reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Wzmocniona ochrona naszej prywatności (Internet Explorer 8)

Wzmocniona ochrona naszej prywatności (Internet Explorer 8)

Funkcja InPrivate pozwala na surfowanie w Internecie bez pozostawiania śladów. Jest jednak także dodatkowa użyteczność tego trybu–filtrowanie. Służy ona do blokowania treści, które witryna pobiera od innych dostawców. W skrócie uniemożliwia to tworzenie przez różne firmy naszych profili według których dobierane są później reklamy.

1. W oknie Internet Explorera klikamy na Bezpieczeństwo, a potem na filtrowanie InPrivate. Otworzy się nam nowe okno, w którym kliknięciem wybieramy opcję Zablokuj dla mnie.

2. Od tej pory Internet Explorer automatycznie będzie blokować działania, które mogą pozwalać na wykorzystywanie statystyk naszego surfowania do podsyłania nam reklam.

3. Możemy również samodzielnie wybrać, którzy dostawcy będę otrzymywać o nas informacje, a którzy nie. Aby to zrobić klikamy na Bezpieczeństwo, a potem na Ustawienia Filtrowania InPrivate.

4. Otwiera się okno, w którym kliknięciem zaznaczamy opcję: Wybierz zawartość do zablokowania lub zezwolenia. Następnie na liście witryn klikamy na nazwę wybranej witryny tworzącej statystyki i zezwalamy jej na przetwarzanie informacji na nasz temat lub nie. Wprowadzone zmiany zatwierdzamy OK.

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia


Czas pracy 2020. Planowanie, rozliczanie i ewidencja59.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Clever Investment

Księgowość Bliska Tobie

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama