reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Dotacje > Dotacje 2020. Jak otrzymać 200 tyś. na badania?

Dotacje 2020. Jak otrzymać 200 tyś. na badania?

Czekają granty dla prac badawczo - naukowych. Poszukiwani są eksperci, którzy ocenią merytorycznie projekty i mają doświadczenie przede wszystkim w komercjalizacji wyników badań naukowych.

Podkarpackie Centrum Innowacji z Rzeszowa zakończyło ocenę formalną 143 wniosków złożonych w drugim naborze programu grantowego na prace badawczo-rozwojowe. PCI poszukuje ekspertów, którzy ocenią merytorycznie projekty. Do rozdysponowania na granty jest 6 mln zł.

Polecamy: Nowe technologie w pracy księgowych

Jak poinformował dyrektor zarządzający ds. komercjalizacji badań w PCI Konrad Frontczak, centrum szuka niezależnych ekspertów, którzy dokonają oceny merytorycznej wniosków, które wpłynęły od podkarpackich uczelni.

„Do kompleksowej i wszechstronnej oceny projektów, które są związane z regionalnymi inteligentnymi specjalizacjami województwa podkarpackiego, poszukujemy grupy specjalistów mających doświadczenie przede wszystkim w komercjalizacji wyników badań naukowych” – dodał.

Podkarpackie Centrum Innowacji poszukuje ekspertów z takich dziedzin jak m.in.: technologie informacyjno-komunikacyjne; odnawialne źródła energii; transport lądowy, wodny, powietrzny; edukacja; kultura; ochrona zdrowia; biogospodarka.

Jak zaznaczył Frontczak, każdy ekspert musi posiadać m.in. minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie, w zakresie której będzie dokonywał oceny wniosków. Eksperci mogą zgłaszać się do PCI do najbliższego piątku (25.09.2020)

Budżet programu grantowego ogłoszonego przez PCI wynosi 6 mln zł; projekty, które zostaną wybrane, mogą liczyć na dofinansowanie w przedziale od 40 tys. zł do nawet 200 tys. zł. PCI szacuje, że zostanie przyznanych ok. 40 grantów.

Więcej informacji znajdziesz w serwisie MOJA FIRMA  

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

NGL Legal (NGL Wiater sp.k)

Nowoczesne doradztwo prawno-podatkowe dla biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama