reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Samouczek > Jak znaleźć brakujące elementy programu Outlook ?

Jak znaleźć brakujące elementy programu Outlook ?

Szukasz wiadomości poczty elektronicznej, którą otrzymałeś kilka miesięcy temu, a teraz nie możesz jej znaleźć ? Jeśli jesteś pewien, że nie usunąłeś poszukiwanego elementu, przyczyn Twoich problemów może być kilka - może szukasz w niewłaściwym folderze, może w bieżącym widoku zastosowano filtr, który ukrywa część danych, a może element został zarchiwizowany.

Najpierw upewnij się, że szukasz we właściwym folderze. Być może przeniosłeś element do któregoś z podfolderów. Następnie sprawdź czy w danym widoku nie zastosowano filtru. Jeśli nadal nie możesz znaleźć poszukiwanego elementu, poszukaj go w plikach archiwum.

1. Z menu Widok wybierz polecenie Lista folderów.

2.Jeżeli obok nazwy któregoś z folderów widoczny jest znak plusa kliknij go, aby wyświetlić istę podfolderów

3. Poszukaj zagubionego elementu w podfolderach zawierających dane o określonym formacie (np. jeśli szukasz kontaktu szukaj go we wszystkich podfolderach z kontaktami).

1. O zastosowaniu filtru w bieżącym widoku świadczy informacja "Zastosowano filtr" w lewym dolnym rogu okna programu Outlook. Filtr ukrywa dane niespełniające określonych kryteriów - możliwe, że poszukiwany przez Ciebie element również jest ukryty.

2. Aby zmienić widok, wskaż w menu Widok pozycję Widok bieżący i wybierz inny widok ( bez filtra).

3. Jeśli chcesz usunąć filtr z bieżącego widoku menu Widok wskaż Widok bieżący i wybierz polecenie Dostosuj widok bieżący.

4. W oknie dialogowym Podsumowanie widoku przeczytaj informację wyświetloną obok przycisku Filtruj. Dowiesz się z niej czy zastosowano jakiś filtr.

5. Jeżeli zastosowano filtr kliknij przycisk filtruj.

6. Kliknij przycisk Wyczyść aby usunąć filtr.

7. Zamknij wszystkie otwarte okna dialogowe klikając na OK.

Jeśli nadal nie możesz znaleźć poszukaj go w zarchiwizowanych plikach - nawet jeśli go usunąłeś być może Outlook zarchiwizował go wcześniej. O tym jak to zrobić przeczytaj w kolejnej poradzie - Wyszukiwanie w plikach zarchiwizowanych.

Porady, triki i tutoriale  (Windows XP, Vista, MS Office,) - czytaj na komputer.wieszjak.pl

reklama

Czytaj także

Autor:

Źródło:

Własne

Zdjęcia


VAT 2021. Podatki część 239.90 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Aneta Nowak-Piechota

Doradca podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama