REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Dell 2230d to niezawodna drukarka w przystępnej cenie i o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu mieści się na biurku. Tryb oszczędnościowy umożliwia usprawnienie drukowania i zmniejszenie całkowitego kosztu posiadania.

Jeśli czerń i biel jest wszystkim, czego potrzebujesz, drukarka laserowa DellTM 2230d zapewnia wysoką wydajność, wyjątkowe funkcje oraz cenę, która nie zrujnuje budżetu.

REKLAMA

 • Wysoka wydajność do 35 000 stron miesięcznie (faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków.).
 • Krótki czas wydruku pierwszej strony — w ciągu 7,5 sekundy od kliknięcia myszą do zakończenia drukowania
 • Standardowo wydruk dwustronny (automatyczny moduł druku dwustronnego) pomagający ograniczyć zużycie papieru
 • Niesamowita rozdzielczość własna — nawet do 1200 x 1200 dpi
 • Niski koszt drukowania w przeliczeniu na stronę

Nowoczesne rozwiązania

 • Szybsze drukowanie: dzięki technologii szybkiego nagrzewania pierwszy wydruk jest gotowy w ciągu 7,5 sekundy od kliknięcia myszą.
 • Lepsze wydruki: dzięki rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 dpi można uzyskać bardzo wyraźny tekst i imponującą czarno-białą grafikę
 • Więcej wydruków: drukarka Dell 2230d z łatwością obsługuje duże zadania drukowania dzięki szybkości wydruku do 33 stron A4 na minutę. (Faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków). Dzięki opcjonalnemu podajnikowi papieru na 250 arkuszy całkowitą pojemność podajników papieru można zwiększyć do 501 arkuszy.

Serwis

 • Ochrona inwestycji: standardowa, roczna ograniczona gwarancja na sprzęt firmy Dell pozwala na szybkie przywrócenie działania. W przypadku gdy naprawa drukarki nie jest możliwa, produkt może być dostarczony w następnym dniu roboczym, dzięki standardowej, zaawansowanej, rocznej usłudze wymiany w następnym dniu roboczym.
 • Wydłużenie czasu ochrony: dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dzięki opcjonalnemu rozszerzeniu ograniczonej gwarancji na sprzęt (nawet o 4 lata) lub opcjonalnym usługom Dell ProSupport dotyczącym drukarek.
 • Ułatwienie podczas konfigurowania: opcjonalne usługi instalacji pozwalają skupić się na działaniu swojej firmy i pozwolić skonfigurować drukarkę firmie Dell.

Oszczędność

 • Zredukowanie: ograniczenie zużycia papieru dzięki standardowej funkcji drukowania dwustronnego na drukarce Dell 2230d (niedostępna w konkurencyjnych drukarkach). Drukowanie wielu stron na jednym arkuszu papieru za pomocą trybu drukowania wbudowanego w sterownik.
 • Odnowienie: realizowany przez firmę Dell dobrowolny program „Posadź drzewo” polegający na sadzeniu drzew ma pomóc w zredukowaniu emisji gazu CO2 związanej z używaniem produktów firmy Dell.
 • Recykling: firma Dell uprościła utylizację zużytych pojemników z tonerem dzięki opłaceniu z góry kosztów ich zwrotu.

Parametry techniczne:

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Typ drukarki - Drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) -  406 mm x 370 mm x 260 mm

Waga drukarki -   13,53 kg

Maksymalna szybkość drukowania -  Do 33 stron formatu A4 na minutę

Rozdzielczość drukowania - 600 x 600 dpi (domyślne ustawienie drukarki), maksymalnie 1200 x 1200 dpi

Maksymalna wydajność miesięczna  Do 35 tys. stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru -  Przykrywana szuflada na 250 arkuszy i podajnik wielofunkcyjny na 1 arkusz

Procesor - 400 MHz

Pamięć - Standardowo 32 MB

Pamięć opcjonalna -  Maksymalnie 160 MB po zainstalowaniu opcjonalnego modułu pamięci o pojemności 128 MB

Maksymalna pojemność wejściowa papieru  501 arkuszy (opcjonalna szuflada na 250 arkuszy + podajnik wielofunkcyjny na 1 arkusz)

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki  - Pojemnik na 150 arkuszy (strona zadrukowana skierowana w dół)

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) - Standardowa — automatyczny moduł druku dwustronnego

Obsługiwane rodzaje nośników - Papier zwykły, makulaturowy, lekki, ciężki, dokumentowy, szorstki (bez obsługi druku dwustronnego), kolorowy, karty okolicznościowe (bez obsługi druku dwustronnego), koperty (obsługa tylko z podajnika wielofunkcyjnego, bez obsługi druku dwustronnego), etykiety (papierowe), folie (do druku laserowego), papier listowy, papier z nadrukiem

Obsługiwana gramatura papieru  -  Standardowy podajnik na 250 arkuszy: 60–90 g/m2

Standardowe interfejsy -  Port USB 2.0 Hi-Speed, port równoległy IEEE-1284.
Język drukarki 89 skalowalnych czcionek PS3/PCL, w tym OCR-A, OCR-B i kod kreskowy 3 z 9; 2 bitmapowe czcionki PCL

REKLAMA

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne - Microsoft Windows 2008 Server, 2003 Server, 2000 Server, XP w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, 2000, Microsoft Vista w wersji 32-bitowej lub 64-bitowej, MacOS ,Unix (PS PPD dla Sun Solaris 8, 9, 10.0) HP UX 11i NetWare 5.1, 6.0,Linux: 3.0, 4.0, 5.0 WS SuSE Linux 10.x lub  nowszy

Oprogramowanie zarządzające drukarką  - System zarządzania tonerem firmy DellTM — inteligentna funkcja monitorowania stanu tonera informuje z wyprzedzeniem o konieczności wymiany kasety. Narzędzie Printer Alert Utility.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Finansowanie ze środków UE. Z jakich programów mogą korzystać przedsiębiorcy z MŚP?

Z jakich programów finansowania może skorzystać przedsiębiorca w 2024 roku? Unia Europejska kontynuuje swoje zaangażowanie we wsparcie przedsiębiorców z MŚP. Stawia na różnorodne programy i ułatwienia, które mają na celu stymulowanie innowacyjności, wzrostu gospodarczego oraz konkurencyjności firm w UE.

Od 12 czerwca zapłacisz okiem za zakupy. W których sklepach?

12 czerwca w pięciu salonach Empik w całej Polsce rozpoczyna się pilotażowy program płatności biometrycznych. To innowacyjne rozwiązanie opiera się na fuzji biometrii tęczówki oka i twarzy. Dostawcą tej technologii jest polski fintech PayEye, we współpracy z Planet Pay. Program jest pierwszym tego rodzaju w Europie i działa w ramach programu Mastercard Biometric Checkout.

Będzie zakaz nowych licencji na transport międzynarodowy, zablokuje zakładanie jednoosobowych firm

Planowany przez Ministerstwo Infrastruktury pomysł zakazu wydawania licencji dla transportu międzynarodowego może okazać się dużym problemem dla polskich przewoźników. To praktycznie zakaz zakładanie nowych jednoosobowych firm. Ponadto blokada zakupu nowych ciężarówek.

Mikrofirmy budowlane mogą się pożegnać z kredytami?

Przeterminowane zaległości firm budowlanych to już ponad półtora miliarda złotych. Większość zadłużonych przedsiębiorców to mikrofirmy. Prognozowana poprawa płynności wcale nie oznacza, że firmy mogą liczyć na kredyty bankowe.

REKLAMA

Rewolucja w handlu internetowym. Szczegółowe dane trafią do skarbówki

Szczegółowe informacje o transakcjach internetowych, w tym wynajmu mieszkań, będą przekazywane do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo, konta na platformach takich jak Allegro, OLX czy Vinted mogą zostać zablokowane, a wypłaty wstrzymane - informuje "Gazeta Wyborcza".

Połowa konsumentów deklaruje, że wybierze firmę wspierającą odpowiedzialny rozwój zamiast tej, która nie podejmuje takich działań

Inwestowanie ESG (Environmental, Social, Governance), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu może być odpowiedzią na pościg za wynikami. Celem działalności firm powinno być dziś nie tylko osiąganie dobrych wyników finansowych, widocznych w raportach kwartalnych, ale także budowanie otoczenia społecznego, ochrona środowiska czy wspieranie ważnych inicjatyw. To istotne dla wielu inwestorów instytucjonalnych, jak również detalicznych, którzy wybierają inwestycje online mające na uwadze środowisko i otoczenie społeczne.

Co robią małe firmy gdy kontrahent nie płaci. Zaległe płatności sięgnęły już 10 miliardów złotych

Ponad połowa firm wysyła wezwania do zapłaty, 47 proc. negocjuje z dłużnikiem, a co 5. zleca odzyskanie należności kancelarii prawnej – tak najczęściej postępują małe i średnie przedsiębiorstwa, kiedy kontrahent im nie płaci.

Dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę?

Levis Strauss czy Beko - dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę? Przyjrzyjmy się przyczynom i skutkom. Jak należy reagować na tego typu odejścia z polskiego rynku?

REKLAMA

Przedsiębiorca na etacie nadal z podwójną składką zdrowotną

Ministerstwo Zdrowia udzieliło odpowiedzi na interpelację poselską w sprawie składki zdrowotnej w przypadku łączenia pracy na etacie z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wynika z niej, iż obecnie nie są planowane zmiany legislacyjne ingerujące w zasadę odprowadzania składki od każdego tytułu odrębnie.

Weryfikacja kontrahenta na białej liście VAT może być skomplikowana

Przedsiębiorca, aby nie stracić możliwości zaliczenia wydatków do kosztów podatkowych, musi upewnić się, że w dniu realizacji przelewu konto odbiorcy znajduje się na białej liście VAT. Jednak od tej reguły istnieją pewne wyjątki. Naczelny Sąd Administracyjny potwierdził, że w sytuacji, gdy przelew jest realizowany przez pośrednika, istotna jest data wydania mu pisemnej dyspozycji przelewu. Przepisy jednoznacznie wskazują na konieczność weryfikacji rachunku w wykazie "na dzień zlecenia przelewu". 

REKLAMA