reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: Tarcza Antykryzysowa

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu Tarcza Antykryzysowa. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące Tarcza Antykryzysowa.

Tarcza 2.0 dla MŚP. Jakie firmy mogą uzyskać subwencję?

Aktualizacja: 21.01.2021

W ramach tarczy 2.0 dla sektora MŚP maksymalna kwota subwencji to 3,5 mln zł, ale nie więcej niż 72 tys. zł na pracownika. Jak złożyć wniosek? Jaki musi być spadek obrotów? »

Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla mikrofirm. Jakie są warunki wsparcia?

Aktualizacja: 21.01.2021

Tarcza Finansowa PFR obejmuje Tarczę Finansową PFR dla MŚP 2.0, Tarczę Finansową dla Dużych Firm i umorzenie subwencji dla MŚP. Kto może skorzystać z tarczy? Jak otrzymać subwencję? »

Kto może skorzystać z tarczy dla regionów górskich?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza dla rejonów górskich, pomoc BGK oraz wsparcie ARP to instrumenty tarczy antykryzysowej. Kto może z nich skorzystać? Jakie warunki należy spełnić? »

Tarcza PFR i tarcza branżowa. Jakie są różnice?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza PFR i tarcza branżowa to rozwiązania MRPiT. W ten sposób do polskich przedsiębiorców i pracowników ma trafić ponad 300 mld zł. Czym różnią się te tarcze i kto może z nich skorzystać? »

Kolejne kody PKD zostaną objęte tarczą antykryzysową

Aktualizacja: 15.01.2021

Dodatkowe kody PKD zostaną dołączone do tarczy finansowej. Obecnie tarcza przewiduje pomoc dla ponad 40 branż. Jakie to będą kody PKD? Kiedy zostaną poluzowane obowiązujące obostrzenia? »

Tarcza finansowa 2.0. Kto może otrzymać wsparcie? [WYKAZ PKD]

Aktualizacja: 05.01.2021

Tarcza 2.0 to pomoc w formie dotacji dla mikroprzedsiębiorstw i w formie dopłat do niepokrytych kosztów stałych dla małych i średnich przedsiębiorstw. »

Jakie rozwiązania wprowadzono dla firm w 2020? Podsumowanie

Aktualizacja: 04.01.2021

Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Branżowa, Polski Bon Turystyczny, ochrona miejsc pracy, Mały ZUS Plus dla przedsiębiorców – to m.in. właśnie tu koncentrowały się prace MRPiT w 2020 roku. Głównym celem w dobie pandemii Covid-19 i związanym z nią kryzysem, było konieczne wsparcie udzielane pracownikom i pracodawcom. »

Infolinia Tarczy Antykryzysowej - nowy numer kontaktowy

Aktualizacja: 28.12.2020

Infolinia Tarczy Antykryzysowej ma nowy numer kontaktowy. Na infolinii przedsiębiorcy otrzymają wsparcie dla swojej firmy w związku z epidemią COVID-19, a także informacje dotyczące programów przygotowanych dla firm. »

Dotacja 5 tyś. zł dla firm. Jak złożyć wniosek?

Aktualizacja: 29.12.2020

Dotacja 5 tyś. zł dla przedsiębiorców to jeden z elementów wsparcia w ramach tarczy branżowej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? Wyjaśniamy w poniższym tekście. »

Lockdown. Gowin zapowiada pomoc dla przedsiębiorców

Aktualizacja: 18.12.2020

Wicepremier Gowin poinformował, że w ramach kolejnego lockdownu rząd oferuje firmom kontynuację dotychczasowej pomocy. »

Tarcza 6.0. Jak otrzymać zwolenienie ze składek ZUS za listopad? [AUDIO]

Aktualizacja: 16.12.2020

Zwolnienie ze składek ZUS to jedno z form wsparcia dla firm w ramach tarczy 6.0. Przedsiębiorcy, którzy będą chcieli skorzystać z tarczy antykryzysowej 6.0, a tym samym ze zwolnienia z opłacania składek za listopad, powinni do końca roku złożyć deklaracje rozliczeniowe - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. »

Tarcza 6.0 podpisana przez prezydenta

Aktualizacja: 15.12.2020

Tarcza 6.0 - prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę ws. wsparcia dla przedsiębiorców działających w branżach, które znalazły się w trudnej sytuacji w związku z COVID-19, tzw. tarczę 6.0. »

Od kiedy zawieszenie opłaty targowej dla sprzedawców?

Aktualizacja: 11.12.2020

Zawieszenie opłaty targowej to jeden z elementów tarczy branżowej. Z tarcz antykryzysowej, w tym tarczy finansowej do polskich przedsiębiorców i pracowników trafiło w ostatnich miesiącach blisko 165 mld zł. »

Jak otrzymać dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika?

Aktualizacja: 11.12.2020

Dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika to jedno ze świadczeń dla przedsiębiorców w ramach pakietu pomocowego dla przedsiębiorców, czyli tzw. antykryzysowej tarczy branżowej. »

Dotacje do 5 tyś. zł dla firm w ramach tarczy branżowej

Aktualizacja: 10.12.2020

Tarcza branżowa zawiera m.in. zwolnienie ze składek ZUS za listopad; ustanowienie jednorazowego dodatkowego świadczenia postojowego w wysokości 2080 zł; dopłata dla przedsiębiorców w wysokości 2 tys. zł do każdego miejsca pracy, w tym umowy zlecenie. Po poprawkach tarcza zostanie przesłana do podpisu prezydenta. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sylwia Konik

Współwłaściciel Recrutamos, Konsultant projektów Direct Search/Executive Search

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama