REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Edukacja i szkolenia, Pracownik

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Wrześniowa wpłata odpisu na ZFŚS a przeciętne zatrudnienie

Do końca września zobowiązani jesteśmy do przekazania drugiej raty środków na ZFŚS. Czy dokonujemy przeliczeń, jeżeli w minionych miesiącach występowała w zatrudnieniu rotacja, pracownicy korzystali z urlopów bezpłatnych, wychowawczych, macierzyńskich. Jak dokonujemy tych przeliczeń?

Praca zdalna - korzyści dla pracodawców

Coraz więcej firm oferuje możliwość pracy zdalnej. Niesie to za sobą liczne korzyści dla pracodawców. Przede wszystkim pozwala to przyciągnąć i utrzymać najlepszych pracowników.

Ukraińcy na polskim rynku pracy

Coraz więcej firm w Polsce zatrudnia pracowników z Ukrainy. Z najnowszego „Barometru Imigracji Zarobkowej – II półrocze 2018” wynika, że 73% Ukraińców chce pracować w Polsce dłużej niż pół roku. Wydłużenia tego czasu oczekuje też 66% pracodawców.

Prof. Mączyńska: Biznes powinien bardziej zaangażować się w poprawę rynku pracy

Stopa bezrobocia w Polsce jest na rekordowo niskim poziomie, a jednocześnie w gospodarce brakuje rąk do pracy. Potrzebujemy nie tylko specjalistów z dyplomami szkół wyższych, ale przede wszystkim – absolwentów techników. A ci ostatni mogą nawet liczyć na to, że ich początkowe wynagrodzenia będą wyższe, niż magistrów. Dlatego zaniedbywane przez lata szkolnictwo zawodowe wraca do łask. W cenie jest dobry zawód, który zapewnia satysfakcjonujące wynagrodzenie. O problemach i osiągnięciach krajowego rynku pracy mówi prof. Elżbieta Mączyńska z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie, a także prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

REKLAMA

Jak rozliczyć w księgach rachunkowych umorzenie pożyczki byłemu pracownikowi

Zamierzamy umorzyć udzieloną z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych pożyczkę mieszkaniową byłemu pracownikowi. Jak rozliczyć w księgach rachunkowych takie umorzenie? Czy trzeba pobrać zaliczkę na podatek dochodowy od kwoty umorzonej pożyczki?

Czy pracownik przebywający na zwolnieniu lekarskim ma obowiązek uczestniczyć w postępowaniu powypadkowym

Pracownik uległ wypadkowi przy pracy. W związku z doznanym urazem otrzymał zwolnienie lekarskie na okres 1 miesiąca. Pracodawca chce go zobowiązać do czynnego uczestnictwa w postępowaniu powypadkowym na terenie zakładu pracy - składania wyjaśnień, uczestniczenia w oględzinach miejsca zdarzenia, zapoznania się z protokołem oraz jego podpisania. Czy pracodawca ma prawo wymagać od pracownika przebywającego na zwolnieniu lekarskim udziału w czynnościach powypadkowych?

Malta i Cypr. Kierunki rozwoju dla polskich przedsiębiorców - szkolenie

Temat biznesu za granicą jest ostatnio bardzo popularny. Jednak w jakich krajach warto inwestować i jakie niesie to za sobą korzyści dla polskich przedsiębiorców? W dniu 3 października 2018 r. w Hotelu Golden Tulip w Warszawie odbędzie się szkolenie, którego tematem będzie Malta i Cypr: inwestycje, spółki, rezydencja podatkowa oraz nieruchomości. Całość zostanie przeprowadzona przez polskich oraz zagranicznych ekspertów. Patronat nad wydarzeniem objął portal infor.pl.

Czy przedsiębiorcy powinni płacić alimenty za pracowników

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało projekt ustawy dotyczący egzekucji świadczeń alimentacyjnych. Zakłada on, że w pewnych przypadkach pracodawca będzie ponosił odpowiedzialność za zobowiązania uchylającego się od alimentów pracownika. Przedstawiamy opinię Pracodawców RP na temat projektu.

REKLAMA

Dyskryminacja w zatrudnieniu

Kodeks pracy zakazuje dyskryminacji w zatrudnieniu. Wobec tego, że do Polski napływa coraz więcej pracowników z zagranicy warto przypomnieć o tym zakazie. O czym powinni pamiętać pracodawcy?

Jak firmy IT zachęcają do pracy programistów

Firmy IT poszukują programistów i często stają na głowie, żeby zwabić pracowników, kusząc nie tylko wysokimi zarobkami. Natomiast programiści robią, co mogą, żeby im tego nie ułatwiać. Ich zachcianki mogą wprawiać w osłupienie. Zwłaszcza, że bywają spełniane.

Jak wypłacać świadczenia chorobowe pracownikowi, który ukończył 50 lat

Prawo do wynagrodzenia chorobowego finansowanego ze środków pracodawcy przysługuje pracownikowi przez okres pierwszych 33 dni w danym roku, bez względu na liczbę pracodawców i przerwy w zatrudnieniu. Jednak w przypadku pracowników, którzy ukończyli 50. rok życia, koszty niezdolności do pracy pracodawca ponosi przez krótszy okres, trwający 14 dni w roku kalendarzowym.

Jak należy rozliczyć prawa majątkowe ze stosunku pracy zmarłego pracownika

10 czerwca 2018 r. zmarł pracownik, który pracował u nas 11 lat. Do praw majątkowych po nim uprawniona jest małżonka oraz jedno dziecko w wieku 13 lat. Należną im kwotę po zmarłym pracowniku stanowi wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca, dodatek stażowy 15% wynagrodzenia oraz ekwiwalent za urlop wypoczynkowy, łącznie jest to 6465,80 zł. Pracownik miał potrącenia komornicze niealimentacyjne, z których zostało jeszcze do spłaty 1700 zł. Czy z praw majątkowych po zmarłym należy dokonać potrącenia?

Mobbing w zatrudnieniu

Wielu pracowników doświadczających złego traktowania w miejscu pracy nie wie o przysługujących im prawach. Czym jest mobbing w zatrudnieniu oraz jak mu przeciwdziałać?

Czy osobą wyznaczoną do wykonywania zadań służby bhp może być pracownik zatrudniony w formie telepracy

W naszej firmie nie ma służby bhp. W związku z tym chcemy powołać do wykonywania zadań tej służby pracownika zatrudnionego przy innej pracy. Jeden z telepracowników posiada odpowiednie kwalifikacje w zakresie bhp. Czy fakt świadczenia przez niego pracy regularnie poza zakładem może być okolicznością dyskwalifikującą do wykonywania obowiązków służby bhp na terenie zakładu pracy?

Niedobór pracowników w branży budowlanej w 2018 r.

W czerwcu br. ogólny wskaźnik syntetyczny koniunktury gospodarczej wyniósł 109, wobec 109,2 w maju, ale był wyższy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Przedsiębiorstwa coraz bardziej narzekają na wysokie koszty zatrudnienia i problemy ze nalezieniem pracowników - podał GUS.

Psychiatra ostrzega: polscy kibice mogą mieć dziś osłabioną sprawność w pracy

Uwaga, efektywność kibiców w pracy może znacząco spaść. Szczególnie przy okazji dzisiejszego meczu – ostrzega psychiatra, dr n. med. Agata Wysocka-Studzińska.

Jak przyśpieszyć globalny rozwój startupów, badań naukowych i firm z Polski? Dowiesz się na innoSHARE’18

4 edycja Kongresu innoSHARE’18 rozpocznie się już 27 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Po raz kolejny łączymy naukę, innowacje i biznes, rozmawiamy o ekspansji polskich firm i startupów na rynki zagraniczne oraz aspektach badawczo-rozwojowych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Czy przyszły pracodawca może domagać się referencji od kandydata do pracy

Firma zamierza zatrudnić nowego pracownika, który powinien mieć odpowiednie doświadczenie i predyspozycje. Czy w związku z tym przyszły pracodawca może domagać się od kandydatów przedstawienia referencji z poprzednich miejsc pracy?

Problemy z pracownikami w branży IT

Deficyt informatyków na rynku pracy sprawia, że nawet niedoświadczeni i mało kompetentni specjaliści stawiają wysokie wymagania finansowe pracodawcom. Zaledwie po kilku miesiącach wdrażania ich do obowiązków, oczekują już znaczących podwyżek. Należy przy tym zaznaczyć, że zarobki w IT sięgają pięciocyfrowych kwot. Przedstawiciele branży skarżą się, że niejednokrotnie pracownicy grożą swoim szefom, np. odejściem tuż przed zakończeniem projektu. Prawnicy podpowiadają właścicielom firm, jak zapobiegać ww. sytuacjom. Natomiast niektórzy eksperci przekonują, że zła reputacja może mieć najgorsze skutki dla nieuczciwych osób. Dlatego przedsiębiorcy powinni znaleźć skuteczny i zgodny z prawem sposób, aby informować się o tego typu przypadkach. Z kolei chcąc mieć lojalnych podwładnych, mogą rozważyć ściąganie ich wraz z rodzinami z Europy Wschodniej.

Jak potrącić wypłaconą pracownikowi zaliczkę w wysokości kilku pensji

Na wniosek jednego z naszych pracowników wypłaciliśmy mu zaliczkę na poczet jego przyszłego wynagrodzenia za 5 miesięcy. Uzgodniliśmy z nim, że zaliczka będzie zwracana w 8 równych ratach potrącanych z wynagrodzenia przez 8 kolejnych miesięcy, począwszy od kwietnia 2018 r. Jednak przez cały kwiecień pracownik przebywał na zwolnieniu lekarskim, za które przysługiwał mu wyłącznie zasiłek chorobowy. Czy w tej sytuacji możemy potrącić pracownikowi pierwszą część zaliczki z zasiłku chorobowego?

Jakie składniki wynagrodzenia należy wliczać, a jakie pomijać przy obliczaniu zasiłku dla pracownika

Podstawę wymiaru zarówno wynagrodzenia chorobowego, jak i zasiłku należy obliczać według tych samych zasad określonych w ustawie zasiłkowej. Na wysokość zasiłku mają wpływ regularnie wypłacane składniki wynagrodzenia oraz jednorazowe wypłaty, jeżeli stanowiły podstawę wymiaru składki na ubezpieczenie chorobowe. Dodatkowym warunkiem jest to, aby ww. wynagrodzenie lub inne jego składniki nie przysługiwały w czasie trwania absencji, za którą przysługuje zasiłek.

O otwartym oprogramowaniu z najlepszymi w branży! Już za tydzień rozpoczyna się 11. edycja Konferencji Open Source Day

Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źródłem informacji o najnowszych i najważniejszych trendach dotyczących nowych technologii. Tegoroczna edycja, podobnie jak poprzednie, cieszy się dużym zainteresowanie publiczności. Jak dotąd udział w konferencji zgłosiło ponad 800 osób. Jak co roku będzie profesjonalnie i merytorycznie.

Jak obliczyć odszkodowanie dla pracownika, który przez część skróconego okresu wypowiedzenia przebywał na urlopie wychowawczym

Pracodawca, w związku z likwidacją prowadzonej działalności, w kwietniu 2018 r. wypowiedział umowę o pracę pracownikowi pracującemu na cały etat w podstawowym systemie czasu pracy. Zatrudniony ma udzielony urlop wychowawczy od 1 marca do 10 lipca 2018 r. Obowiązuje go trzymiesięczny okres wypowiedzenia, który został skrócony do 1 miesiąca - upłynie on 31 maja br., zamiast 31 lipca 2018 r. Czy pracownikowi należy się odszkodowanie za skrócenie okresu wypowiedzenia? Jeśli tak, to w jakiej wysokości?

Co blokuje rozwój branży IT?

Jest kilka podstawowych problemów, które blokują rozwój branży IT. Ciągłe podbijanie wysokości pensji. Wymaganie cudów od systemu edukacji. Ignorowanie demografii. Posługiwanie się fałszywymi stereotypami dotyczącymi płci. Gdyby rozwiązać te bolączki, branża IT mogłaby rozwijać się jeszcze szybciej. Dlaczego więc od lat te same problemy, zamiast zniknąć, pogłębiają się?

Czy pracodawca może samodzielnie przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego pracowników

Musimy przeprowadzić ocenę ryzyka zawodowego dla kilku naszych pracowników. Kto jest uprawniony do dokonywania oceny ryzyka zawodowego? Czy taką ocenę może przeprowadzić pracodawca?

Sprzedaż, marketing, HR dla IT i zarządzanie – całodzienne szkolenie dla managerów i przedsiębiorców na Bitspiration!

Bitspiration wraca do Warszawy! Już 10 maja odbędzie się siódma edycja jednej z najpopularniejszych konferencji edukacyjnych dla przedsiębiorców! W tym roku możecie zdobywać wiedzę na jednej z czterech ścieżek: marketing, sprzedaż, HR dla IT oraz zarządzanie. W agendzie pojawili się znani i cenieni praktycy wymienionych zagadnień, m.in. Edyta Kotowicz (Facebook Creative Strategist), Maciej Aniserowicz (devstyle.pl, Programista-pasjonat) czy Jakub Rogalski (Brand24 Community Manager). Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Konferencja Open Source w Biznesie

Spotkajmy się na bezpłatnej konferencji Open Source w Biznesie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE) w praktyce – poradnik dla pracodawcy

Jeśli pracodawca zdecyduje się na wdrożenie PPE – powinien pamiętać, że podstawowym aktem prawnym regulującym zasady postępowania jest ustawa z 20 kwietnia 2004 r. o pracowniczych programach emerytalnych. Utworzenie PPE wymaga zawarcia umowy zakładowej pomiędzy pracodawcą, a reprezentacją pracowników. W kolejnym kroku, zawarcia - umowy pomiędzy pracodawcą, a instytucją finansową, a następnie zarejestrowania programu przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Utrata prawa do zasiłku chorobowego – za jaki okres?

Zgodnie z art. 17 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa, ubezpieczony wykonujący w okresie orzeczonej niezdolności do pracy pracę zarobkową lub wykorzystujący zwolnienie od pracy w sposób niezgodny z celem tego zwolnienia traci prawo do zasiłku chorobowego za cały okres tego zwolnienia. W przypadku, gdy zajdzie któraś z przesłanek utraty prawa do zasiłku, a ubezpieczony jest niezdolny do pracy przez dłuższy okres objęty kilkoma zwolnieniami lekarskimi, ZUS często wydaje decyzje pozbawiające prawa do zasiłku za cały okres zasiłkowy (objęty kilkoma zwolnieniami lekarskimi), tymczasem jest to sprzeczne z literalnym brzmieniem ww. przepisu art. 17 ust. 1 ustawy zasiłkowej.

Czy w razie korzystania przez pracownika z urlopu wypoczynkowego można zmniejszyć mu premię

Nasi pracownicy otrzymują stałą pensję w wysokości 2000 zł brutto. Ponadto, mimo obowiązującego w zakładzie regulaminu wynagradzania, na mocy odrębnego zarządzenia przyznano im stałą miesięczną premię w kwocie 300 zł za tzw. obecność w pracy. Zgodnie z zasadami jej przyznawania, jeżeli pracownik w danym miesiącu będzie chciał skorzystać z urlopu wypoczynkowego, składając w tym celu wniosek w terminie krótszym niż 7 dni przed rozpoczęciem urlopu lub gdy skorzysta z urlopu na żądanie, premia za ten okres jest zmniejszana proporcjonalnie. Czy takie pomniejszenie stałej premii jest dopuszczalne?

II Shared Services (in) Center Forum

W dniach 12-13 kwietnia 2018 r. w Warszawie odbędzie się II Shared Services (in) Center Forum. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Większościowy wspólnik i pracownik tej spółki jednocześnie a ubezpieczenia społeczne

Czy i z jakiego tytułu objęty jest ubezpieczeniami społecznymi większościowy (dominujący) wspólnik, który jednocześnie świadczy pracę na rzecz tej spółki na podstawie umowy o pracę?

Pięcioprocentowy CIT? To możliwe!

Malta to wyspa ogromnych możliwości dla polskich firm. Już 28 marca 2018 r. (środa) zapraszamy do Wrocławia na ekskluzywne seminarium z udziałem polskich i maltańskich ekspertów i praktyków, na temat warunków, jakie trzeba spełnić aby legalnie i zgonie z polskim prawem móc skorzystać z mechanizmów oferowanych przez maltański system podatkowo-prawny, oferujący stawki podatkowe 5% lub 0%. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Czy Polacy mają szansę stać się najbardziej przedsiębiorczym narodem w Unii Europejskiej?

Polacy są jednym z najbardziej kreatywnych narodów na świecie, a kreatywność jest najważniejszą składową sukcesu przedsiębiorcy. Niestety nie przekłada się to na miejsce w rankingu przedsiębiorczości. Czy dzieje się tak dlatego, że początkujący przedsiębiorca na samym początku działalności staje przed dziesiątkiem niełatwych pytań: jaką formę działalności wybrać, w jakiej branży, jak zatrudniać pracowników czy jak pozyskać finansowanie? Doświadczeni przedsiębiorcy chcą edukować początkujących.

Zapotrzebowanie na pracowników w poszczególnych zawodach w 2018 r.

Ukazały się wyniki trzeciej edycji ogólnopolskiego badania Barometr zawodów. Jego celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak w najbliższym roku będzie wyglądać zapotrzebowanie na pracowników w badanych zawodach.

Ograniczenie handlu w niedziele - czy doprowadzi do wzrostu cen i problemów pracowników

Jakie będą skutki ekonomiczne wprowadzenia zakazu handlu w niedziele? Wielu przedstawicieli branży handlowej jest sceptycznych wobec wprowadzanych zmian.

Odpowiednie rozlokowanie talentów wpływa na rozwoju przedsiębiorstwa

Z badań wynika, że odpowiednie rozlokowanie talentów jest głównym czynnikiem rozwoju przedsiębiorstw. Okazuje się, że organizacje z najlepszym dopasowaniem talentów do rynków mają najwyższą wydajność i najwyższe zyski. A kraje z najlepszym dopasowaniem talentów do rynków mają najlepszą wydajność.

25 seminarium w cyklu MEDICA INFO "RODO w sektorze świadczenia usług zdrowotnych - przetwarzanie danych wrażliwych a nowe regulacje"

25 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się 25 seminarium w cyklu MEDICA INFO "RODO w sektorze świadczenia usług zdrowotnych - przetwarzanie danych wrażliwych a nowe regulacje". Seminarium organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "Przetwarzanie danych w e-sklepie po reformie spowodowanej RODO"

15 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "Przetwarzanie danych w e-sklepie po reformie spowodowanej RODO". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "Zarządzenie ryzykiem w przedsiębiorstwie”

21 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "Zarządzenie ryzykiem w przedsiębiorstwie”. Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "Nabywanie praw autorskich i pokrewnych oraz praw własności przemysłowej na podstawie przepisów ustawowych oraz umów"

15 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "Nabywanie praw autorskich i pokrewnych oraz praw własności przemysłowej na podstawie przepisów ustawowych oraz umów". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "Zdrowie publiczne - finansowanie i sprawozdawczość"

6 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "Zdrowie publiczne - finansowanie i sprawozdawczość". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "RODO w branży telekomunikacyjnej" w cyklu "Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) - rewolucja od 25 maja 2018 r."

8 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "RODO w branży telekomunikacyjnej". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Konferencja „Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO”

27 lutego 2018 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „Bezpieczeństwo danych i zasobów firmy w świetle RODO” organizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Coraz więcej firm wprowadza elastyczny czas pracy

Z danych Państwowej Inspekcji Pracy wynika, że elastyczny czas pracy cieszy się coraz większą popularnością. Dotyczy to gównie Katowic, Poznania i Wrocławia.

Compare Them All! – III International Conference on Comparative Law

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland serdecznie zaprasza na trzecią edycję International Conference on Comparative Law, podczas której będziecie mieli możliwość zgłębić tajniki komparatystyki prawniczej. Konferencja odbędzie się w dniach 16-17 lutego 2018 roku w Warszawie.

Seminarium "ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE W ADMINISTRACJI W ŚWIETLE WYMAGAŃ PRAWNYCH - PODEJŚCIE PRAKTYCZNE"

30 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się seminarium "ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE W ADMINISTRACJI W ŚWIETLE WYMAGAŃ PRAWNYCH - PODEJŚCIE PRAKTYCZNE". Seminarium organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "JEDNOLITY PLIK KONTROLNY ORAZ DOKUMENTOWANIE OBROTÓW NA POTRZEBY VAT"

31 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "JEDNOLITY PLIK KONTROLNY ORAZ DOKUMENTOWANIE OBROTÓW NA POTRZEBY VAT". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "KONTROLA I NIEPRAWIDŁOWOŚCI PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH Z UE W RAMACH PERSPEKTYWY FINANSOWEJ 2014-2020”

25 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie "KONTROLA I NIEPRAWIDŁOWOŚCI PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH Z UE W RAMACH PERSPEKTYWY FINANSOWEJ 2014-2020”. Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Szkolenie "UMOWY WDROŻENIOWE IT – ASPEKTY PRAWNE I PRAKTYCZNE

25 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się szkolenie szkolenie "UMOWY WDROŻENIOWE IT – ASPEKTY PRAWNE I PRAKTYCZNE". Szkolenie organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

REKLAMA