| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP

Programy biurowe

Programy do biura

Aktualizacja: 30.04.2010

Polecamy Ci zbiór przydatnego oprogramowania podzielonego na kategorie, które będzie pomocne podczas pracy biurowej.  »

Chandler - wspaniały organizer

Aktualizacja: 17.11.2009

Życie biegnie coraz szybciej, coraz więcej spraw mamy na głowie a doba trwa nadal 24 godziny. Jeśli jesteśmy zabiegani, mamy mnóstwo codziennych zadań lub spotkań z pewnością potrzebny nam organizer. Chandler dzięki połączeniu przejrzystego interfejsu z zaawansowanymi możliwościami jest idealnym wyborem dla każdego kto szuka darmowego organizera. »

Druczek - wydrukuj przelew

Aktualizacja: 25.09.2009

Prowadząc mała firmę na co dzień musimy zmierzyć się ze stertą papierkowej roboty. Czasami jest tego tak dużo, że ciężko znaleźć nam konkretny druczek czy wzór dokumentu. Z pomocą przychodzi nam program Druczek 2009 umożliwiający drukowanie dokumentów - przelewów, ZUS-owych czy podatkowych. »

Asystent Książka Korespondencji

Aktualizacja: 17.11.2009

Prowadząc nawet bardzo małą firmę zalewani jesteśmy mnóstwem listów i ofert. Gdy ilość korespondencji przekroczy już poziom możliwy do opanowania przez notowanie na kartce papieru pora sięgnąć po nowoczesne narzędzia - Asystent Książka Korespondencji z pewnością pomoże uporządkować naszą pocztę. »

Automatyzacja przetwarzania dokumentów receptą na kryzys

Aktualizacja: 07.07.2009

W trudnych czasach kryzysu wiele firm zadaje sobie pytanie: inwestować, czy nie inwestować? Specjaliści jednogłośnie twierdzą, że najwięcej zyskają Ci, którzy właśnie teraz podejmą odważne i trafne decyzje biznesowe. Większość firm próbuje przetrwać kryzys i przygotowuje się na przyjście „lepszych czasów”, szukając oszczędności. »

miniOffice 1.5 - mały polski office

Aktualizacja: 18.05.2009

W skład tego polskiego pakietu biurowego wchodzą dwa podstawowe programy opatrzone ciekawy imionami: Edyta - edytor tekstów oraz Arkadiusz - arkusz kalkulacyjny. »

PlusOffice - dobry pakiet biurowy

Aktualizacja: 07.07.2009

Odmiana popularnego pakietu biurowego OpenOffice, rozwijana przez polską firmę OpenZone.W edycji 2009 udoskonalono wiele narzędzi i dodano nowe opcje. »

FinePrint 6.09 - drukuj profesjonalnie

Aktualizacja: 22.06.2009

FinePrint to rozbudowany program obsługi drukarki umożliwiający wydruk 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce papieru. »

Foxit PDF Reader Pro - czytnik PDF

Aktualizacja: 19.04.2010

Foxit PDF Reader Pro to niewielka aplikacja, która stanowi alternatywę dla najpopularniejszego czytnika PDF -Adobe Readera.  Program bez zbędnych operacji pozwala odczytywać pliki w formacie PDF, jest prosty w obsłudze i potrzebuje znikomej ilości pamięci do działania. »

Draco organizer - funkcjonalny asystent

Aktualizacja: 09.03.2010

Draco organizer jak sama nazwa wskazuje jest programem do kompleksowego zarządzania czasem, informacjami i zdarzeniami. Idealnie nadaję się on dla wszystkich zapominalskich, jak i ludzi interesu, którzy mają na głowie wiele spotkań, dat czy miejsc. »

PDF995 - konwersja plików PDF

Aktualizacja: 09.03.2010

PDF 995 słusznie kojarzy nam się z popularnym formatem plików rozpowszechnianym od lat przez firmę Adobe. Dzięki tej niewielkiej aplikacji możemy stworzyć plik PDF z dowolnego pliku tekstowego, nawet zawierającego polskie znaki. »

JMReader - wygodny czytnik

Aktualizacja: 06.02.2010

JMReader to bardzo wygodna aplikacja, pozwalająca nam czytać dokumenty jak książkę. Obsługuje najpopularniejsze formaty jak TXT, HTML, ZIP czy RAR. Wygoda połączona z prostotą obsługi sprawia, że czytnik jest niezwykle praktyczny. »

Excel Viewer - podgląd tabelek

Aktualizacja: 06.02.2010

Excel Viewer to narzędzie stworzone przez Microsoft jako uzupełnienie ale i zastępstwo programu MS Excel. Służy ono do otwierania, przeglądania i drukowania dokumentów utworzonych w Excelu. Program sprawdza się wszędzie tam gdzie musimy coś podejrzeć lub wydrukować a nie mamy zainstalowanego pakietu Office. Dzięki temu że jest darmowy stał się funkcjonalnym dodatkiem, z którego korzysta wiele firm. »

Rainlendar Lite - rozbudowany kalendarz

Aktualizacja: 25.09.2009

Mimo, iż większość z nas korzysta z Windowsa, nie wszyscy posiadamy na PC pakiet Office. Bez niego nie otrzymamy rozbudowanego klienta pocztowego Microsoft Outlook, który pełni także funkcje terminarza. Każdy kto potrzebuje jednak zaplanować swój dzień, czy to w pracy czy na urlopie może skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest Rainledar Lite. »

Office Groove 2007 - pracuj zdalnie

Aktualizacja: 25.08.2009

Ten program to zupełnie nowy członek rodziny Office wchodzący w skład tego pakietu 2007. Jest to oprogramowanie sieciowe w całości przeznaczone dla współpracujących ze sobą członków zespołu rozproszonych geograficznie.Dzięki Office Groove 2007 mogą bez problemów jednocześnie pracować nad jednym projektem. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Anna Książek

Ekonomistka, posiada wieloletnie doświadczenie w działach personalnych, obecnie samodzielny specjalista ds. kadr i płac.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »