reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Aktualności > Weź udział w warsztatach zrównoważonego rozwoju dla MŚP. Trwają zapisy

Weź udział w warsztatach zrównoważonego rozwoju dla MŚP. Trwają zapisy

Uczestnicy spotkań poszerzą i uporządkują wiedzę na temat odpowiedzialnego biznesu, dowiedzą się, jak strategia CSR może stać się źródłem innowacji w firmie, a także otrzymają indywidualne wskazówki i przećwiczą praktyczne narzędzia do stosowania w biznesie na co dzień.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) we współpracy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) oraz partnerami regionalnymi przygotowało dla przedsiębiorców z sektora MŚP cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Polecamy: Nowe technologie w pracy księgowych\

Cel warsztatów

Pomysł na realizację warsztatów powstał w grupie roboczej do spraw innowacji na rzecz zrównoważonego rozwoju działającej przy Zespole do spraw Zrównoważonego Rozwoju i Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw. Zespół i jego grupy robocze tworzą platformę współpracy administracji rządowej z partnerami reprezentującymi różne środowiska społeczno-gospodarcze. Celem ich działania jest wypracowanie praktycznych instrumentów wsparcia dla biznesu i innych organizacji w upowszechnianiu zasad odpowiedzialnego biznesu i transformacji w kierunku zrównoważonego rozwoju. Prace grupy roboczej, która przygotowała warsztaty, koordynuje Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. 

Terminy warsztatów

W tym roku warsztaty odbędą się w pięciu miastach:

  • 11 września w Gdańsku, Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • 17 września w Krakowie, Krakowski Park Technologiczny, ul. Podole 60 
  • 23 września w Łodzi, sala konferencyjna GPI FE, ul. Moniuszki 7/9 
  • 29 września w Szczecinie, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 4 
  • 1 października w Zielonej Górze, Sala Kolumnowa Sejmiku Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7

Program warsztatów

Program warsztatów będzie dotyczył znaczenia innowacji dla zrównoważonego rozwoju i możliwości wykorzystania wsparcia na projekty innowacyjne ważne z punktu widzenia regionu, w którym będą odbywać się warsztaty.

Trwa rejestracja na każdy z pięciu warsztatów, a przedsiębiorcy zainteresowani pierwszym spotkaniem w Gdańsku mogą zgłaszać się do 8 września.

W organizację warsztatów zaangażowały się także podmioty z poszczególnych regionów: administracja samorządowa, organizacje branżowe i liderzy biznesowi. Taka współpraca pozwala na dotarcie z wiedzą i przykładami z sukcesem wdrożonych praktyk bezpośrednio do lokalnych przedsiębiorców. 

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej chce przeprowadzić warsztaty we wszystkich województwach w Polsce. W 2021 roku spotkania są planowane w kolejnych 11 regionach.

Więcej informacji znajdziesz w serwisie MOJA FIRMA

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Accace Polska

Accace to zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, profesjonalne usługi doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego oraz nowoczesny outsourcing księgowości, kadr i płac.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama