reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: lockdown

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu lockdown. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące lockdown.

Rosną długi branży turystycznej przez zimowy lockdown [AUDIO]

Aktualizacja: 19.01.2021

Zimowy lockdown kolejny raz pokrzyżował wyjazdowe plany wielu Polaków. Już co trzecia osoba w związku z pandemią odłożyła lub zrezygnowała z wydatków na ten cel - wynika z „Barometru oszczędności” Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA. »

Jak działa tarcza dla turystyki?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza turystyczna skierowana jest do branży turystycznej, która jako jedna z pierwszych odczuła negatywne skutki pandemii. Co zawiera tarcza turystyczna? Kto może z niej skorzystać? »

Kto może skorzystać z tarczy dla regionów górskich?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza dla rejonów górskich, pomoc BGK oraz wsparcie ARP to instrumenty tarczy antykryzysowej. Kto może z nich skorzystać? Jakie warunki należy spełnić? »

Tarcza PFR i tarcza branżowa. Jakie są różnice?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza PFR i tarcza branżowa to rozwiązania MRPiT. W ten sposób do polskich przedsiębiorców i pracowników ma trafić ponad 300 mld zł. Czym różnią się te tarcze i kto może z nich skorzystać? »

Konsumenci ostatnią szansą dla browarów rzemieślniczych

Aktualizacja: 19.01.2021

Browary rzemieślnicze są na skraju zapaści. Rząd przedłuża obostrzenia, a tysiące firm z branży restauracyjnej i jeszcze więcej połączonych z nimi biznesów, ostatecznie traci nadzieję. »

Sebastian Pitoń, Góralskie Veto: „To polityka rządu, a nie COVID nas zabija” [PODCAST]

Aktualizacja: 18.01.2021

Cała pandemia to narzędzie polityczne – mówi Sebastian Pitoń z Góralskiego Veto. My się nie buntujemy, to rząd się buntuje przeciwko porządkowi prawnemu. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Co z przedsiębiorcami łamiącymi obostrzenia?

Aktualizacja: 18.01.2021

Jak poinformował Rzecznik MŚP - są wątpliwości dot. odmowy wsparcia dla przedsiębiorców łamiących obostrzenia. Za naruszenie jakich obostrzeń przedsiębiorcom grozi kara? »

Kolejne kody PKD zostaną objęte tarczą antykryzysową

Aktualizacja: 15.01.2021

Dodatkowe kody PKD zostaną dołączone do tarczy finansowej. Obecnie tarcza przewiduje pomoc dla ponad 40 branż. Jakie to będą kody PKD? Kiedy zostaną poluzowane obowiązujące obostrzenia? »

Branża incentive travel nie może skorzystać z tarczy 2.0 i 6.0

Aktualizacja: 15.01.2021

Tarcza finansowa PFR 2.0 nie obejmie większości naszych firm członkowskich - alarmuje Stowarzyszenie Organizatorów Incentive Travel (SOIT). Co jest przeszkodą w składaniu wniosków? »

Lockdown. Ekonomiści: dla gospodarki to był kosztowny błąd

Aktualizacja: 13.01.2021

Większość Polaków nie chce przedłużania lockdownu. Eksperci twierdzą, że powodem tego jest strach przed zapaścią w gospodarce. »

Przedłużone obostrzenia. Upadłości obawia się co trzecia mała i średnia firma

Aktualizacja: 12.01.2021

Widmo upadłości nad polskimi firmami zaczyna być coraz bardziej wyraźne. Wiele firm może nie wytrzymać przedłużającego się lockdownu. »

Centra handlowe tracą kolejne 6 mld zł obrotów przez lockdown

Aktualizacja: 12.01.2021

Zamknięte galerie handlowe i przedłużające się obostrzenia nie sprzyjają branży centrów handlowych. Tylko w wyniku trzeciego, przedłużonego do końca stycznia, lockdownu branża centrów handlowych straci ponad 6 mld zł obrotów. »

Co drugi Polak chce, aby praca zdalna została [RAPORT]

Aktualizacja: 12.01.2021

Praca zdalna w czasie pandemii stała się normalnością. 52% Polaków chciałoby w przyszłości móc częściej korzystać z pracy zdalnej. Światowym liderem pod tym względem jest Hiszpania, gdzie 82% pracowników liczy na zwiększenie możliwości pracy zdalnej. »

Kiedy luzowanie obostrzeń po 17 stycznia? Jest decyzja rządu

Aktualizacja: 12.01.2021

Wiadomo już, co z obostrzeniami po zakończeniu ferii. Dzieci klas 1-3 wracają do szkoły, ale pozostałe obostrzenia zostają na dłużej. »

Zwolnienia podatkowe, wsparcie inwestycji. 1 mld zł trafi do górali

Aktualizacja: 12.01.2021

Wicepremier Jarosław Gowin zapewnia, że gminy górskie otrzymają pomoc w wysokości miliarda złotych. To w ramach uruchamianego planu wsparcia. »

reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Polish Advisory Group

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama