusza kolejny konkurs na wsparcie przedsiębiorczości. Tym razem dotacje można otrzymać na założenie własnej firmy, szkolenia umożliwiające uzyskanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do podjęcia i prowadzenia działalności gospodarczej, a także wsparcie pomostowe. »

reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Mikos

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama