REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Wyzwania HR w Poznaniu - 21 listopada 2012 r.

Subskrybuj nas na Youtube
Wyzwania HR
Wyzwania HR

REKLAMA

REKLAMA

Pracuj.pl zaprasza na trzynastą edycję konferencji „Wyzwania HR” poświęconą strategicznej roli HR w procesach zarządzania w organizacji.
  • Czym się różni mentoring od coachingu?
  • Jak sprawić, żeby pracownicy czuli się dumni z sukcesów firmy?
  • Jak działy HR mogą wpływać na zmniejszenie rotacji w firmie?
  • Czy dzisiejsi menedżerowie potrafią zarządzać tak, jak wielcy wodzowie i przywódcy wielkich wypraw?
  • Karierowy fanpage na facebooku – jak go stworzyć i dlaczego warto?
  • Jak wykorzystać potencjał osób długotrwale bezrobotnych?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą wybitni eksperci reprezentujący różnorodne branże oraz uznani praktycy HR wywodzących się z różnych kultur organizacyjnych już 21 listopada w hotelu Andersia przy pl. Andersa 3 w Poznaniu.

REKLAMA

REKLAMA

Podczas planowanych 8 sesji tematycznych zaproszeni eksperci przedstawią nie tylko najlepsze praktyki zarządzania, najnowsze trendy i także prognozy, ale też wyzwania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć w 2013 roku decydentom HR. Poznańska edycja konferencji będzie poświęcona przywództwu, mentoringowi, umiejętnemu wykorzystaniu potencjału bezrobotnych, motywacji pracowników, wskazaniu drogi środka działom HR oraz mediom społecznościowym, które wspierają działania HR.

Uczestnicy poznańskiej edycji „Wyzwań HR” będą mieli okazję posłuchać Joanny Malinowskiej-Parzydło z Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu (była dyrektor HR w TVN), która opowie o mentoringu – skutecznej metodzie rozwoju ludzi.

O działaniach podejmowanych przez dzisiejsze działy HR opowie Dominika Ludwiczak z firmy Sage.

O mediach społecznościowych wspierających działania HR opowiedzą Joanna Paulińska z Carlsberga oraz Daria Siwka z BardzoHR.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Marek Raczyński z Lidl podzieli się wiedzą jak budować identyfikację pracownika z firmą.

Ewa Przybylska i Eryk Kurkowski z firmy Ingeus o wartościach jakie mogą wnieść do firmy osoby długo niepracujące.

Szymon Kudła z Centrum Szkoleniowego JET powie, w jaki sposób menedżer może stać się odpowiedzialnym liderem.

REKLAMA

Izabela Bartnicka oraz Urszula Zając-Pałdyna z Grupy Pracuj Solutions zaprezentują przykłady działań z zakresu komunikacji wewnętrznej, motywowania pracowników i CSR, które miały bezpośrednie przełożenie na zajęcie przez Grupę Pracuj w 2011 i 2012 roku czołowych miejsc w badaniu Najlepsi Pracodawcy AON Hewitt.

„Najcenniejszą wartością dla uczestników Konferencji „Wyzwania HR” jest wymiana doświadczeń oraz możliwość poznania wdrożonych już działań i praktyk. Drugą wartością jest okazja do integrowania społeczności HR w regionie oraz budowaniu praktycznych relacji między jego uczestnikami – praktykami HR, ekspertami a także menedżerami kształtującymi politykę personalną w firmach.” – zaprasza Przemysław Gacek - Prezes z Grupy Pracuj Solutions.  

Niższe stopy NBP - mniejsze raty kredytowe

Od 8 listopada 2012 r. odsetki od zaległości podatkowych spadają do 14%

Więcej informacji oraz szczegółowy program  konferencji „Wyzwania HR” znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniaHR.pl

Informacje o organizatorze:

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny skierowany do specjalistów i menedżerów. Specjalizuje się w rekrutacji przez Internet oraz w kształtowaniu wizerunku pracodawców, wspierając firmy w pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy. Pracuj.pl jest także członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 120 krajach świata. Właścicielem portalu Pracuj.pl jest Grupa Pracuj Solutions sp. z o.o

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Będą duże problemy. Obowiązkowe e-fakturowanie już za kilka miesięcy, a dwie na trzy małe firmy nie mają o nim żadnej wiedzy

Krajowy System e-Faktur (KSeF) nadchodzi, a firmy wciąż nie są na niego przygotowane. Nie tylko od strony logistycznej czyli zakupu i przygotowania odpowiedniego oprogramowania, ale nawet elementarnej wiedzy czym jest KSeF – Krajowy System e-Faktur.

Make European BioTech Great Again - szanse dla biotechnologii w Europie Środkowo-Wschodniej

W obliczu zmian geopolitycznych w świecie Europa Środkowo-Wschodnia może stać się nowym centrum biotechnologicznych innowacji. Czy Polska i kraje regionu są gotowe na tę szansę? O tym będą dyskutować uczestnicy XXIII edycji CEBioForum, największego w regionie spotkania naukowców, ekspertów, przedsiębiorców i inwestorów zajmujących się biotechnologią.

Jak ustanowić zarząd sukcesyjny za życia przedsiębiorcy? Procedura krok po kroku

Najlepszym scenariuszem jest zaplanowanie sukcesji zawczasu, za życia właściciela firmy. Ustanowienie zarządu sukcesyjnego sprowadza się do formalnego powołania zarządcy sukcesyjnego i zgłoszenia tego faktu do CEIDG.

Obowiązek sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju w Polsce: wyzwania i możliwości dla firm

Obowiązek sporządzania sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju dotyczy dużych podmiotów oraz notowanych małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy muszą działać w duchu zrównoważonego rozwoju. Jakie zmiany w pakiecie Omnibus mogą wejść w życie?

REKLAMA

Nowa funkcja Google: AI Overviews. Czy zagrozi polskim firmom i wywoła spadki ruchu na stronach internetowych?

Po latach dominacji na rynku wyszukiwarek Google odczuwa coraz większą presję ze strony takich rozwiązań, jak ChatGPT czy Perplexity. Dzięki SI internauci zyskali nowe możliwości pozyskiwania informacji, lecz gigant z Mountain View nie odda pola bez walki. AI Overviews – funkcja, która właśnie trafiła do Polski – to jego kolejna próba utrzymania cyfrowego monopolu. Dla firm pozyskujących klientów dzięki widoczności w internecie, jest ona powodem do niepokoju. Czy AI zacznie przejmować ruch, który dotąd trafiał na ich strony? Ekspert uspokaja – na razie rewolucji nie będzie.

Coraz więcej postępowań restrukturyzacyjnych. Ostatnia szansa przed upadłością

Branża handlowa nie ma się najlepiej. Ale przed falą upadłości ratuje ją restrukturyzacja. Przez dwa pierwsze miesiące 2025 r. w porównaniu do roku ubiegłego, odnotowano już 40% wzrost postępowań restrukturyzacyjnych w sektorze spożywczym i 50% wzrost upadłości w handlu odzieżą i obuwiem.

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji, ale nie hurtowo

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji i pozytywnie oceniają większość zmian zaprezentowanych przez Rafała Brzoskę. Deregulacja to tlen dla polskiej gospodarki, ale nie można jej przeprowadzić hurtowo.

Ekspansja zagraniczna w handlu detalicznym, a zmieniające się przepisy. Jak przygotować systemy IT, by uniknąć kosztownych błędów?

Według danych Polskiego Instytutu Ekonomicznego (Tygodnik Gospodarczy PIE nr 34/2024) co trzecia firma działająca w branży handlowej prowadzi swoją działalność poza granicami naszego kraju. Większość organizacji docenia możliwości, które dają międzynarodowe rynki. Potwierdzają to badania EY (Wyzwania polskich firm w ekspansji zagranicznej), zgodnie z którymi aż 86% polskich podmiotów planuje dalszą ekspansję zagraniczną. Przygotowanie do wejścia na nowe rynki obejmuje przede wszystkim kwestie związane ze szkoleniami (47% odpowiedzi), zakupem sprzętu (45%) oraz infrastrukturą IT (43%). W przypadku branży retail dużą rolę odgrywa integracja systemów fiskalnych z lokalnymi regulacjami prawnymi. O tym, jak firmy mogą rozwijać międzynarodowy handel detaliczny bez obaw oraz o kompatybilności rozwiązań informatycznych, opowiadają eksperci INEOGroup.

REKLAMA

Leasing w podatkach i optymalizacja wykupu - praktyczne informacje

Leasing od lat jest jedną z najpopularniejszych form finansowania środków trwałych w biznesie. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ pozwala ona na rozłożenie kosztów w czasie, a także oferuje korzyści podatkowe. Warto jednak pamiętać, że zarówno leasing operacyjny, jak i finansowy podlegają różnym regulacjom podatkowym, które mogą mieć istotne znaczenie dla rozliczeń firmy. Dodatkowo, wykup przedmiotu leasingu niesie ze sobą określone skutki podatkowe, które warto dobrze zaplanować.

Nie czekaj na cyberatak. Jakie kroki podjąć, aby być przygotowanym?

Czy w dzisiejszych czasach każda organizacja jest zagrożona cyberatakiem? Jak się chronić? Na co zwracać uwagę? Na pytania odpowiadają: Paweł Kulpa i Robert Ługowski - Cybersecurity Architect, Safesqr.

REKLAMA