| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Sekretariat > Programy biurowe > PRO100 - projektowanie mebli

PRO100 - projektowanie mebli

PRO100 to polski program służący do projektowania mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Wyposażony w najnowsze narzędzia ułatwiające prace ( w tym widok 3D). Producent zapewnia, że aplikacja jest wszechstronna i w pełni profesjonalna. Charakteryzuje się przy tym przyjaznym interfejsem, i zapewnia wygodną obsługę. 

Program PRO100 to profesjonalne narzędzie do projektowania mebli i tworzenia wizualizacji elementów wyposażenia wnętrz. Choć program wyposażony jest w gotowe moduły, możemy zaprojektować własne biblioteki i bazy gotowych produktów.

PRO100 wspiera wszystkie etapy tworzenia mebli, ich projektowania oraz produkcji. Opcje jakimi dysponuje nadają się do projektowania mebli, do budowy biblioteki własnych produktów, aranżacji wnętrz oraz wspomagania działu marketingu i sprzedaży bezpośredniej.

Jest to produkt przeznaczony dla zawodowców, dostępne są więc opcje wizualizacji, ze zmiennym widokiem bezpośredniej. Na każdym z tych etapów dostępna jest natychmiastowa wizualizacja, różne rodzaje widoków, oraz możliwość sporządzenia wyceny projektu. Aplikacja była testowana zarówno w małych zakładach, jak i większych fabrykach posiadających własne sieci salonów meblowych.

 Ponadto mamy możliwość sporządzania raportów, wycen wraz z wymiarowaniem, formatek i innych dokumentów potrzebnych w codziennej pracy zakładów produkujących i sprzedających meble.

Pobierz: PRO100

Porady, triki i tutoriale  (Windows XP, Vista, MS Office,) - czytaj na komputer.wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Andrzej Kik

Dyrektor ds. maszyn i urządzeń w Aureus

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »