reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Dotacje

Słownik pojęć

Komponent regionalny Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (PO KL)

Komponent regionalny PO KL to Priorytety VI-IX Programu. Projekty realizowane w ramach tych priorytetów mogą być realizowane tylko w ramach tego województwa, w którym został zorganizowany konkurs. Konkursy w ramach komponentu regionalnego organizowane są w 16 województwach przez regionalne instytucje (zazwyczaj Wojewódzkie Urzędy Pracy lub Urzędy Marszałkowskie). »

Rusza 6 konkurs GOSPOSTRATEG dla firm

Aktualizacja: 07.04.2021

80 mln zł czeka na przedsiębiorstwa, jednostki naukowe i administracji publicznej w ramach konkursu GOSPOSTRATEG. Sprawdź jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację i do kiedy należy złożyć projekt? »

5 mln zł dla firm starających się o unijne granty

Aktualizacja: 01.04.2021

Mikro-, mali i średni przedsiębiorcy od 1 kwietnia br. mogą starać się o dofinansowanie kosztów przygotowania projektu w ramach jednego z programów UE. Jaką dotację można otrzymać? Jakie warunki należy spełnić? »

Ponad 600 mln wsparcia dla górskich firm

Aktualizacja: 29.03.2021

202 górskie gminy, które znalazły się w trudnej sytuacji na skutek obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią, otrzymają w sumie 672 mln zł wsparcia. »

600 tys. zł dla zwycięzców w konkursie na innowacje

Aktualizacja: 16.03.2021

600 tys. zł czeka na zwycięzców konkursu "Polski Produkt Przyszłości" organizowanego przez PARP i NCBR. Do tegorocznej, 23. edycji konkursu zgłoszono 219 projektów. Laureaci zostaną ogłoszeni 25 marca. »

50 mln dla firm na rozwój nowych produktów

Aktualizacja: 11.03.2021

Wystartowała nową edycja konkursu Internacjonalizacja MŚP. To konkurs na dofinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług. Kto może skorzystać z dotacji? Jakie warunki należy spełnić? »

Kompetencje dla sektorów - ruszają dotacje dla operatorów

Aktualizacja: 05.03.2021

Kompetencje dla sektorów to kolejny konkurs, którego celem jest wybór operatorów działań szkoleniowych lub doradczych. Sprawdź, kto może otrzymać dofinansowanie i na co je przeznaczyć? »

Nawet 280 tys. zł wsparcia z Funduszy Europejskich dla małych firm

Aktualizacja: 03.03.2021

Ruszył konkurs Granty na Eurogranty. Firmy ubiegające się o dofinansowanie kosztów przygotowania projektumogą otrzymać nawet 280 tys. zł wsparcia z EU. Na co można przeznaczyć środki? Do kiedy złożyć wniosek? »

Czy biuro rachunkowe może wnioskować o subwencję PFR dla firmy?

Aktualizacja: 26.02.2021

Subwencja PFR ma charakter bezzwrotny. Jej celem jest udzielenie finansowego wsparcia dla przedsiębiorców zagrożonych upadłością na skutek COVID-19. Czy przedsiębiorca musi sam wnioskować o subwencję? »

Trwa nabór wniosków do "Badań na rynek"

Aktualizacja: 10.02.2021

Tylko do 17 lutego można składać wnioski do projektu "Badania na rynek". Kto może ubiegać się o dotację? Ile wsparcia można otrzymać? »

Go to Brand. Dotacja dla firm na promocję marek

Aktualizacja: 03.02.2021

Go to Brand to konkurs na promocję marek produktowych. PARP ogłosił konkurs w ramach poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP. Sprawdź, kto może uzyskać dotację, na co można ją przeznaczyć i do kiedy złożyć wniosek. »

Jak złożyć wniosek o subwencję z PFR 2.0?

Aktualizacja: 27.01.2021

Subwencja PFR 2.0 to jeden z instrumentów walki ze spadkiem obrotów w czasie pandemii. Kto może starać się o subwencję PFR? Jak wypełnić wniosek? Jakie informacje są potrzebne? »

Można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”

Aktualizacja: 21.01.2021

Do 17 lutego można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”. Na czym polega konkurs? Kto może wziąć w nim udział? »

Nawet 70 tyś. zł dotacji na rozwój rekreacji

Aktualizacja: 15.01.2021

Od 50 tyś. zł do nawet 70 tyś, zł dotacji można otrzymać w ramach projektu rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? »

565 wniosków na ponad 162 mln zł z programu „Bony na innowacje dla MŚP”

Aktualizacja: 11.01.2021

565 wniosków na kwotę ponad 162,3 mln zł złożyli przedsiębiorcy w zakończonym ostatnim naborze do programu „Bony na innowacje dla MŚP” - poinformowała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. »

Rusza piąty konkurs GOSPOSTRATEG dla naukowców

Aktualizacja: 07.01.2021

GOSPOSTRATEG to program strategiczny, w ramach którego poszukiwane są innowacyjne projekty. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło piąty już konkurs w ramach tego programu. »

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Biuro rachunkowe AGbiuro Adam Giedrojć

Nowoczesne biuro rachunkowe z profesjonalną obsługą małych i dużych firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama