Kategorie

Dell 5130cdn

Dell 5130cdn to najszybsza jednofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa formatu A4, która umożliwia drukowanie do 45 str./min w czerni i kolorze. Drukowanie dwustronne z szybkością do 36 str./min w formacie A4 w czerni i kolorze.

Szybko i oszczędnie

 • Oszczędność kosztów w krótkim i dłuższym okresie dzięki skalowalnej, zwiększającej produktywność kolorowej drukarce laserowej Dell 5130cdn.
 • Drukarka Dell 5130cdn została opracowana z myślą o ograniczeniu wydatków na druk oraz utrzymanie biura, dzięki czemu oferuje atrakcyjny całkowity koszt drukowania (TCOP) i koszt wydruku jednej strony (CPP).
 • Technologia Dell ColourTrack Pro umożliwia ograniczenie całkowitego kosztu drukowania dzięki funkcji zdalnego definiowania uprawnień do druku w kolorze oraz określania ograniczeń dotyczących liczby egzemplarzy.
 • Certyfikat Energy Star® 1.1 oznacza, że drukarka kolorowa Dell 5130cdn z nowym tonerem EA-Eco pozwala ograniczyć zużycie energii o maks. 31% w porównaniu z poprzednim modelem Dell 5110cn.
 • Kolorowa drukarka laserowa Dell 5130cdn ułatwia pracę działu informatycznego i użytkowników na wszystkich etapach eksploatacji — od konfiguracji i zarządzania po wymianę tonera i konserwację.
 • Narzędzie Setup Navigator: łatwa instalacja dzięki animowanym wskazówkom dotyczącym różnych funkcji, takich jak konfiguracja sieci bezprzewodowej i rozwiązywanie problemów.
 • Zdalne zarządzanie drukarką: internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell umożliwia zdalne administrowanie drukarką 5130cdn przy użyciu przeglądarki internetowej.
 • ColourTrack Pro: To proste w obsłudze, lecz zaawansowane narzędzie do zarządzania wydrukami w kolorze i uzyskiwania do nich dostępu umożliwia uwierzytelnianie na zewnętrznym serwerze z możliwością udostępniania
 • atwe zakupy i wymiana tonera: system zarządzania tonerem Dell Toner Management System powiadamia o niskim poziomie tonera oraz upraszcza procedurę zamawiania materiałów eksploatacyjnych.
 • Intuicyjna obsługa: przemyślana konstrukcja urządzenia obejmuje panel LCD, 5-kierunkowe klawisze kursorów, trzy przyciski użytkownika oraz specjalny tryb drukowania kopert eliminujący zagięcia papieru.

Niezawodna i profesjonalna

 • Wysoka produktywność: maksymalnie 110 000 stron miesięcznie.
 • Opcjonalne kasety z tonerem o dużej pojemności: możliwość drukowania 18 tys. stron2 (w czerni) i 12 tys. stron2 (w kolorze) pozwala zmniejszyć częstotliwość operacji wymiany tonera.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Kolorowa, jednofunkcyjna drukarka laserowa z obsługą sieci

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 560 x 506 x 432 mm

Masa drukarki 45 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 45 str./min w przypadku formatu A4

Rozdzielczość drukowania Do 1200 x 1200 dpi

Maksymalna wydajność miesięczna Do 110 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy, podajnik papieru na 550 arkuszy, 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100  i 2 x 550 arkuszy

Procesor 800 MHz

Pamięć operacyjna 256 MB pamięci RAM

Pamięć opcjonalna Do 1024 MB pamięci RAM montowanej w jednym 144-pinowym gnieździe DIMM DDR2 [rozszerzenie do 1024 MB pamięci SO-DIMM] (maksymalnie 1280 MB pamięci RAM, wliczając pamięć standardową)

Maksymalna pojemność wejściowa papieru 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100 i 2 x 550 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki Standardowy pojemnik na 500 arkuszy/wielofunkcyjny podajnik wykończeniowy na 1000 arkuszy ze zszywaczem i wyrównywarką

Opcjonalne akcesoria podajnika Podajniki na 550 i 1100 arkuszy

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); folie; karta okładkowa (normalna lub gruba); papier powlekany (normalny lub gruby); materiał etykietowy (normalny lub gruby); koperty; papier makulaturowy

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy: 60–216 g/m2;Standardowy podajnik na 550 arkuszy: 60–216 g/m2;Opcjonalny podajnik na 550/1100 arkuszy: 60–216 g/m2;Moduł druku dwustronnego: 60–163 g/m2

Standardowe interfejsy  USB 2.0 High Speed (złącze typu B), Gigabit Ethernet, port sieci bezprzewodowej (na opcjonalny konwerter), port hosta USB (dla pamięci USB czcionek), port równoległy

Język drukarki  Emulacja PCL® 5c, 5e/6: 81 czcionek, Adobe® PostScript® 3TM: 136 czcionek

Reklama

Klienckie systemy operacyjne  WindowsTM 2000, WindowsTM XP, WindowsTM XP (wersje 64-bitowe), WindowsTM Vista® (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM ® 2003 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 R2, WindowsTM 7 (dostępny od 24 listopada 2009 r.), środowisko WindowsTM Cluster Server; Mac OS 9.X, Mac OS X (10.3.9–10.5), UNIX® (SolarisTM 9 i 10, HP-UX 11i), SuSE Linux® 8.0 i 9, SuSE Enterprise Linux® 10, RedHat® Enterprise 4/5 ES, RedHat® Linux 3.0–4.0 (AS/WS)

Oprogramowanie do zarządzania drukarką  Internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell,Dell ColourTrack Pro, system zarządzania tonerem firmy Dell oraz standardowa specyfikacja MIB drukarki.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma

  Sąd Najwyższy wydał decyzję ws. kredytów frankowych

  Kredyty frankowe. Sąd Najwyższy uznał, że roszczenia banku i konsumenta są niezależne, nie ulegają automatycznie wzajemnej kompensacji. W opinii sądu bank może żądać zwrotu świadczenia od chwili, w której umowa kredytu stała się trwale bezskuteczna, co wyznacza bieg przedawnienia.

  Jaka jest stopa zwrotu z wynajmu mieszkań?

  Wynajem mieszkania. W ostatnich latach popyt na rynku mieszkaniowym istotnie napędzały osoby, które chciały zainwestować w wynajem. Stopy zwrotu z takiego zakupu były znacznie wyższe niż oprocentowanie lokat, a rosnące dynamicznie ceny mieszkań zachęcały do inwestycji.

  Złoto nadal jednym z najbardziej popularnych celów inwestycyjnych

  Zainteresowanie złotem na światowych rynkach jest obecnie ogromne. Samoloty ze złotymi sztabkami latają rzadziej, ale konwoje z cennym ładunkiem mkną autostradami – tak złoto jest transportowane m.in. do Polski. Kruszec stał się popularną alternatywą do inwestowania, także nad Wisłą.

  Od 15 maja bez maseczek na ulicy

  Rząd od 15 maja znosi obowiązek noszenia maseczek na otwartym powietrzu, pod warunkiem że utrzymamy dystans 1,5 metra od innej osoby. Co jeszcze się zmieni w tym zakresie?

  Ponownie otwarte kluby fitness, siłownie i baseny

  Od 29 maja do 5 czerwca przywrócona ma być działalność klubów fitness i siłowni, a także basenów - wynika z opublikowanego rozporządzenia Rady Ministrów.

  Resort sprawiedliwości planuje nowelizację art. 388 k.c. Co to oznacza dla sprzedawców?

  Będą zmiany w przepisach. Prawnicy przerażeni proponowanymi zmianami do art. 388 k.c. Zmiana ma zwiększyć ochronę obywateli przed nieuczciwymi i nieetycznymi praktykami sprzedawców.

  Czy fintech to przyszłość bankowości?

  Mówi się, że spółki fintechowe to przyszłość tradycyjnej bankowości, a niektórzy analitycy ryzykują stwierdzenie, iż biznesy łączące świat finansów z nowymi technologiami to przyszłość, która już nadeszła. Taki wariant potwierdzają nastroje na rynkach światowych, a także w strukturach największych funduszy inwestycyjnych globu. Beneficjentem tego typu zmian będzie przede wszystkim sam klient.

  Drewniane konstrukcje szkieletowe coraz popularniejsze

  Drewniane konstrukcje szkieletowe to coraz popularniejsze rozwiązanie wśród polskich inwestorów. Eksperci nie mają wątpliwości, że drewno na dobre wróciło do łask.

  Wyrok SN ws. kredytów frankowych a sektor bankowy

  Umowy kredytu frankowego. Zdaniem Związku Banków Polskich niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia SN ws. kredytów frankowych oznaczałyby upadek części sektora bankowego. Banki nie byłyby w stanie finansować bieżących potrzeb gospodarki.

  Jak ustawić bezpieczne hasło na komputerze firmowym?

  Bezpieczne hasło i ochrona danych to podstawa każdej firmy. Tymczasem oszuści wykorzystują zaawansowane narzędzia IT do masowego łamania haseł dostępów do usług internetowych i w ten sposób pozyskują ogromne wolumeny danych do dokonywania przestępstw.

  MRiRW: blisko 2,2 mld euro z KPO na sektor rolno-spożywczy

  Sektor rolno-spożywczy ma w Krajowym Planie Odbudowy wyodrębnioną pulę na rozwój i wzmocnienie odporności na kryzysy. Jakie inwestycje będą jeszcze wspierane z KPO?

  Codzienie tracimy około 600 milionów zł z polskiego PKB

  Trzecia fala pandemii łagodniejsza dla gospodarki, ale niektóre sektory wciąż dużo tracą. Kto traci, a kto zyskuje na pandemii?

  Pakiet akcyzowy - zmiany dla firm

  Nowelizacja ustawy o podatku akcyzowym weszła w życie. Szereg zmian już obowiązuje m.in. uzyskiwanie lub cofanie zezwoleń akcyzowych. Co jeszcze się zmieniło?

  Jak powinna wyglądać umowa na dostawy produktów rolniczych?

  Umowa dla rolnika: jak powinny być uregulowane kwestie ceny, terminów płatności, siły wyższej, kontroli jakości czy wypowiedzenia kontraktu?

  Dziedziczenie jednoosobowej działalności gospodarczej – co dalej po śmierci przedsiębiorcy

  Prawnik wyjaśnia, co dzieje się po śmierci przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, wpisanej do CEIDG

  Hotele znów otwarte. Te miejskie na razie są omijane są przez gości

  Od 8 maja hotele znów mogą przyjmować gości. Jednak w przeciwieństwie do hoteli resortowych w tych miejskich nie widać bardzo dużego zainteresowania.

  Ceny mieszkań wzrosły od 7 do 13 proc.

  Ceny mieszkań. W ciągu roku ceny transakcyjne mieszkań na rynku wtórnym wzrosły od 7 do 13 proc., najwyższe wzrosty odnotowano w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu, najniższe w Warszawie - wynika z Barometru Metrohouse i Gold Finance. W dalszym ciągu duży jest udział zakupów w celach inwestycyjnych.

  Instalacja fotowoltaiczna - co warto wiedzieć?

  Fotowoltaika. Jak dobrać moc instalacji fotowoltaicznej? Gdzie montować panele? Jak sprawdza się instalacja w zależności od pogody? Jakie formalności trzeba spełnić, z jakimi kosztami się liczyć?

  Jak uzyskać wyrok w sprawach budowlanych w mniej niż dwa miesiące?

  Brak płatności nawet jednej faktury może zagrozić wypłacalności wykonawcy. W poszukiwaniu wyjścia z tej pułapki, coraz więcej firm budowlanych zwraca się w kierunku e-arbitrażu.

  Ponad 20% przedsiębiorców z branży beauty zapowiada zwolnienia

  Firmy z branży beauty zamierzają zwolnić część swoich pracowników. Planowane redukcje najczęściej mają obejmować ponad 60% kadr. Branża przeżywa stagnację i zapowiada falę upadłości.

  Pieniądze z KPO na termomodernizację budynków na wsi

  Termomodernizacja budynków na wsi. Z budżetu Krajowego Planu Odbudowy (KPO) będą wspierane inwestycje mieszkańców wsi m.in. w zakresie termomodernizacji budynków mieszkalnych, modernizację infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, termomodernizację budynków szkół, bibliotek i domów kultury.

  Jak założyć wyząbkowane opony? Czy się da?

  Jak założyć wyząbkowane opony? To o tyle zasadnicze pytanie, że ząbkowanie oznacza uszkodzenie bieżnika w ogumieniu.

  Dotacje dla firm w maju - lista konkursów

  Dotacje z Funduszy Europejskich czekają na przedsiębiorców. Przedstawiamy listę majowych konkursów i dotacji.

  Tarcza branżowa - zasady wsparcia, nowe kody PKD

  Tarcza branżowa to wsparcie dla firm poszkodowanych przez pandemię COVID-19. Od kiedy i na jakie wsparcie mogą liczyć przedsiębiorcy po zmianach?

  Jak rozwód Gatesów wpłynie na rynek start-upów?

  Rozwód Gatesów. Rozwody najbogatszych obywateli USA to nierzadko wyjątkowo bolesny cios wymierzony m.in. w majątek osobisty oraz portfele inwestycyjne. Czy jest się czego obawiać?