reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Wyszukiwanie w plikach zarchiwizowanych (Outlook)

Wyszukiwanie w plikach zarchiwizowanych (Outlook)

Jeżeli szukasz wiadomości poczty elektronicznej, którą otrzymałeś kilka miesięcy temu, a teraz nie możesz jej znaleźć ? Jeśli jesteś pewien, że nie usunąłeś poszukiwanego elementu, przyczyn  może być to, że element ten został zarchiwizowany.

1. Z menu Plik wybierz polecenie Importuj lub Eksportuj.

2. W pierwszym oknie dialogowym Kreator importowania i eksportowania wybierz opcję Import z innego programu lub pliku i kliknij Dalej.

3. W drugim oknie dialogowym wybierz pozycję Plik folderów osobistych (.pst) i kliknij Dalej.

4. W trzecim oknie dialogowym sprawdź ścieżkę do pliku w polu Import z pliku. Jeśli nie jest to ścieżka do pliku archiwum, kliknij przycisk Przeglądaj, odszukaj plik i kliknij przycisk Otwórz, aby wrócić do okna dialogowego Importuj foldery osobiste.

5. Wybierz opcje duplikacji (nie ma znaczenia, która opcje wybierzesz, ponieważ szukasz elementu który nie znajduję się w folderach programu) i kliknij Dalej.

6. W kolejnym oknie dialogowym kreatora wybierz folder, z którego będą importowane dane (np. jeśli szukasz wiadomości e-mail wybierz folder Skrzynka odbiorcza) i zaznacz pole wyboru Uwzględniaj podfoldery.

7. Kliknij przycisk Filtruj.

8. W oknie dialogowym Filtr określ kryteria poszukiwanego elementu. Np. Jeśli szukasz wiadomości otrzymanej od znajomego, na karcie Wiadomości kliknij przycisk Od i dwukrotnie kliknij nazwę nadawcy. Kliknij OK aby wrócić do okna dialogowego Filtr.

9. Kliknij przycisk OK w oknie dialogowym Filtr.

10. Wybierz folder do którego Outlook skopiuje odnalezione elementy, i kliknij przycisk Zakończ. Outlook przeszuka plik archiwum i w wybranym folderze pojawią się kopie elementów spełniających określone kryteria.

Porady, triki i tutoriale  (Windows XP, Vista, MS Office,) - czytaj na komputer.wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

ratalnie.com

Ratalnie.com to marka należąca do Lloyd Financial. Jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na łatwo dostępne pożyczki gotówkowe opierające się na polskim kapitale.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama