reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: Tarcza Antykryzysowa

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu Tarcza Antykryzysowa. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące Tarcza Antykryzysowa.

COVID-19. Tarcza branżowa przedłużona na kolejny miesiąc

Aktualizacja: 01.03.2021

Tarcza branżowa została wydłużona. Firmy, które chcą skorzystać z instrumentów wsparcia mogą z nich skorzystać w kolejnym miesiącu. Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z pomocy? Czy można ubiegać się po kolejne postojowe? »

Firma w kryzysie - poradnik antykryzysowy

Aktualizacja: 24.02.2021

Firma w kryzysie wywołanym COVID-19 może skorzystać z wielu form wsparcia. Tarcza antykryzysowa i Tarcza finansowa PFR pozwalają skorzystać ze zwolnienia z ZUS, postojowego czy subwencji. Przed złożeniem wniosku warto jednak zastanowić się, co będzie dla firmy najlepsze. »

Można składać wnioski o pożyczkę 5 tyś. dla mikrofirm

Aktualizacja: 18.02.2021

Pożyczka 5 tyś, zł dla mikrofirm to jeden z elementów tarczy antykryzysowej. Sprawdź, kto może ubiegać się o wsparcie? Jakie warunki należy spełnić? Jakie jest oprocentowanie pożyczki? »

Dotacje z PFR 2.0 dla mikrofirm. 54 kody PKD

Aktualizacja: 15.02.2021

Mali i średni przedsiębiorcy mogą otrzymać subwencję finansową PFR 2.0. Subwencja ma bezzwrotny charakter. Kto może ubiegać się o wsparcie? Jakie kody PKD są brane pod uwagę? »

ZUS: porady dla firm dotyczące wsparcia z tarczy antykryzysowej 7.0 [AUDIO]

Aktualizacja: 08.02.2021

ZUS organizuje w lutym serię porad telefonicznych dla przedsiębiorców. Tematy to pomoc przedsiębiorcom w ramach tarczy antykryzysowej oraz świadczenia pieniężne związane z COVID. »

Jak złożyć wniosek o subwencję z PFR 2.0?

Aktualizacja: 27.01.2021

Subwencja PFR 2.0 to jeden z instrumentów walki ze spadkiem obrotów w czasie pandemii. Kto może starać się o subwencję PFR? Jak wypełnić wniosek? Jakie informacje są potrzebne? »

Tarcza 2.0 dla MŚP. Jakie firmy mogą uzyskać subwencję?

Aktualizacja: 21.01.2021

W ramach tarczy 2.0 dla sektora MŚP maksymalna kwota subwencji to 3,5 mln zł, ale nie więcej niż 72 tys. zł na pracownika. Jak złożyć wniosek? Jaki musi być spadek obrotów? »

Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla mikrofirm. Jakie są warunki wsparcia?

Aktualizacja: 21.01.2021

Tarcza Finansowa PFR obejmuje Tarczę Finansową PFR dla MŚP 2.0, Tarczę Finansową dla Dużych Firm i umorzenie subwencji dla MŚP. Kto może skorzystać z tarczy? Jak otrzymać subwencję? »

Kto może skorzystać z tarczy dla regionów górskich?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza dla rejonów górskich, pomoc BGK oraz wsparcie ARP to instrumenty tarczy antykryzysowej. Kto może z nich skorzystać? Jakie warunki należy spełnić? »

Tarcza PFR i tarcza branżowa. Jakie są różnice?

Aktualizacja: 19.01.2021

Tarcza PFR i tarcza branżowa to rozwiązania MRPiT. W ten sposób do polskich przedsiębiorców i pracowników ma trafić ponad 300 mld zł. Czym różnią się te tarcze i kto może z nich skorzystać? »

Kolejne kody PKD zostaną objęte tarczą antykryzysową

Aktualizacja: 15.01.2021

Dodatkowe kody PKD zostaną dołączone do tarczy finansowej. Obecnie tarcza przewiduje pomoc dla ponad 40 branż. Jakie to będą kody PKD? Kiedy zostaną poluzowane obowiązujące obostrzenia? »

Tarcza finansowa 2.0. Kto może otrzymać wsparcie? [WYKAZ PKD]

Aktualizacja: 05.01.2021

Tarcza 2.0 to pomoc w formie dotacji dla mikroprzedsiębiorstw i w formie dopłat do niepokrytych kosztów stałych dla małych i średnich przedsiębiorstw. »

Jakie rozwiązania wprowadzono dla firm w 2020? Podsumowanie

Aktualizacja: 04.01.2021

Tarcza Antykryzysowa, Tarcza Branżowa, Polski Bon Turystyczny, ochrona miejsc pracy, Mały ZUS Plus dla przedsiębiorców – to m.in. właśnie tu koncentrowały się prace MRPiT w 2020 roku. Głównym celem w dobie pandemii Covid-19 i związanym z nią kryzysem, było konieczne wsparcie udzielane pracownikom i pracodawcom. »

Infolinia Tarczy Antykryzysowej - nowy numer kontaktowy

Aktualizacja: 28.12.2020

Infolinia Tarczy Antykryzysowej ma nowy numer kontaktowy. Na infolinii przedsiębiorcy otrzymają wsparcie dla swojej firmy w związku z epidemią COVID-19, a także informacje dotyczące programów przygotowanych dla firm. »

Dotacja 5 tyś. zł dla firm. Jak złożyć wniosek?

Aktualizacja: 29.12.2020

Dotacja 5 tyś. zł dla przedsiębiorców to jeden z elementów wsparcia w ramach tarczy branżowej. Kto może złożyć wniosek? Jakie warunki należy spełnić? Wyjaśniamy w poniższym tekście. »

reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Connected Life Magazine

Connected Life Magazine jest pierwszym w Polsce pismem skupiającym uwagę na zagadnieniach z zakresu rosnącego rynku Internetu Rzeczy i szeroko rozumianych usługach connected.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama