reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama

Temat: galeria

Poniżej prezentujemy wszystkie istotne informacje dotyczące tematu galeria. Przejrzyj nasze archiwum dotyczące galeria.

PRCH: nikt nie konsultował z nami regulacji czynszów w galeriach

Aktualizacja: 01.04.2021

Ogłoszone zmiany dotyczące ustawowego regulowania sposobu kształtowania umów najmu między dwoma niezależnymi podmiotami są zaskakującym rozwiązaniem niezgodnym z prawem - podkreśla PRCH. »

Branża handlowa apeluje o usunięcie abolicji czynszowej

Aktualizacja: 19.03.2021

Branża centrów handlowych nie jest w stanie dłużej ponosić kosztów wadliwego i szkodzącego obu stronom umów najmu przepisu w czasie obecnie trwającego, czwartego lockdownu. »

Krzysztof Poznański: Dlaczego jedne sklepy w galeriach są otwarte, a drugie zamknięte? [PODCAST]

Aktualizacja: 24.03.2021

Rząd wprowadza kolejne restrykcje nie analizując dostępnych danych i powoduje gwałtowne zainteresowanie zakupami, co będzie widoczne szczególnie teraz przed okresem świątecznym. Zapraszamy do wysłuchania podcastu. »

Stabilizuje się sytuacja w centrach handlowych

Aktualizacja: 24.02.2021

Dane Polskiej Rady Centrów Handlowych pokazują, że odwiedzalność centrów handlowych w tygodniu od 15 do 21 lutego ustabilizowała się na poziomie 77 proc. ubiegłorocznej. »

Centra handlowe mają mniej klientów

Aktualizacja: 10.02.2021

Odwiedzalność centrów handlowych w pierwszym tygodniu po zakończeniu trzeciego lockdownu o ok. 20 proc. niższa w porównaniu do pierwszego tygodnia lutego ubiegłego roku. »

Mniejsze obiekty handlowe bardziej odporne na skutki pandemii [ANALIZA]

Aktualizacja: 01.02.2021

Małe i średnie obiekty handlowe mają wyższą odporność na skutki pandemii w porównaniu do obiektów o dużej i bardzo dużej skali. Spadki odwiedzalności i obrotów były tu zdecydowanie mniejsze, a możliwość odrabiania strat następowała szybciej niż w przypadku większych obiektów. »

Centra handlowe gotowe na przyjęcie klientów od 1 lutego

Aktualizacja: 28.01.2021

Od 1 lutego galerie handlowe zostaną otwarte - poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski. Jakie będą konsekwencje uwolnienia handlu? Jak będą wyglądały zasady reżimu sanitarnego? »

Otwarcie galerii handlowych od 1 lutego. Co się jeszcze zmieni?

Aktualizacja: 28.01.2021

Rząd zdecydował o otwarciu galerii handlowych od lutego. A co z restauracjami, hotelami i stokami narciarskimi? Jakie obostrzenia epidemiczne zostaną zniesione? »

Jaka przyszłość czeka galerie i parki handlowe?

Aktualizacja: 27.01.2021

Czy galerie handlowe zostaną otwarte? A jeśli nie, to jaka jest przyszłość rynku handlowego? Wyjaśnia Beata Kokeli,z Cushman & Wakefield. »

Branża centrów handlowych apeluje o pilne otwarcie od 1 lutego

Aktualizacja: 22.01.2021

Kiedy galerie handlowe zostaną otwarte? Polska Rada Centrów Handlowych w imieniu branży apeluje do Rządu o jak najszybsze pełne otwarcie galerii handlowych. Straty w obrotach przekraczają 30 mld złotych. »

Czy centra handlowe złożą pozew za lockdown?

Aktualizacja: 21.01.2021

Centra handlowe mają mocne podstawy do wystąpienia z roszczeniami zarówno w postaci pozwów zbiorowych, jak i indywidualnych, uwzględniających sytuację poszczególnych podmiotów. Czy takie pozwy zostaną złożone? »

Centra handlowe tracą kolejne 6 mld zł obrotów przez lockdown

Aktualizacja: 12.01.2021

Zamknięte galerie handlowe i przedłużające się obostrzenia nie sprzyjają branży centrów handlowych. Tylko w wyniku trzeciego, przedłużonego do końca stycznia, lockdownu branża centrów handlowych straci ponad 6 mld zł obrotów. »

Spadają przychody w centrach handlowych

Aktualizacja: 08.01.2021

Wskutek trzeciego lockdownu przychody galerii handlowych są niższe o ponad 4 mld zł. Branża apeluje o jak najszybsze otwarcie galerii handlowych. »

Kiedy galerie handlowe zostaną otwarte? Jest zapowiedź terminu

Aktualizacja: 07.01.2021

To, czy galerie handlowe zostaną ostatecznie otwarte będzie analizowane w najbliższych dniach. Jednak jak zapowiada Jarosław Gowin - będzie rekomendował, aby uwolnić handel od 18 stycznia. »

Odwiedzalność galerii handlowych w trzecim tygodniu grudnia niższa o 29%

Aktualizacja: 23.12.2020

Odwiedzalność galerii handlowych utrzymuje się na podobnym poziomie od otwarcia galerii po listopadowym lockdownie. Klienci świadomie i rozważnie planują zakupy. Mimo okresu świątecznego, ich wizyty rozkładają się równomiernie i bezpiecznie w ciągu całego tygodnia. »

reklama
reklama
reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

LexOmni.pl

usługi prawne on line

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama