REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Seminarium "ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE W ADMINISTRACJI W ŚWIETLE WYMAGAŃ PRAWNYCH - PODEJŚCIE PRAKTYCZNE"

Seminarium
Seminarium "ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE W ADMINISTRACJI W ŚWIETLE WYMAGAŃ PRAWNYCH - PODEJŚCIE PRAKTYCZNE"

REKLAMA

REKLAMA

30 stycznia 2018 r. w Warszawie odbędzie się seminarium "ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE W ADMINISTRACJI W ŚWIETLE WYMAGAŃ PRAWNYCH - PODEJŚCIE PRAKTYCZNE". Seminarium organizuje Centrum Promocji Informatyki. Infor.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

REKLAMA

Wdrażanie, utrzymanie i wykorzystanie systemów teleinformatycznych wymaga obecnie nie tylko umiejętności technicznych, ale w każdym niemal przypadku uwzględnienia dość skomplikowanego otoczenia prawnego. Niestety bardzo często okazuje się, że oczekiwania stawiane informatykom zmierzają do realizacji przez nich zadań merytorycznych. Natomiast od pracowników merytorycznych coraz częściej wymaga się wiedzy technicznej. Celem seminarium jest przekazanie w przystępny sposób, na praktycznych przykładach, wiedzy z zakresu wybranych obszarów Prawa nowych technologii. Wśród nich zostaną omówione praktyczne problemy doręczeń elektronicznych i wskazane zostaną sposoby radzenia sobie z zawiłościami prawnymi.

REKLAMA

Dla instytucji wykorzystujących komunikację elektroniczną z innymi podmiotami publicznymi przygotowano wykład dotyczący wykorzystania i konfiguracji elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP. Wiele podmiotów, mimo wykorzystywania ESP nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż niepełna lub niewłaściwa jej konfiguracja nie spełnia stawianych jej wymagań. Przepisy prawa regulują również funkcjonowanie BIPów od strony technicznej, ale równie od strony merytorycznej. Oba te obszary będą przedmiotem kolejnego wykładu, który uwzględni ostatnią nowelizację przepisów. Coraz więcej urzędów decyduje się na wdrożenia lub obecnie już na wymianę systemu EZD.

Podczas dwóch wykładów zostaną omówione kluczowe zagadnienia na styku informatyki i prawa związane z migracją danych oraz integracją systemu EZD z systemami dziedzinowymi. Na zakończenie seminarium równie ważny temat identyfikacji elektronicznej i usług zaufania, o których coraz częściej mówi się jako tych które zmienią sposób funkcjonowania e-administracji, ale również e-biznesu. Seminarium przygotuje słuchaczy do radzenia sobie z problemami prawnymi i technicznymi, z jakimi zetkną się w codziennej pracy. Wykonawcy systemów teleinformatycznych dla administracji publicznej.

Grupa docelowa - informatycy, analitycy, wdrożeniowcy w urzędach administracji, osoby odpowiedzialne za organizację urzędu, pracownicy jednostek organizacyjnych podległych samorządom, pracownicy realizujący zadania wymagające komunikacji elektronicznej, prawnicy zaangażowani we wdrożenia systemów informatycznych.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Szczegółowy PROGRAM szkolenia: http://www.cpi.com.pl/imprezy/2018/riwa/index.php

Zapraszamy do skorzystania z 10% RABATu na udział w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

http://www.cpi.com.pl/imprezy/2018/riwa/formularz_pr10.php

Organizator:

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.;

www.cpi.com.pl

tel. (22) 870 69 10, 870 69 78;

email: pr@konferencja.com.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Lokalnych biznesów nie znajdziesz w sieci [Raport]

Tylko 25% firm lokalnych posiada strony internetowe, mimo że 68% Polaków szuka w internecie opinii o firmach przed dokonaniem zakupu. 27% użytkowników internetu regularnie czyta recenzje, a 41% robi to często. Najwięcej recenzji przeglądają mieszkańcy województw lubuskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i zachodniopomorskiego, a także osoby z niższym wykształceniem i dochodami.

W jaki sposób założyć spółkę z o.o. – przez S24 czy z udziałem notariusza?

Rejestracja nowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać dokonana na dwa sposoby: poprzez system S24 lub przy udziale notariusza z umową w formie aktu notarialnego. W obu tych przypadkach wniosek o rejestrację spółki składany jest przez Internet, odpowiednio w S24 lub przez Portal Rejestrów Sądowych. Każda z tych metod ma swoje wady i zalety.

Można mieć własną działalność gospodarczą nie płacąc składek ZUS, jak to zrobić w 2025 roku

Wysokie koszty już na wstępie, zanim jeszcze zarobi się pierwsze pieniądze, to główny hamulec przed założeniem własnej firmy. Daninę dla ZUS trzeba płacić, niezależnie od tego czy z działalności gospodarczej jest zysk czy straty. Ale nie wszyscy wiedzą, że można prowadzić własny biznes nie płacąc do ZUS nawet złotówki. Warto więc zacząć, choćby na próbę. To łatwe i nic nie kosztuje.

Jak zamknąć rok w spółce z o.o.?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po zakończeniu każdego roku obrotowego powinna – co do zasady – sporządzić sprawozdanie finansowe, sprawozdanie z działalności (jeśli nie jest zwolniona z obowiązku jego sporządzenia), przeprowadzić zwyczajne zgromadzenie wspólników, a także złożyć odpowiednie dokumenty do KRS.

REKLAMA

Webinar. ESG compliance. Jak wdrożyć w Twojej firmie?

Webinar adresowany jest do przedsiębiorców, członków kadry zarządzającej, specjalistów ds. compliance, audytorów wewnętrznych oraz osób odpowiedzialnych za wdrażanie strategii ESG w organizacji.

Będzie trudniej i drożej. Obostrzenia w Wielkiej Brytanii

Brytyjskie plany budżetowe na kolejne lata przynoszą zmiany również dla branży transportowej. Wzrosną opłaty dla posiadaczy pojazdów ciężarowych poruszających się po kraju, a także obostrzenia dotyczące możliwości wjazdu do Wielkiej Brytanii dla kierowców pochodzących z Polski.

Family Business Future Summit 2025

W dniach 24-25 kwietnia Olsztyn stanie się centrum spotkań przedsiębiorców, liderów oraz wizjonerów, którzy na co dzień rozwijają firmy rodzinne w Polsce. Obędzie się w nim druga edycja Family Business Future Summit - wyjątkowe wydarzenie poświęconym firmom rodzinnym. W tym roku rozbudowana została formuła konferencji! Przez dwa dni uczestnicy będą mieli okazję do inspirujących rozmów z ekspertami rynkowymi oraz przedstawicielami największych polskich biznesów rodzinnych.

Jerzy Owsiak: Biurokracja i brak zaufania to największe problemy biznesu. "Nie przeszkadzajcie, a będzie wszystko OK"

Jerzy Owsiak otrzymał nagrodę od przedsiębiorców. Jego zdaniem polskie firmy potrzebują, aby państwo im nie przeszkadzało w prowadzeniu biznesu. Ważne jest też zaufanie i ograniczenie biurokracji.

REKLAMA

Biotechnologia a długowieczność - jubileuszowa konferencja CEBioForum 2025

Wykorzystanie rewolucji w biotechnologii w zapewnieniu długowieczności, miejsce europejskich firm biotechnologicznych w świecie, czy znaczenie branży we współczesnej gospodarce – to główne tematy XXIII CEBioForum, z udziałem prawie 100 najbardziej innowacyjnych firm biotechnologicznych z całego świata. Wydarzenie obchodzi w tym roku swój jubileusz, odbywa się już od 25 lat.

Darmowy e-book "Być kobietą w biznesie"

Marzec jest miesiącem Kobiet i specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowy e-book

REKLAMA