REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją

 EY
Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.
Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją /Fotolia
Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją /Fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Wystartowała wiosenna rekrutacja do firmy doradczej EY. Na kandydatów czekają miejsca pracy w audycie, doradztwie biznesowym, transakcyjnym, prawnym i podatkowym. Łącznie w tym roku zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Rekrutacja do siedmiu biur w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i po raz pierwszy – Gdańsku - potrwa do 11 kwietnia. Na praktyki oraz stanowiska asystenckie mogą aplikować studenci oraz absolwenci wszystkich kierunków począwszy od biznesowych, przez nauki ścisłe, informatyczne oraz prawnicze. – We wszystkich biurach EY na całym świecie staramy się tworzyć zespoły o różnych kompetencjach. To pozwala na szersze spojrzenie na projekty, nad którymi pracujemy. Stawiamy na ludzi, którzy mają zdolności analityczne a równocześnie są otwarci i łatwo nawiązują relacje. To, co się dla nas liczy, to nie tylko wyniki w indeksie i znajomość języków obcych, ale też dobra organizacja pracy i umiejętność elastycznego podejścia do swoich zadań. Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1800 osób – mówi Anna Woźniak, menedżer ds. rekrutacji w EY. - Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole specjalistów i doradców przy projektach w większości sektorów gospodarki od bankowości, przez motoryzację czy energetykę dla polskich i międzynarodowych liderów rynku – dodaje. – Do Działu Doradztwa Biznesowego poszukujemy kreatywnych osób, chcących pracować w zespole, nastawionych na konstruktywną realizację celów naszych klientów i firmy. Szukamy ludzi, których ciekawość funkcjonowania biznesu i umiejętności pozwolą na kreowanie  nowych rozwiązań biznesowych, stanowiących wymierną wartość dla klientów. Poza atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia oferujemy wspaniałą przygodę z biznesem i kreowaniem jego rozwoju – mówi Agnieszka Bryl, Dyrektor w Dziale Doradztwa Biznesowego EY.

REKLAMA

Pracodawca Roku

Kolejny raz z rzędu firma doradcza EY otrzymała tytuł Pracodawcy Roku w swojej branży w badaniu międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Studenci głosując, wybrali firmy, które w ich ocenie są najbardziej pożądanymi pracodawcami na polskim rynku. W tym zestawieniu firma EY utrzymała pozycję sprzed roku, ustępując miejsca jednynie Google. W najnowszej edycji badanie przeprowadzono na 22 uczelniach wyższych w Polsce wśród 3400 studentów w 13 miastach. – Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny studenci docenili naszą firmę i że uważają nas za dobre miejsce do startu swojej kariery. Co roku staramy się być w ciągłym kontakcie z przyszłymi pracownikami podczas targów pracy, spotkań, czy konkursów, które organizujemy. Obecnie trwa pierwsza edycja konkursu Audit OdyssEY dla osób zainteresowanych finansami i rachunkowością. Co roku, w październiku, firma organizuje też EYe on Tax oraz EY Financial Challenger. Poprzez te inicjatywy chcemy pokazać studentom, na czym może polegać ich codzienna praca w poszczególnych działach naszej firmy. Nagrodami są m.in. płatne praktyki i nagrody rzeczowe – mówi Agnieszka Maciejewska, Dyrektor ds. Personalnych w EY.

Nie samą pracą…

- To, co oferujemy kandydatom to płatne praktyki, etaty dla asystentów oraz dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny. Dla naszych pracowników mamy autorski program EY Care & Wellness, w ramach którego zapewniamy masaże profilaktyczno-relaksacyjne w biurze, świeże owoce, wykłady na temat zdrowego trybu życia, treningi biegowe, karty multisport czy ubezpieczenie zdrowotne. Mamy też inicjatywę skierowaną do osób zainteresowanych sztuką. W ramach EY Art Club odbywają się liczne wykłady i spotkania z interesującymi ludźmi. Dbamy też o jak najlepsze warunki do pracy – mówi Anna Woźniak. W tym roku zakończyła się realizacja autorskiego konceptu „Workplace of the Future”. – Zmieniliśmy naszą przestrzeń biurową. W miejscu 144 gabinetów powstały miejsca do pracy indywidualnej i grupowej wyposażone w smartboardy i nowoczesny sprzęt do telekonferencji. Pracownicy mogą się zrelaksować w pomieszczeniach z grami tzw. playroomach czy dużych, przestronnych kuchniach – tłumaczy Agnieszka Maciejewska.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie: http://www.ey.com.pl/kariera do 11 kwietnia br.

Źródło: EY

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Make European BioTech Great Again - szanse dla biotechnologii w Europie Środkowo-Wschodniej

W obliczu zmian geopolitycznych w świecie Europa Środkowo-Wschodnia może stać się nowym centrum biotechnologicznych innowacji. Czy Polska i kraje regionu są gotowe na tę szansę? O tym będą dyskutować uczestnicy XXIII edycji CEBioForum, największego w regionie spotkania naukowców, ekspertów, przedsiębiorców i inwestorów zajmujących się biotechnologią.

Jak ustanowić zarząd sukcesyjny za życia przedsiębiorcy? Procedura krok po kroku

Najlepszym scenariuszem jest zaplanowanie sukcesji zawczasu, za życia właściciela firmy. Ustanowienie zarządu sukcesyjnego sprowadza się do formalnego powołania zarządcy sukcesyjnego i zgłoszenia tego faktu do CEIDG.

Obowiązek sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju w Polsce: wyzwania i możliwości dla firm

Obowiązek sporządzania sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju dotyczy dużych podmiotów oraz notowanych małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy muszą działać w duchu zrównoważonego rozwoju. Jakie zmiany w pakiecie Omnibus mogą wejść w życie?

Nowa funkcja Google: AI Overviews. Czy zagrozi polskim firmom i wywoła spadki ruchu na stronach internetowych?

Po latach dominacji na rynku wyszukiwarek Google odczuwa coraz większą presję ze strony takich rozwiązań, jak ChatGPT czy Perplexity. Dzięki SI internauci zyskali nowe możliwości pozyskiwania informacji, lecz gigant z Mountain View nie odda pola bez walki. AI Overviews – funkcja, która właśnie trafiła do Polski – to jego kolejna próba utrzymania cyfrowego monopolu. Dla firm pozyskujących klientów dzięki widoczności w internecie, jest ona powodem do niepokoju. Czy AI zacznie przejmować ruch, który dotąd trafiał na ich strony? Ekspert uspokaja – na razie rewolucji nie będzie.

REKLAMA

Coraz więcej postępowań restrukturyzacyjnych. Ostatnia szansa przed upadłością

Branża handlowa nie ma się najlepiej. Ale przed falą upadłości ratuje ją restrukturyzacja. Przez dwa pierwsze miesiące 2025 r. w porównaniu do roku ubiegłego, odnotowano już 40% wzrost postępowań restrukturyzacyjnych w sektorze spożywczym i 50% wzrost upadłości w handlu odzieżą i obuwiem.

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji, ale nie hurtowo

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji i pozytywnie oceniają większość zmian zaprezentowanych przez Rafała Brzoskę. Deregulacja to tlen dla polskiej gospodarki, ale nie można jej przeprowadzić hurtowo.

Ekspansja zagraniczna w handlu detalicznym, a zmieniające się przepisy. Jak przygotować systemy IT, by uniknąć kosztownych błędów?

Według danych Polskiego Instytutu Ekonomicznego (Tygodnik Gospodarczy PIE nr 34/2024) co trzecia firma działająca w branży handlowej prowadzi swoją działalność poza granicami naszego kraju. Większość organizacji docenia możliwości, które dają międzynarodowe rynki. Potwierdzają to badania EY (Wyzwania polskich firm w ekspansji zagranicznej), zgodnie z którymi aż 86% polskich podmiotów planuje dalszą ekspansję zagraniczną. Przygotowanie do wejścia na nowe rynki obejmuje przede wszystkim kwestie związane ze szkoleniami (47% odpowiedzi), zakupem sprzętu (45%) oraz infrastrukturą IT (43%). W przypadku branży retail dużą rolę odgrywa integracja systemów fiskalnych z lokalnymi regulacjami prawnymi. O tym, jak firmy mogą rozwijać międzynarodowy handel detaliczny bez obaw oraz o kompatybilności rozwiązań informatycznych, opowiadają eksperci INEOGroup.

Leasing w podatkach i optymalizacja wykupu - praktyczne informacje

Leasing od lat jest jedną z najpopularniejszych form finansowania środków trwałych w biznesie. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ pozwala ona na rozłożenie kosztów w czasie, a także oferuje korzyści podatkowe. Warto jednak pamiętać, że zarówno leasing operacyjny, jak i finansowy podlegają różnym regulacjom podatkowym, które mogą mieć istotne znaczenie dla rozliczeń firmy. Dodatkowo, wykup przedmiotu leasingu niesie ze sobą określone skutki podatkowe, które warto dobrze zaplanować.

REKLAMA

Nie czekaj na cyberatak. Jakie kroki podjąć, aby być przygotowanym?

Czy w dzisiejszych czasach każda organizacja jest zagrożona cyberatakiem? Jak się chronić? Na co zwracać uwagę? Na pytania odpowiadają: Paweł Kulpa i Robert Ługowski - Cybersecurity Architect, Safesqr.

Jak założyć spółkę z o.o. przez S24?

Rejestracja spółki z o.o. przez system S24 w wielu przypadkach jest najlepszą metodą zakładania spółki, ze względu na ograniczenie kosztów, szybkość (np. nie ma konieczności umawiania spotkań z notariuszem) i możliwość działania zdalnego w wielu sytuacjach. Mimo tego, że funkcjonowanie systemu s24 wydaje się niezbyt skomplikowane, to jednak zakładanie spółki wymaga posiadania pewnej wiedzy prawnej.

REKLAMA