REKLAMA
Zarejestruj się
REKLAMA
W branży transportowej trend technologizacji polskich przedsiębiorstw i postępującej optymalizacji działań będzie się umacniał w tym roku. A to między innymi za sprawą kolejnych podwyżek, które czekają branżę TSL. Jakich?
Około 80 proc. wszystkich pracujących nie pracuje przy biurku. Czy czują się sfrustrowani z powodu nieuwzględnienia ich w cyfrowej strategii firmy? Okazuje się, ze część z nich tak. Jak włączyć pracowników bez biurka (i komputera) w proces cyfryzacji przedsiębiorstwa?
Dlaczego firmy produkcyjne obawiają się nowych, inteligentnych technologii? Wiele z nich boi się związanych z tym kosztów i zakłócenia procesów produkcyjnych. Wahają się, nawet wtedy, gdy na horyzoncie są liczne korzyści.
Hossa nie może trwać wiecznie, w pewnym momencie przychodzi spowolnienie. Magazyny zaczynają wypełniać się produktami, a płynność finansowa zaczyna doskwierać. Procesy operacyjne i biznesowe są zazwyczaj niewydolne. Jakie działania podjąć w czasach kryzysowych?
REKLAMA
Automatyzacja jest nienasycona i pożera miliardy dolarów. Za 9 lat budżety alokowane w robotyzację procesów stałych wyniosą 70 mld USD. Dla porównania w 2022 roku inwestycje w automatyzację były warte “zaledwie” 2 mld USD. Czy to możliwe? Zdaniem ekspertów – tak!
Nowelizacje przepisów regulujące pracę zdalną, które prawdopodobnie wejdą w życie 1 kwietnia br. obligują pracodawcę do zachowania ciągłości procesów kadrowych. W takim i w wielu innych przypadkach, wymagających komunikacji z działem HR narzędzia cyfrowe są niezbędne. Digitalizacja procesów HR staje się dzisiaj koniecznością.
REKLAMA
REKLAMA