REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją

Subskrybuj nas na Youtube
Dołącz do ekspertów Dołącz do grona ekspertów
 EY
Firma EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.
Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją /Fotolia
Pracodawca Roku rusza z wiosenną rekrutacją /Fotolia
Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Wystartowała wiosenna rekrutacja do firmy doradczej EY. Na kandydatów czekają miejsca pracy w audycie, doradztwie biznesowym, transakcyjnym, prawnym i podatkowym. Łącznie w tym roku zatrudnienie znajdzie 200 osób.

Rekrutacja do siedmiu biur w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i po raz pierwszy – Gdańsku - potrwa do 11 kwietnia. Na praktyki oraz stanowiska asystenckie mogą aplikować studenci oraz absolwenci wszystkich kierunków począwszy od biznesowych, przez nauki ścisłe, informatyczne oraz prawnicze. – We wszystkich biurach EY na całym świecie staramy się tworzyć zespoły o różnych kompetencjach. To pozwala na szersze spojrzenie na projekty, nad którymi pracujemy. Stawiamy na ludzi, którzy mają zdolności analityczne a równocześnie są otwarci i łatwo nawiązują relacje. To, co się dla nas liczy, to nie tylko wyniki w indeksie i znajomość języków obcych, ale też dobra organizacja pracy i umiejętność elastycznego podejścia do swoich zadań. Obecnie zatrudniamy w Polsce ponad 1800 osób – mówi Anna Woźniak, menedżer ds. rekrutacji w EY. - Oferujemy pracę w międzynarodowym zespole specjalistów i doradców przy projektach w większości sektorów gospodarki od bankowości, przez motoryzację czy energetykę dla polskich i międzynarodowych liderów rynku – dodaje. – Do Działu Doradztwa Biznesowego poszukujemy kreatywnych osób, chcących pracować w zespole, nastawionych na konstruktywną realizację celów naszych klientów i firmy. Szukamy ludzi, których ciekawość funkcjonowania biznesu i umiejętności pozwolą na kreowanie  nowych rozwiązań biznesowych, stanowiących wymierną wartość dla klientów. Poza atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia oferujemy wspaniałą przygodę z biznesem i kreowaniem jego rozwoju – mówi Agnieszka Bryl, Dyrektor w Dziale Doradztwa Biznesowego EY.

REKLAMA

Pracodawca Roku

Kolejny raz z rzędu firma doradcza EY otrzymała tytuł Pracodawcy Roku w swojej branży w badaniu międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Studenci głosując, wybrali firmy, które w ich ocenie są najbardziej pożądanymi pracodawcami na polskim rynku. W tym zestawieniu firma EY utrzymała pozycję sprzed roku, ustępując miejsca jednynie Google. W najnowszej edycji badanie przeprowadzono na 22 uczelniach wyższych w Polsce wśród 3400 studentów w 13 miastach. – Bardzo nas cieszy, że po raz kolejny studenci docenili naszą firmę i że uważają nas za dobre miejsce do startu swojej kariery. Co roku staramy się być w ciągłym kontakcie z przyszłymi pracownikami podczas targów pracy, spotkań, czy konkursów, które organizujemy. Obecnie trwa pierwsza edycja konkursu Audit OdyssEY dla osób zainteresowanych finansami i rachunkowością. Co roku, w październiku, firma organizuje też EYe on Tax oraz EY Financial Challenger. Poprzez te inicjatywy chcemy pokazać studentom, na czym może polegać ich codzienna praca w poszczególnych działach naszej firmy. Nagrodami są m.in. płatne praktyki i nagrody rzeczowe – mówi Agnieszka Maciejewska, Dyrektor ds. Personalnych w EY.

Nie samą pracą…

- To, co oferujemy kandydatom to płatne praktyki, etaty dla asystentów oraz dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny. Dla naszych pracowników mamy autorski program EY Care & Wellness, w ramach którego zapewniamy masaże profilaktyczno-relaksacyjne w biurze, świeże owoce, wykłady na temat zdrowego trybu życia, treningi biegowe, karty multisport czy ubezpieczenie zdrowotne. Mamy też inicjatywę skierowaną do osób zainteresowanych sztuką. W ramach EY Art Club odbywają się liczne wykłady i spotkania z interesującymi ludźmi. Dbamy też o jak najlepsze warunki do pracy – mówi Anna Woźniak. W tym roku zakończyła się realizacja autorskiego konceptu „Workplace of the Future”. – Zmieniliśmy naszą przestrzeń biurową. W miejscu 144 gabinetów powstały miejsca do pracy indywidualnej i grupowej wyposażone w smartboardy i nowoczesny sprzęt do telekonferencji. Pracownicy mogą się zrelaksować w pomieszczeniach z grami tzw. playroomach czy dużych, przestronnych kuchniach – tłumaczy Agnieszka Maciejewska.

Aby wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, należy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie: http://www.ey.com.pl/kariera do 11 kwietnia br.

Źródło: EY

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Tego zawodu nie zastąpi AI. A które czeka zagłada? Ekspert: Programiści są pierwsi w kolejce

Sztuczna inteligencja na rynku pracy to temat, który budzi coraz większe emocje. W dobie dynamicznego rozwoju technologii jedno jest pewne – wiele profesji czeka poważna transformacja, a niektóre wręcz znikną. Ale są też takie zawody, których AI nie zastąpi – i to raczej nigdy. Jakie branże są najbardziej zagrożone? A gdzie ludzka praca pozostanie niezastąpiona? O tym mówi Jan Oleszczuk - Zygmuntowski z Polskiej Sieci Ekonomii.

Branża handlowa traci coraz więcej na kradzieżach w sklepach. Jak handlowcy rozwiązują ten problem

Zmorą branży handlowej wciąż są kradzieże sklepowe. Nasiliły się one w okresie wysokiej inflacji, ale teraz nie słabną w oczekiwanym tempie. Kradzieży z powodów ekonomicznych jest mniej, natomiast rozzuchwalili się złodzieje kradnący dla zysku.

Nadchodzi czas pożegnań z papierowymi fakturami. Wszystko co trzeba wiedzieć o e-fakturowaniu i KSeF

Krajowy System eFaktur powstał by ułatwić życie przedsiębiorcom, ale jest też nowym obowiązkiem, którego przestrzeganie narzuca prawo. Firmy, które nie będą przestrzegać jego zasad, muszą liczyć się z dotkliwymi karami, wynoszącymi nawet 100% kwoty podatku z faktury wystawionej poza KSeF.

Dlaczego rezygnują z założenia własnej firmy: kobiety mają inny powód niż mężczyźni

Aż 47 proc. ankietowanych Polaków nie chciałoby prowadzić własnej firmy – wskazują dane z raportu „Polki i przedsiębiorczość 2024: Bariery w zakładaniu firmy”. Kobiety przed założeniem własnej firmy powstrzymuje sytuacja rodzinna, a mężczyzn – stan zdrowia. Nowe dane.

REKLAMA

Branża meblarska mocno traci przez zagraniczną konkurencję, końca kłopotów nie widać

Wysokie koszty produkcji, spadający popyt i silna konkurencja z Azji osłabiają pozycję polskiej branży meblarskiej. Długi sektora, notowane w Krajowym Rejestrze Długów, sięgają już prawie 130 mln zł – coraz więcej przedsiębiorstw musi wybierać między utrzymaniem płynności a spłatą zobowiązań.

Prezydent zawetował. Przedsiębiorcy będą dalej płacić wysoką składkę zdrowotną a może rząd podejmie drugą próbę zmiany

Prezydent zawetował ustawę obniżającą składki zdrowotne dla przedsiębiorców. Rząd jednak nie ustępuje i podejmie kolejną próbę, powtarzając rozwiązania przyjęte w ustawie dokładnie w takiej samej treści. Jaka więc ma być składka zdrowotna gdy uda się przeprowadzić zmiany.

Rolnicy wierzą w dobrą koniunkturę - po dłuższej przerwie znów inwestują w maszyny rolnicze

W I kwartale 2025 roku rolnictwo było branżą z największym udziałem w finansowaniu maszyn i urządzeń przez firmy leasingowe – 28%, wynika z danych Związku Polskiego Leasingu. Rolnicy wracają do inwestowania wierząc w poprawę koniunktury w branży.

Mała firma, duże ryzyko. Dlaczego system ochrony to dziś inwestycja, nie koszt [WYWIAD]

Choć wielu właścicieli małych firm wciąż traktuje ochronę jako zbędny wydatek, rosnąca liczba incydentów – zarówno fizycznych, jak i cyfrowych – pokazuje, że to podejście bywa kosztowne. Dziś zagrożeniem może być nie tylko włamanie, ale też wyciek danych czy przestój operacyjny. W rozmowie z Adamem Śliwińskim, wiceprezesem Seris Konsalnet Security, sprawdzamy, jak MŚP mogą skutecznie zadbać o swoje bezpieczeństwo – bez milionowych budżetów, za to z myśleniem przyszłościowym.

REKLAMA

Polskie firmy chcą eksportować do USA, co z cłami

Polska gospodarka łapie drugi oddech czy walczy o utrzymanie na powierzchni? Jaka będzie przyszłość eksportu do USA? Eksperci podsumowali pierwszy kwartał 2025. Analizie poddany został nie tylko eksport polskich firm, ale i ogólny bilans handlu zagranicznego.

Teraz płatności odroczone także przy zakupach dla firmy

Polskie firmy uzyskują dostęp do płatności odroczonych oraz ratalnych w standardzie zbliżonym do tego oferowanego konsumentom. To duże ułatwienie, z którego skorzystają w pierwszej kolejności małe i średnie firmy.

REKLAMA