Kategorie

Dell 2330d

Drukarka 2330d sprawia, że w domu lub w małym biurze można uzyskać wydajność dużej firmy. Błyskawiczna szybkość druku do 33 stron na minutę pozwala wykonywać pracę na czas. Wysoka rozdzielczość - 600 x 600 dpi umożliwia uzyskanie bardzo wyrazistego tekstu i imponującej, realistycznej grafiki na cele profesjonalnych prezentacji.

Drukarka 2330d to połączenie wysokiej rozdzielczości i dużej szybkości drukowania, niezawodności oraz atrakcyjnej ceny.

 • Szybkość druku do 33 stron na minutę (faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków)
 • Czas wydruku pierwszej strony — 7,5 sekundy dzięki technologii szybkiego nagrzewania
 • Zdumiewająca, realistyczna rozdzielczość 600 x 600 dpi
 • Niski koszt w przeliczeniu na stronę

Funkcja natychmiastowego nagrzewania — skraca czas potrzebny do wydrukowania pierwszej strony do 7,5 sekundy, nawet gdy drukarka jest w trybie uśpienia. Funkcja natychmiastowego nagrzewania jest kolejną funkcją, która w drukarce Dell 2330d ułatwia osiągnięcie maksymalnej efektywności i zwiększenie wydajności.

Długotrwała wartość – czerp korzyści z konkurencyjnej ceny zakupu, niskiego kosztu w przeliczeniu na stronę i zdumiewającej wydajności miesięcznej 50 000 arkuszy.

Możliwości rozbudowy – dołącz opcjonalną szufladę na 550 arkuszy papieru, aby uzyskać łączną pojemność 850 arkuszy.

Przystosowanie do celów biznesowych

Wraz z produktami Dell użytkownicy otrzymują dostęp do najlepszej pomocy technicznej i usług na całym świecie.

 • Jasny wyświetlacz LCD jest wyposażony w intuicyjne menu i stanowi dopełnienie nowoczesnego wzornictwa.
 • Uniwersalna szuflada na 50 arkuszy pozwala drukować na papierze o różnych rozmiarach bez konieczności wymiany szuflad.
 • Wraz z rozwojem firmy rozbuduj drukarkę, dodając do niej opcjonalną szufladę na 550 arkuszy papieru. Dołączenie dodatkowej pamięci pozwala na drukowanie dużych liczby dokumentów.
 • System zarządzania tonerem firmy Dell wysyła wiadomości e-mail ostrzegające o niskim poziomie tonerów.

Przyjazna dla środowiska i budżetu

Zapewnia natychmiastowe korzyści, długoterminowe oszczędności i dostęp do wielu funkcji ekologicznych.

 • Kasety z czarnym tonerem o wysokiej wydajności ułatwiają oszczędzanie dzięki niskim kosztom w przeliczeniu na stronę.
 • Maksymalna wydajność miesięczna 50 000 arkuszy znacząco skraca czas awarii.
 • Wbudowany moduł druku dwustronnego pozwala zminimalizować ilość odpadów. Na jednym arkuszu można bez problemu wydrukować wiele stron.
 • Przy każdej dostawie kaset z tonerem firma Dell dodaje torby z opłaconymi kosztami przesyłki pocztowej, aby umożliwiać szybkie i ekonomiczne przekazywanie zużytych części eksploatacyjnych do recyklingu.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Monochromatyczna drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.)  (426,4 x 370 x 255,6 mm)

Waga drukarki   (14,13 kg)

Maksymalna szybkość drukowania Do 33 stron formatu Letter na minutę

Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna Do 50 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru 250 arkuszy + podajnik wielofunkcyjny na 50 arkuszy

Procesor 400 MHz

Standardowa ilość pamięci - 32 MB

Maksymalna ilość pamięci - 160 MB (po zainstalowaniu opcjonalnej pamięci DIMM o pojemności 128 MB)

Wyświetlacz LCD — 2 linie po 16 znaków tekstu z podświetleniem (tekst i grafika), 1 dioda LED i klawiatura składająca się z 6 przycisków

Maksymalna pojemność wejściowa papieru - 850 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki  - 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika -  Dostępna opcjonalna szuflada dodatkowa na 550 arkuszy

Funkcja druku dwustronnego - (dupleks) Tak (automatyczny moduł druku dwustronnego)

Obsługiwane rodzaje nośników - Zwykły, makulaturowy, lekki, ciężki, dokumentowy, surowy (brak obsługi modułu druku dwustronnego), kolorowy, karty okolicznościowe Karty (brak obsługi modułu druku dwustronnego), koperty (obsługiwane wyłącznie przez podajnik wielofunkcyjny, brak obsługi modułu druku dwustronnego) Etykiety (rodzaj papieru), folie (drukarka laserowa), listowy, z nadrukiem

Obsługiwana gramatura papieru -  Podajnik wielofunkcyjny: 60–160 g/m2

Standardowe interfejsy -  Port USB 2.0 Hi-Speed  Port równoległy IEEE-1284

Język drukark i- 89 skalowalnych czcionek PS3/PCL, w tym OCR-A, OCR-B i kod 3 z 9 kodów kreskowych; 2 bitmapowe czcionki PCL

Reklama

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne - MS Windows 2008 Server, 2000 Server, XP 32-bit/64-bit, 2000, Microsoft Vista 32-bit/64-bit,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com. RH Linux 3.0, 4.0, 5.0 WS SuSE Linux 10.x lub nowszy. NetWare 5.1, 6.0. Macintosh w wersji (OS 9.0 lub nowszy i OS X lub nowszy), Unix (PS PPD dla Sun Solaris 8, 9, 10.0) HP UX 11i. Citrix Metaframe. SAP.

Oprogramowanie zarządzające drukarką - System zarządzania tonerem firmy DellTM — inteligentna funkcja monitorowania stanu tonera informuje z wyprzedzeniem o konieczności wymiany kasety. Narzędzie Dell Printer Web Tool. Narzędzie Printer Alert Utility. Narzędzie konfiguracji usługi TCP/IP
Gwarancja i usługi

Całodobowa pomoc techniczna w trybie online przez 7 dni w tygodniu przez cały okres eksploatacji produktu 1 rok ograniczonej gwarancji dla sprzętu i 12 miesięcy usługi naprawy u klienta w następnym dniu roboczym.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Sprawdź ceny Dell 2330d

Dowiedz się więcej z naszej publikacji
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych
Tylko teraz
89,00 zł
99,00
Przejdź do sklepu
Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  1 sty 2000
  5 sie 2021
  Zakres dat:
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Letnie rekordy wypadków drogowych. Jak jeździć, by uniknąć wypadku?

  Wypadki. Połowa wakacji za nami. W ubiegłym roku to właśnie sierpień był miesiącem z niechlubnym rekordem największej liczby wypadków. W tym roku w pierwszej połowie letniego sezonu urlopowego liczba zgłoszonych w ramach assistance spraw była wyższa niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Czy w 2021 r. idziemy na kolejny rekord? Jak jeździć, by uniknąć wypadku?

  Check engine: LPG winne pojawienia się kontrolki?

  Check engine: LPG może powodować świecenie się błędu? W niektórych przypadkach tak. To jednak nie wina instalacji, a na ogół gazownika lub usterki.

  Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej

  Zmiana sprzedawcy energii elektrycznej. Urząd Regulacji Energetyki informuje, że z ofert wolnorynkowych (nie podlegających zatwierdzeniu przez Prezesa URE) korzysta już ponad 37 proc. klientów w gospodarstwach domowych (ponad 5,8 mln). Tylko w czerwcu 2021 sprzedawcę prądu zmieniło 2,3 tys. odbiorców. Od początku 2021 r. takiej zmiany dokonało 22 tys. odbiorców: ponad 17 tys. klientów indywidualnych i prawie 5 tys. biznesowych. Od 2007 roku sprzedawcę prądu w naszym kraju zmieniło łącznie prawie 929 tys. odbiorców.

  Cennik Lexusa NX startuje od 200 tys. zł

  Cennik Lexusa NX został przygotowany dla polskiego rynku. Za bazową wersję hybrydową trzeba zapłacić co najmniej 200 tys. zł.

  Sprzedaż działki a VAT i PIT – sprzedaż prywatna czy działalność gospodarcza?

  Sprzedaż działki a VAT i PIT. Sprzedaż kilku działek, które należą do majątku prywatnego może zostać uznana przez organy skarbowe za działalność gospodarczą. W takim przypadku sprzedający będzie zobowiązany do zapłaty podatku VAT oraz podatku dochodowego, nawet wtedy, gdy od nabycia nieruchomości upłynęło więcej niż 5 lat.

  Budowa domów jednorodzinnych do 90 m2 bez pozwolenia na budowę

  Dom bez pozwolenia na budowę. W dniu 4 sierpnia 2021 r. opublikowany został projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo budowlane oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Projekt ten zakłada wprowadzenie możliwości budowy domów jednorodzinnych (o łącznej powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 90 m2) bez pozwolenia na budowę, bez dziennika budowy oraz bez konieczności ustanowienia kierownika budowy, w procedurze tzw. zgłoszenia z projektem budowlanym. Projekt aktualnie jest poddawany konsultacjom publicznym.

  Polski Ład: Kredyty hipoteczne bez wkładu własnego do 2030 roku

  Kredyty hipoteczne objęte gwarancją do 100 tys. zł. zastępującą wkład własny wg propozycji z Polskiego Ładu będą udzielane do końca 2030 r. - podano w wykazie prac legislacyjnych rządu. Minimalny okres spłaty takiego kredytu to15 lat, a maksymalny limit ceny finansowanej nieruchomości w przeliczeniu na 1 m. kw. będzie uzależniony od szeregu czynników.

  Pre-pack – korzyść dla dłużnika, ale czy dla wierzycieli?

  Pre-pack, czyli przygotowana likwidacja polega na ogłoszeniu upadłości dłużnika z równoległym wskazaniem przez sąd nabywcy, ceny i innych warunków sprzedaży majątku dłużnika.

  Jakość rozliczeń MŚP [BADANIE]

  Z cyklicznego badania wśród MŚP realizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, iż jakość rozliczeń B2B utrzymała się na podobnym poziomie jak w drugim kwartale.

  Ile m2 mają nasze mieszkania?

  Ile m2 mają nasze mieszkania? Trochę ponad 29 metrów kwadratowych – taka powierzchnia przypada w Polsce na statystycznego obywatela. W Europie standard jest wyższy, czasami nawet ponad dwa razy wyższy – sugerują dane Eurostatu.

  Polski Ład. Zmiany zasad opodatkowania nieruchomości

  Opodatkowanie wynajmu nieruchomości. Zmiany zasad opodatkowania nieruchomości zawarte w programie Polski Ład doprowadzą do wzrostu czynszu za wynajmowane mieszkania. Uderzą również w przedsiębiorców, którzy rejestrują swoje biura czy gabinety w lokalach mieszkalnych.

  Coraz mniej gruntów do zagospodarowania

  Zasoby gruntów państwowych. Tylko ok. 165 tys. hektarów państwowej ziemi nie zostało dotychczas zagospodarowane. Część tych gruntów może być jeszcze sprzedana lub wydzierżawiona na cele rolne, ale większość z nich cechuje niska przydatność rolnicza oraz znaczne rozdrobnienie - informuje Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR).

  Check engine: czy można jeździć?

  Check engine: czy można jeździć? Czasami tak, a czasami nie. To wszystko zależy od tego czy pojawieniu się kontrolki towarzyszą dodatkowe objawy.

  Polski Ład. Zmiany w uldze mieszkaniowej

  Ulga mieszkaniowa. Polski Ład zakłada modyfikację przepisów w zakresie ulgi mieszkaniowej. Zmiany dotyczą wydatków na spłatę kredytu (pożyczki) oraz odsetek od tego kredytu (pożyczki) zaciągniętego na zbywaną nieruchomość. Co ulegnie zmianie?

  Kontrolka silnika: co oznacza?

  Kontrolka silnika: co oznacza? Jej zaświecenie się w czasie jazdy bez wątpienia stanowi ważny sygnał. Ale czy zawsze dalszą podróż należy przerwać?

  Wibracje w samochodzie: skąd się biorą?

  Wibracje w samochodzie, czyli dziś opowiemy o tym, skąd się biorą drgania w kabinie w czasie jazdy. A najczęstszym ich powodem są... opony!

  Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Warszawie?

  Ceny mieszkań w Warszawie. Na koniec połowy 2021 roku po raz pierwszy w historii cena metra kwadratowego mieszkania pozostającego w ofercie w Warszawie przekroczyła 12 tys. zł i była o 7,8 proc. wyższa niż w końcówce 2020 roku.

  Ostatnie 4 dni na wycofanie się z oferty przedłużenia umowy najmu lokalu w centrum handlowym

  Najemcom lokali w centrach handlowych pozostały ostatnie 4 dni na wycofanie się z oferty przedłużenia umów najmu – termin mija 6 sierpnia 2021 roku.

  Bezpieczeństwo danych w chmurze - certyfikaty bezpieczeństwa

  Pro dostawca usług w chmurze powinien posiadać niezbędne certyfikaty, które są potwierdzeniem, że nasze dane będą całkowicie bezpieczne. Na praktyki bezpieczeństwa składają się również inne czynności, prowadzone przez dostawcę, na przykład kontrole ryzyka czy audyty wewnętrzne oraz zewnętrzne. W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo danych w chmurze? Którzy z usługodawców działających na polskim rynku są godni zaufania? I czy w ogóle chmura może być bezpieczna?

  Przyczyny wypadków na autostradzie. Co mówią statystyki?

  Przyczyny wypadków na autostradzie? Dziś przyjrzymy się statystykom z polskich dróg. Na jakie nieprawidłowe zachowania kierowców wskazują?

  Zaległości branży fitness rosną [BADANIE]

  Wraz ze zniesieniem części ograniczeń, przyrost długów branży sportowej przyhamował. Nie dotyczy to klubów fitness i siłowni, które mają niemal 23 mln zł zaległości.

  Tańsza energia elektryczna. Umowy z cenami dynamicznymi

  Energia elektryczna - ceny. Możliwość uzyskania niższych cen za energię, jako efekt dostosowywania swojego zużycia energii w odpowiedzi na sygnały rynkowe, to najważniejszy dla odbiorców skutek zmian proponowanych przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska w projekcie nowelizacji ustawy – Prawo energetyczne oraz ustawy o odnawialnych źródłach energii, wprowadzającym umowy z tzw. cenami dynamicznymi.

  Nowy Peugeot 308 SW w Polsce. Znamy cennik francuskiego kombi!

  Nowy Peugeot 308 SW oficjalnie pojawił się w Polsce. Znamy cennik auta. Za francuskie kombi trzeba zapłacić co najmniej 91 800 zł.

  Volkswagen Passat GTE: test niemieckiej hybrydy plug-in

  Volkswagen Passat GTE ma przestronną kabinę i duży bagażnik. Czy rodzinne nadwozie uzupełnione hybrydą plug-in sprawdza się w praktyce?

  Content marketing w biznesie – jak to robić dobrze

  Content marketing w biznesie. Gdy na marketingowym horyzoncie pojawia się hasło “content”, naturalnym skojarzeniem jest produkcja, dystrybucja i zarządzanie treścią, która z jednej strony dawałaby wymierną wartość dla odbiorcy, a z drugiej – kreowała pożądany wizerunek danej marki. Tyle i aż tyle? W praktyce działania contentowe to o wiele bardziej złożone przedsięwzięcia, a potencjalni twórcy pożądanych materiałów powinni dwa razy się zastanowić przed postawieniem pierwszego przecinka lub kropki.