| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Zarządzanie > Sekretariat > Programy biurowe > Tachospeed - czas pracy kierowcy

Tachospeed - czas pracy kierowcy

Tachospeed to specjalistyczny program służący do analizy czasu pracy kierowców na podstawie danych z tachografów. Aplikacja znacząco przyspiesza pracę sprawdzania tarcz, która jest tym widoczniejsza im większą flotą dysponujemy.

Program Tachospeed to doskonałe narzędzie dla wszystkich zarządzających grupą kierowców. Pozwala on znacząco skrócić czas pracy, sporządzić raporty z odczytów tarczek, które czytelnie i jasno obrazują co działo sie na drodze.

Aplikacja sama generuje owe raporty, które pozwalają na wykrycie nieprawidłowości narażających  firmę na straty i wysokie kary  podczas kontroli Inspekcji Transportu Drogowego i Policji.

Program pozwala generować raporty różnego typu, zaczynając od dobowego i tygodniowego, kończąc na dwutygodniowym czasie pracy. Przydaję się także, przy rozliczaniu diet kierowców, zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami. 

Tachospeed ponadto pomaga obliczać rentowność poszczególnych tras, którymi podążają kierowcy, dzięki przelicznikowi paliw, średniego spalania na trasie oraz amortyzacji kosztów eksploatacji pojazdów. Wszystkie obliczenia uwzględniają różnice w w rozmiarze załadunku i potrafią wykryć różnicę i nieprawidłowości w wynikach tachografu, a rzeczywistą drogą, która pokonał kierowca.

Pobierz: Tachospeed

Porady internetowe, newsy i ciekawostki - czytaj na internet.wieszjak.pl

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Radosław Graboś

Doradca podatkowy, Head of Tax w Kancelarii Brysiewicz i Wspólnicy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »