REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Wyzwania HR w Poznaniu - 21 listopada 2012 r.

Wyzwania HR
Wyzwania HR

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl zaprasza na trzynastą edycję konferencji „Wyzwania HR” poświęconą strategicznej roli HR w procesach zarządzania w organizacji.
  • Czym się różni mentoring od coachingu?
  • Jak sprawić, żeby pracownicy czuli się dumni z sukcesów firmy?
  • Jak działy HR mogą wpływać na zmniejszenie rotacji w firmie?
  • Czy dzisiejsi menedżerowie potrafią zarządzać tak, jak wielcy wodzowie i przywódcy wielkich wypraw?
  • Karierowy fanpage na facebooku – jak go stworzyć i dlaczego warto?
  • Jak wykorzystać potencjał osób długotrwale bezrobotnych?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą wybitni eksperci reprezentujący różnorodne branże oraz uznani praktycy HR wywodzących się z różnych kultur organizacyjnych już 21 listopada w hotelu Andersia przy pl. Andersa 3 w Poznaniu.

REKLAMA

REKLAMA

Podczas planowanych 8 sesji tematycznych zaproszeni eksperci przedstawią nie tylko najlepsze praktyki zarządzania, najnowsze trendy i także prognozy, ale też wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć w 2013 roku decydentom HR. Poznańska edycja konferencji będzie poświęcona przywództwu, mentoringowi, umiejętnemu wykorzystaniu potencjału bezrobotnych, motywacji pracowników, wskazaniu drogi środka działom HR oraz mediom społecznościowym, które wspierają działania HR.

Uczestnicy poznańskiej edycji „Wyzwań HR” będą mieli okazję posłuchać Joanny Malinowskiej-Parzydło z Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu (była dyrektor HR w TVN), która opowie o mentoringu – skutecznej metodzie rozwoju ludzi.

O działaniach podejmowanych przez dzisiejsze działy HR opowie Dominika Ludwiczak z firmy Sage.

O mediach społecznościowych wspierających działania HR opowiedzą Joanna Paulińska z Carlsberga oraz Daria Siwka z BardzoHR.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Marek Raczyński z Lidl podzieli się wiedzą jak budować identyfikację pracownika z firmą.

Ewa Przybylska i Eryk Kurkowski z firmy Ingeus o wartościach jakie mogą wnieść do firmy osoby długo niepracujące.

Szymon Kudła z Centrum Szkoleniowego JET powie, w jaki sposób menedżer może stać się odpowiedzialnym liderem.

REKLAMA

Izabela Bartnicka oraz Urszula Zając-Pałdyna z Grupy Pracuj Solutions zaprezentują przykłady działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, motywowania pracowników i CSR, które miały bezpośrednie przełożenie na zajęcie przez Grupę Pracuj w 2011 i 2012 roku czołowych miejsc w badaniu Najlepsi Pracodawcy AON Hewitt.

„Najcenniejszą wartością dla uczestników Konferencji „Wyzwania HR” jest wymiana doświadczeń oraz możliwość poznania wdrożonych już działań i praktyk. Drugą wartością jest okazja do integrowania społeczności HR w regionie oraz budowaniu praktycznych relacji między jego uczestnikami – praktykami HR, ekspertami a także menedżerami kształtującymi politykę personalną w firmach.” – zaprasza Przemysław Gacek - Prezes z Grupy Pracuj Solutions.  

Niższe stopy NBP - mniejsze raty kredytowe

Od 8 listopada 2012 r. odsetki od zaległości podatkowych spadają do 14%

Więcej informacji oraz szczegółowy program  konferencji „Wyzwania HR” znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniaHR.pl

Informacje o organizatorze:

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 120 krajach świata. Właścicielem portalu Pracuj.pl jest Grupa Pracuj Solutions sp. z o.o

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Jak skutecznie odpocząć na urlopie i czego nie robić podczas wolnego?

Jak rzeczywiście odpocząć na urlopie? Czy lepiej mieć jeden długi urlop czy kilka krótszych? Jak wrócić do pracy po wolnym? Podpowiada Magdalena Marszałek, psycholożka z Uniwersytetu SWPS w Sopocie.

Piątek, 26 lipca: zaczynają się Igrzyska Olimpijskie, święto sportowców, kibiców i… skutecznych marek

Wydarzenia sportowe takie jak rozpoczynające się w piątek Igrzyska Olimpijskie w Paryżu to gwarancja pozytywnych emocji zarówno dla sportowców jak i kibiców. Jak można to obserwować od dawna, imprezy sportowe zazwyczaj łączą różnego typu odbiorców czy grupy społeczne. 

Due diligence to ważne narzędzie do kompleksowej oceny kondycji firmy

Due diligence ma na celu zebranie wszechstronnych informacji niezbędnych do precyzyjnej wyceny wartości przedsiębiorstwa. Ma to znaczenie m.in. przy kalkulacji ceny zakupu czy ustalaniu warunków umowy sprzedaży. Prawidłowo przeprowadzony proces due diligence pozwala zidentyfikować ryzyka, zagrożenia oraz szanse danego przedsięwzięcia.

Klient sprawdza opinie w internecie, ale sam ich nie wystawia. Jak to zmienić?

Klienci niechętnie wystawiają pozytywne opinie w internecie, a jeśli już to robią ograniczają się do "wszystko ok, polecam". Tak wynika z najnowszych badań Trustmate. Problemem są także fałszywe opinie, np. wystawiane przez konkurencję. Jak zbierać więcej autentycznych i wiarygodnych opinii oraz zachęcać kupujących do wystawiania rozbudowanych recenzji? 

REKLAMA

Będą wyższe podatki w 2025 roku, nie będzie podwyższenia kwoty wolnej w PIT ani obniżenia składki zdrowotnej

Przedsiębiorcy nie mają złudzeń. Trzech na czterech jest przekonanych, że w 2025 roku nie tylko nie dojdzie do obniżenia podatków, ale wręcz zostaną one podniesione. To samo dotyczy oczekiwanej obniżki składki zdrowotnej. Skończy się na planach, a w praktyce pozostaną dotychczasowe rozwiązania.

Niewykorzystany potencjał. Czas na przywództwo kobiet?

Moment, gdy przywódcą wolnego świata może się okazać kobieta to najlepszy czas na dyskusję o kobiecym leadershipie. O tym jak kobiety mogą zajść wyżej i dalej oraz które nawyki stoją im na przeszkodzie opowiada Sally Helgesen, autorka „Nie podcinaj sobie skrzydeł” i pierwszej publikacji z zakresu kobiecego przywództwa „The female advantage”.

Influencer marketing - prawne aspekty współpracy z influencerami

Influencer marketing a prawne aspekty współpracy z influencerami. Jak influencer wpływa na wizerunek marki? Dlaczego tak ważne są prawidłowe klauzule kontraktowe, np. klauzula zobowiązująca o dbanie o wizerunek marki? Jakie są kluczowe elementy umowy z influencerem?

Jednoosobowe firmy coraz szybciej się zadłużają

Z raportu Krajowego Rejestru Długów wynika, że mikroprzedsiębiorstwa mają coraz większe długi. W ciągu 2 lat zadłużenie jednoosobowych działalności gospodarczych wzrosło z 4,7 mld zł do 5,06 mld zł. W jakich sektorach jest najtrudniej?

REKLAMA

Sprzedaż mieszkań wykorzystywanych w działalności gospodarczej - kiedy nie zapłacimy podatku?

Wykorzystanie mieszkania w ramach działalności gospodarczej stało się powszechną praktyką wśród przedsiębiorców. Wątpliwości pojawiają się jednak, gdy przychodzi czas na sprzedaż takiej nieruchomości. Czy można uniknąć podatku dochodowego? Skarbówka rozwiewa te wątpliwości w swoich interpretacjach.

PARP: Trwa nabór wniosków o wsparcie na rozszerzenie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła kolejny nabór wniosków o wsparcie na rozszerzenie lub zmianę profilu dotychczasowej działalności prowadzonej w sektorach takich jak hotelarstwo, gastronomia (HoReCa), turystyka lub kultura. Działanie jest realizowane w ramach programu finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO).

REKLAMA