reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Finanse > Kredyty > Kredyty gotówkowe i konsumpcyjne > Czy na kredycie gotówkowym można zarobić?

Czy na kredycie gotówkowym można zarobić?

W tej chwili oferty banków wyglądają zupełnie inaczej niż kiedyś, a konkurencja sprawia, że instytucje finansowe prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klienta. Eksperci zauważyli, że niektóre banki płacą klientom, którzy zdecydują się na skorzystanie z ich oferty. Gdzie można dostać nagrodę pieniężną za wzięcie kredytu?

Które banki dopłacają do pożyczki?

W aktualnej ofercie kredytowej znajdziemy propozycje banków, gdzie klient, podpisując umowę kredytową, może liczyć na specjalne gratyfikacje w ramach „podziękowania” za skorzystanie z danej oferty:

  • eurobank oferuje „Kredyt z premią roczną bez prowizji”. Promocja obowiązuje do końca maja 2011r. i umożliwia otrzymanie raz w roku nawet do 800 zł premii w zamian za terminową spłatę pożyczki;
  • Polbank EFG w ramach propozycji „Kredytu na Miarę” gwarantuje „Premię za sumienność” w wysokości do 500 zł, czyli rokroczny zwrot odsetek na konto osobiste w zamian za prawidłową spłatę kredytu;
  • Bank BPH proponuje promocję „Dodatkowa gotówka”, gdzie do końca czerwca 2011 roku klienci, w zależności od kwoty zawartej umowy, otrzymają nagrodę pieniężną do dowolnej dyspozycji w kwocie do 750 zł.

Dowiedz się także: Co dzieje się z kredytami konsumpcyjnymi, których nie spłacamy w terminie?

Które zapisy umowy wymagają szczególnej uwagi?

Klienci, zainteresowani skorzystaniem z dostępnych produktowych, w ramach których dostępne są specjalne gratyfikacje, powinni wiedzieć o tym, że:

  • Z oferty eurobanku mogą skorzystać kredytobiorcy, którzy nie posiadają w tym banku zobowiązania z tytułu innych pożyczek i kredytów. 800 zł premii otrzymają zaś Ci klienci, którzy podpiszą umowę na kwotę co najmniej 80 000 zł. W przypadku terminowej spłaty średniej wielkości pożyczki w kwocie 7000 zł otrzymamy nagrodę w wysokości 150 zł;
  • Propozycja Polbanku dotyczy tylko kredytów, zawartych po 21 marca 2010 roku; dla kwoty 10 000 zł otrzymamy 100 zł zwrotu odsetek po roku spłaty kredytu, zaś maksymalne 500 zł otrzymamy przy umowie od 50 000 zł wzwyż;
  • Oferta banku BPH dla średniej kwoty umowy 7000 zł oznaczać będzie nagrodę dla klienta w wysokości 100 zł, zaś maksymalne 750 zł dostępne jest dla osób, które podpiszą umowę w kwocie od 80 000 zł.

Polecamy serwis: Karty kredytowe

Zarabianie na kredycie

Pozytywnie należy ocenić wysiłki bankowców, którzy tak sugestywnie próbują zachęcić do skorzystania właśnie z ich propozycji kredytowej. Zapewniają oni klienta, że w zamian za prawidłową obsługę otrzymamy częściowy zwrot odsetek albo nagrodę za samo podpisanie umowy. Do takich promocji byliśmy przyzwyczajeni przy kontach osobistych, jednak przy kredytach jest to ciągle interesująca nowość.

Eksperci TotalMoney.pl

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Sponsorowany

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Szpak

trenerka i założycielka organizacji szkoleniowej Laboratorium Współpracy: www.laboratoriumwspolpracy.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama