| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Temat: firma w rosji

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu firma w rosji. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące firma w rosji.

Jakie rodzaje certyfikatów wydawane są w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Procedura wydawania certyfikatów uzależniona jest od ich rodzajów. Jakie certyfikaty może spotkać na swojej drodze przedsiębiorca w Rosji i czego dotyczą? »

Jakie dokumenty są wymagane do uzyskania certyfikatu GOST-R

Aktualizacja: 15.11.2011

Procedura wydania certyfikatu GOST-R wiążę się z koniecznością przedstawienia stosunkowo dużej liczby dokumentów. Poniżej lista tych, których z pewnością będziesz potrzebował. »

Co oznacza otkaznoje pismo dla przedsiębiorcy

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli podczas procesu certyfikacji nie możesz dręczy Cię brak jednolitego stanowiska organów certyfikacyjnych oraz urzędu celnego, to nie bądź zaskoczony jeżeli otrzymasz otkaznoje pismo. Czym jest ten dokument i co oznacza? »

Jak ukształtowany jest obowiązek certyfikacji w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli Twoja firma bierze udział w zagranicznym obrocie handlowym w Rosji, to powinieneś wiedzieć na czym polega obowiązek certyfikacji. »

Jak funkcjonują środki pozataryfowe w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Prowadząc działalność gospodarczą polegająca na handlu zagranicznym z Rosją powinieneś wiedzieć jak przebiega proces kontroli towaru na granicy. Czy jest się czego obawiać? »

Na czym polega licencjonowanie w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Uczestnicy zagranicznego obrotu handlowego z Rosja muszą w określonych przypadkach uzyskać licencję. Kiedy trzeba o nią wystąpić? Jaki organ jest właściwy w tej sprawie? Przeczytaj. »

Na czym polega międzynarodowy tranzyt celny

Aktualizacja: 15.11.2011

W przypadku przewozu towarów zagranicznych przez obszar celny Rosji bez zamiaru ich pozostawienia i użytkowania na tym obszarze należy zadeklarować procedurę międzynarodowego tranzytu celnego. Na czym ona polega? »

Zwolnienia z opłat celnych przy wwozie czasowym w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli wybrałeś wwóz czasowy jako właściwą dla Ciebie procedurę celną, powinieneś zwrócić uwagę na funkcjonujące w obrocie prawa do ulg. Jak obliczyć opłatę celną oraz jakie można zastosować odliczenia przeczytasz poniżej. »

Jaką procedurę celną wybrać – przetwarzanie i wwóz czasowy

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli Twoja firma trudni się eksportem towarów do Rosji, spoczywa na Tobie obowiązek wyboru procedury celnej. Jaki reżim wybrać? Poniżej omawiamy w formie poradnika przetwarzanie poza obszarem celnym oraz wwóz czasowy. »

Jakie zasady rządzą wyborem procedury celnej w Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Zmierzając do określania z jakiego reżimu celnego korzystać będzie Twoja działalność, powinieneś znać zasady dotyczące procedury jej wyboru. Jakie to reguły przewiduje rosyjski kodeks celny? »

Jaką procedurę celną wybrać – reimport i reeksport

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli Twoja firma trudni się eksportem towarów do Rosji, spoczywa na Tobie obowiązek wyboru procedury celnej. Jaki reżim wybrać? Poniżej omawiamy reimport oraz reeksport. »

Jaką procedurę celną wybrać – wolna strefa ekonomiczna

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli Twoja firma trudni się eksportem towarów do Rosji, spoczywa na Tobie obowiązek wyboru procedury celnej. Jaki reżim wybrać? Poniżej omawiamy wolną strefę ekonomiczną oraz skład i specjalne strefy ekonomiczne. »

Na czym polega wwóz czasowy na przykładzie Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Zastanawiasz się nad tym, którą z procedur celnych wybrać? Poniżej prezentujemy cechy charakterystyczne wwozu czasowego. Jakie są jego wady, a jakie zalety? »

Na czym polega reeksport w przypadku Rosji

Aktualizacja: 15.11.2011

Reeksport to jedna z wielu możliwych do wybrania procedur celnych w Rosji. Podejmując decyzję, który z reżimów celnych przyjąć, warto zastanowić się nad jego cechami. Na czym polega reeksport? »

Jaką procedurę celną wybrać – wolna strefa celna i wolny skład

Aktualizacja: 15.11.2011

Jeżeli Twoja firma trudni się eksportem towarów do Rosji, spoczywa na Tobie obowiązek wyboru procedury celnej. Jaki reżim wybrać? Poniżej omawiamy wolną strefę celną i wolny skład. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kornelia Ksieniewicz

Ekspert z dziedziny postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK