reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: dotacja

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu dotacja. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące dotacja.

Można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”

Aktualizacja: 21.01.2021

Do 17 lutego można składać wnioski w konkursie „Badania na rynek”. Na czym polega konkurs? Kto może wziąć w nim udział? »

Nawet 70 tyś. zł dotacji na rozwój rekreacji

Aktualizacja: 15.01.2021

Od 50 tyś. zł do nawet 70 tyś, zł dotacji można otrzymać w ramach projektu rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? »

Dotacje na kapitał obrotowy. Jakie są najczęstsze utrudnienia?

Aktualizacja: 15.01.2021

Kapitał obrotowy to inaczej kapitał pracujący w firmie. Rzecznik MŚP przygotował raport dotyczący barier w zakresie naboru wniosków na dotacje na kapitał obrotowy. Jakie są najczęstsze kłopoty w tym zakresie? »

30 mln dla przedsiębiorców na rozwój technologii

Aktualizacja: 08.01.2021

Dotację na wsparcie rozwoju technologii mogą otrzymać przedsiębiorcy, jednostki naukowe i konsorcja naukowo - przemysłowe. Ruszył 5 konkurs TANGO dla naukowców. »

Rusza piąty konkurs GOSPOSTRATEG dla naukowców

Aktualizacja: 07.01.2021

GOSPOSTRATEG to program strategiczny, w ramach którego poszukiwane są innowacyjne projekty. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło piąty już konkurs w ramach tego programu. »

Dotacje na nawadnianie gospodarstw rolnych - wnioski tylko do 28 stycznia

Aktualizacja: 07.01.2021

28 stycznia 2021 r., upływa termin złożenia wniosku w biurze powiatowym lub oddziale regionalnym ARiMR o dotację na inwestycje w nawadnianie gospodarstw w ramach działania „Modernizacja gospodarstw rolnych”. »

Granty na Eurogranty. Można składać wnioski

Aktualizacja: 04.01.2021

Granty na Eurogranty to konkurs, w którym można ubiegać się o pokrycie wydatków związanych z przygotowaniem projektu o dofinansowanie dla programów Komisji Europejskiej. Kto może otrzymać dotację? Na co można ją przeznaczyć? »

Rusza nabór wniosków w konkursie INFOSTRATEG

Aktualizacja: 04.01.2021

INFOSTRATEG to konkurs, w tamach którego mają zostać zrealizowane projekty wspierające rozwój polskiego potencjału SI poprzez opracowanie rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję i blockchain w praktyce. »

Młode firmy szukają ratunku w unijnych dotacjach [BADANIE]

Aktualizacja: 30.12.2020

Unijne dotacje są ratunkiem dla młodych firm. Ponad 60% młodych firm będzie się starać o unijne dotacje. Chcą wprowadzać nowe produkty i usługi. »

Ruszył nabór wniosków na ochronę wód przed azotanami

Aktualizacja: 29.12.2020

Rozpoczął się nabór wniosków o dofinansowanie inwestycji mających na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych. »

Tylko do 30 grudnia wnioski na komputer dla dziecka

Aktualizacja: 28.12.2020

Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką. »

Kto może się ubiegać o dotację 5 tyś. zł? Wykaz kodów PKD

Aktualizacja: 22.12.2020

5 tyś. zł dotacji mogą otrzymać mikro i mali przedsiębiorcy, którzy na dzień 30 września 2020 prowadzili działalność gospodarczą, oznaczoną według PKD 2007, jako rodzaj przeważającej działalności. Które kody się do tego zaliczają? »

Tylko do 23 grudnia nabór do „Kompetencje dla sektorów – zadanie Covid-19”

Aktualizacja: 22.12.2020

Kompetencje dla sektorów zadanie COVID-19 – oferta dla przedsiębiorców” to konkurs, którego termin składania wniosków upływa 23 grudnia br. Do projektu można zgłosić pomysły na szkolenia i doradztwo, których celem jest likwidacja negatywnych skutków pandemii w biznesie. »

Dotacja 5 tyś. zł dla firm. Jak złożyć wniosek?

Aktualizacja: 29.12.2020

Dotacja 5 tyś. zł dla przedsiębiorców to jeden z elementów wsparcia w ramach tarczy branżowej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? Wyjaśniamy w poniższym tekście. »

Konkurs dla młodych naukowców o środki na projekty badawcze

Aktualizacja: 17.12.2020

Kolejny konkurs dla młodych naukowców został ogłoszony przez NCBR. Tym razem można aplikować o środki na autorskie projekty badawcze. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Zierke

Ekspert z zakresu prawa, biznesu i ekonomii

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama