Kategorie

Prognoza

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Sprawdź, co zmieni się w branży nieruchomości w 2020 r. Czy można przewidywać spadek cen mieszkań na rynku pierwotnym?
Narodowy Bank Polski przygotował projekcję inflacji, która nie jest pocieszająca dla osób odkładających pieniądze na bankowych lokatach. Rosnące wynagrodzenia, spadające bezrobocie, tanie kredyty i nieatrakcyjne lokaty przyczynią się do powstania realnych strat dla osób, które odkładają pieniądze dla lokatach.
Jakie są główne zagrożenia dla prawidłowego rozwoju gospodarczego Polski? Jednym z głównych zagrożeń, które przeszkodzi w szybkim rozwoju gospodarki Polski jest fakt, że produkujemy mało innowacyjnych produktów. To się musi zmienić jeżeli chcemy doścignąć "Zachód".
Czy ceny paliw na polskich stacjach będą jeszcze spadać? Według analityków BM Reflex i Epetrol są zdania, że tak!
Mimo ustabilizowania cen oleju napędowego i benzyny, autogaz znacznie podrożał. Czy w najbliższym czasie można się spodziewać dalszych podwyżek?
Dynamika eksportu w dwóch pierwszych kwartałach 2014 r. rosła na poziomie 15%. Rozbudziło to bardzo pozytywne nastroje w gospodarce. Niestety, tempo wzrostu polskiego eksportu od połowy roku najprawdopodobniej zacznie hamować.
Trudno jest przewidzieć jak na pewno będzie wyglądał rynek handlowy w Polsce za 10 lat, niestety nie wszystkie procesy społeczno-ekonomiczne da się przewidzieć. Rynek handlowy w Polsce za 10 lat będzie w dużym stopniu nastawiony na sprzedaż zdalną za pomocą Internetu. Co jeszcze może się zmienić?