Kategorie

Dell 5130cdn

Dell 5130cdn to najszybsza jednofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa formatu A4, która umożliwia drukowanie do 45 str./min w czerni i kolorze. Drukowanie dwustronne z szybkością do 36 str./min w formacie A4 w czerni i kolorze.

Szybko i oszczędnie

 • Oszczędność kosztów w krótkim i dłuższym okresie dzięki skalowalnej, zwiększającej produktywność kolorowej drukarce laserowej Dell 5130cdn.
 • Drukarka Dell 5130cdn została opracowana z myślą o ograniczeniu wydatków na druk oraz utrzymanie biura, dzięki czemu oferuje atrakcyjny całkowity koszt drukowania (TCOP) i koszt wydruku jednej strony (CPP).
 • Technologia Dell ColourTrack Pro umożliwia ograniczenie całkowitego kosztu drukowania dzięki funkcji zdalnego definiowania uprawnień do druku w kolorze oraz określania ograniczeń dotyczących liczby egzemplarzy.
 • Certyfikat Energy Star® 1.1 oznacza, że drukarka kolorowa Dell 5130cdn z nowym tonerem EA-Eco pozwala ograniczyć zużycie energii o maks. 31% w porównaniu z poprzednim modelem Dell 5110cn.
 • Kolorowa drukarka laserowa Dell 5130cdn ułatwia pracę działu informatycznego i użytkowników na wszystkich etapach eksploatacji — od konfiguracji i zarządzania po wymianę tonera i konserwację.
 • Narzędzie Setup Navigator: łatwa instalacja dzięki animowanym wskazówkom dotyczącym różnych funkcji, takich jak konfiguracja sieci bezprzewodowej i rozwiązywanie problemów.
 • Zdalne zarządzanie drukarką: internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell umożliwia zdalne administrowanie drukarką 5130cdn przy użyciu przeglądarki internetowej.
 • ColourTrack Pro: To proste w obsłudze, lecz zaawansowane narzędzie do zarządzania wydrukami w kolorze i uzyskiwania do nich dostępu umożliwia uwierzytelnianie na zewnętrznym serwerze z możliwością udostępniania
 • atwe zakupy i wymiana tonera: system zarządzania tonerem Dell Toner Management System powiadamia o niskim poziomie tonera oraz upraszcza procedurę zamawiania materiałów eksploatacyjnych.
 • Intuicyjna obsługa: przemyślana konstrukcja urządzenia obejmuje panel LCD, 5-kierunkowe klawisze kursorów, trzy przyciski użytkownika oraz specjalny tryb drukowania kopert eliminujący zagięcia papieru.

Niezawodna i profesjonalna

 • Wysoka produktywność: maksymalnie 110 000 stron miesięcznie.
 • Opcjonalne kasety z tonerem o dużej pojemności: możliwość drukowania 18 tys. stron2 (w czerni) i 12 tys. stron2 (w kolorze) pozwala zmniejszyć częstotliwość operacji wymiany tonera.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Kolorowa, jednofunkcyjna drukarka laserowa z obsługą sieci

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 560 x 506 x 432 mm

Masa drukarki 45 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 45 str./min w przypadku formatu A4

Rozdzielczość drukowania Do 1200 x 1200 dpi

Maksymalna wydajność miesięczna Do 110 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy, podajnik papieru na 550 arkuszy, 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100  i 2 x 550 arkuszy

Procesor 800 MHz

Pamięć operacyjna 256 MB pamięci RAM

Pamięć opcjonalna Do 1024 MB pamięci RAM montowanej w jednym 144-pinowym gnieździe DIMM DDR2 [rozszerzenie do 1024 MB pamięci SO-DIMM] (maksymalnie 1280 MB pamięci RAM, wliczając pamięć standardową)

Maksymalna pojemność wejściowa papieru 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100 i 2 x 550 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki Standardowy pojemnik na 500 arkuszy/wielofunkcyjny podajnik wykończeniowy na 1000 arkuszy ze zszywaczem i wyrównywarką

Opcjonalne akcesoria podajnika Podajniki na 550 i 1100 arkuszy

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); folie; karta okładkowa (normalna lub gruba); papier powlekany (normalny lub gruby); materiał etykietowy (normalny lub gruby); koperty; papier makulaturowy

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy: 60–216 g/m2;Standardowy podajnik na 550 arkuszy: 60–216 g/m2;Opcjonalny podajnik na 550/1100 arkuszy: 60–216 g/m2;Moduł druku dwustronnego: 60–163 g/m2

Standardowe interfejsy  USB 2.0 High Speed (złącze typu B), Gigabit Ethernet, port sieci bezprzewodowej (na opcjonalny konwerter), port hosta USB (dla pamięci USB czcionek), port równoległy

Język drukarki  Emulacja PCL® 5c, 5e/6: 81 czcionek, Adobe® PostScript® 3TM: 136 czcionek

Klienckie systemy operacyjne  WindowsTM 2000, WindowsTM XP, WindowsTM XP (wersje 64-bitowe), WindowsTM Vista® (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM ® 2003 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 R2, WindowsTM 7 (dostępny od 24 listopada 2009 r.), środowisko WindowsTM Cluster Server; Mac OS 9.X, Mac OS X (10.3.9–10.5), UNIX® (SolarisTM 9 i 10, HP-UX 11i), SuSE Linux® 8.0 i 9, SuSE Enterprise Linux® 10, RedHat® Enterprise 4/5 ES, RedHat® Linux 3.0–4.0 (AS/WS)

Oprogramowanie do zarządzania drukarką  Internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell,Dell ColourTrack Pro, system zarządzania tonerem firmy Dell oraz standardowa specyfikacja MIB drukarki.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Dowiedz się więcej z naszej publikacji
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych z aktywnymi drukami online
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych z aktywnymi drukami online
Tylko teraz
Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  1 sty 2000
  21 wrz 2021
  Zakres dat:
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Jak Zafira z Zafirą, czyli porównanie generacji A i B

  Zafira A i B przypominają ojca i syna. Swoje odpracowali, następców się dorobili, więc czas posiedzieć i pogadać. Jak ojcu i synowi na emeryturze?

  Proekologiczne rozwiązania w nowych osiedlach

  Ekologiczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym. Jakie rozwiązania służące ekologii wdrażają deweloperzy w realizowanych osiedlach mieszkaniowych?

  Wartość nieruchomości mieszkaniowych w 2020 r. wyniosła 4,9 bln zł

  Szacowana wartość majątku nieruchomości mieszkaniowych w Polsce na koniec 2020 r. wyniosła ok. 4,9 bln zł w stosunku do 4,3 bln zł w 2019 r. – poinformował NBP w raporcie. Nieruchomości mieszkaniowe odpowiadały ok. 211 proc., a komercyjne ok. 13 proc. PKB.

  Kredyty mieszkaniowe (wrzesień 2021 r.) - mniej wniosków kredytowych

  Kredyty mieszkaniowe (hipoteczne). Po kilku miesiącach ponadprzeciętnie wysokiego popytu na kredyty mieszkaniowe (hipoteczne) sytuacja wraca do normy – sugerują napływające we wrześniu 2021 r. dane. Fala nowych wniosków normalizuje się, a banki utrzymują relatywnie stałą ofertę hipoteczną. Do banków trafia wciąż spora liczba wniosków kredytowych. W przeliczeniu na dzień roboczy są to w ostatnim czasie około 2 tysiące nowych aplikacji. Dla porównaniu w maju, kiedy mieliśmy apogeum popytu na hipoteki, do banków trafiało co dzień po 2,5 tys. wniosków kredytowych.

  Rozwój sztucznej inteligencji w Polsce - nabór wniosków

  Celem konkursu ARTIQ jest wzmocnienie potencjału Polski w obszarze badań nad sztuczną inteligencją i wykorzystaniem ich wyników w praktyce poprzez utworzenie trzech Centrów Doskonałości AI (CD AI), w których zespoły naukowców będą realizować projekty obejmujące badania podstawowe, przemysłowe, prace rozwojowe lub przedwdrożeniowe w dziedzinie sztucznej inteligencji, prowadzące do wprowadzenia nowego rozwiązania na rynek.

  Pracownicy nie chcą wracać do biur

  Ponad 70% pracowników zdalnych i 60% pracowników hybrydowych zadeklarowało, że nie czuje się gotowych na powrót do pracy w biurze. Jednak aż 70% zapytanych firm planuje powrót do pracy stacjonarnej jeszcze w 2021 roku. Czym pracodawcy chcą zachęcić do powrotów? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

  Czy paragon w formie faktury uproszczonej tylko z NIP nabywcy jest dowodem księgowym

  Jesteśmy jednostką budżetową (szkoła podstawowa). Czy mogę przyjąć paragon w formie faktury uproszczonej w kwocie 409 zł, gdzie nie ma nabywcy ani odbiorcy, jest tylko NIP nabywcy? Czy pracownik może zapłacić za fakturę vat swoją osobistą kartą płatniczą?

  Czy można dyscyplinarnie zwolnić pracownika palącego papierosy w niedozwolonym miejscu

  Czy pracodawca może zwolnić dyscyplinarnie pracownika, który nie przestrzega regulaminu pracy poprzez palenie papierosów w niedozwolonym miejscu, pomimo iż zostało wyznaczone specjalne miejsce w firmie przeznaczone do tego celu?

  Mieszkania kupowane za gotówkę (bez kredytu)

  Mieszkania kupowane za gotówkę (bez kredytu). W I kwartale 2021 r. Narodowy Bank Polski spytał około 300 pośredników nieruchomości o sytuację panującą na rynku wtórnym. Wyniki tego badania sugerują m.in., że dwie trzecie mieszkań kupowanych w celu odsprzedaży jest finansowanych bez kredytu. W przypadku lokali kupowanych na własne potrzeby, analogiczny wynik spada do zaledwie 25%.

  Czy przedsiębiorca może ubiegać się o zwolnienie od kosztów sądowych?

  Spory z kontrahentami mogą nie zakończyć się na wezwaniu do zapłaty i konieczne będzie wystąpienie do sądu z pozwem o zapłatę. Jeżeli zaległość z otrzymaniem pieniędzy z przeterminowanej faktury jest dla firmy dotkliwa, zwłaszcza w przypadku młodych przedsiębiorstw, samo poniesienie kosztów sądowych może okazać się blokadą w dochodzeniu należności. Można usłyszeć, że osoby w trudnej sytuacji majątkowej mogą ubiegać się o zwolnienie z kosztów sądowych. Czy firmy także mogą liczyć na takie udogodnienie? Pytanie to jest o tyle aktualne, że wobec pandemii, wcześniejszych lockdownów oraz ograniczeń sytuacja majątkowa wielu firm znacznie się pogorszyła.

  Opel Vectra B: gdzie się podziały tamte pryw… auta?

  Opel Vactra B: w zeszłym roku minęło 25 lat od premiery tego modelu, w przyszłym minie 20 lat od zakończenia jego produkcji. Co warto wiedzieć o nim?

  Pozytywne tendencje w eksporcie artykułów rolno-spożywczych

  Eksport artykułów rolno-spożywczych. Od stycznia do lipca 2021 r. wartość eksportu ogółem polskich towarów rolno-spożywczych wzrosła o 5,2%, do 20,5 mld EUR, w porównaniu z tym samym okresem roku 2020 - poinformowało Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

  Dotacje na wymianę pieców w budynkach wielorodzinnych i Mój Prąd 4.0. - w 2022 roku

  Dotacje na wymianę pieców i Mój Prąd 4.0. Trzecia edycja programu Mój Prąd, z budżetem przekraczającym 530 mln zł, wciąż cieszy się rekordową popularnością. Do tej pory do NFOŚiGW wpłynęło już ok. 150 tys. wniosków o dofinansowanie przydomowej fotowoltaiki. Fundusz szacuje, że budżet programu wystarczy w sumie na sfinansowanie ok. 178 tys. wniosków i przy obecnym tempie za chwilę się wyczerpie. NFOŚiGW pracuje już jednak nad uruchomieniem kolejnej, czwartej edycji, która ma zachęcić prosumentów do autokonsumpcji energii wytwarzanej w gospodarstwach domowych. Trwają też prace nad poszerzeniem kolejnego, popularnego programu Czyste Powietrze o dotacje na wymianę kopciuchów w budynkach wielolokalowych.

  Duży popyt na mieszkania. Problemem deficyt gruntów

  Popyt na rynku mieszkaniowym nie słabnie, gdyż Polacy chcą kupować nowe mieszkania, a rynek jest chłonny. Powodem jest wysoki deficyt mieszkań, jeden z najniższych, na tle krajów UE, wskaźników liczby mieszkań na tysiąc mieszkańców, a także sprzyjająca sytuacja makro – ocenia członek zarządu Grupy Murapol Iwona Sroka.

  Gaz dla gospodarstw domowych droższy o 7,4% od 1 października

  Cena gazu dla gospodarstw domowych. Od 1 października 2021 r. gospodarstwa domowe korzystające z taryfy PGNiG Obrót Detaliczny zapłacą za gaz więcej o 7,4 proc. PGNiG poinformowało w czwartek 16 września 2021 r., że Prezes URE zaakceptował wniosek o podwyżkę cen w taryfie. Zmiana będzie obowiązywać od października do końca 2021 roku. Stawki opłat abonamentowych oraz stawki za dystrybucję paliw gazowych pozostały bez zmian.

  Continental SportContact 7: sportowa nowość na rynku

  Continental SportContact 7 to opona przeznaczona do sportowych kompaktów, aut sportowych, supersportowych i tuningowanych.

  Branża transportowa... przeżywa renesans

  Branża transportowa jak i mechanicy przeżywają renesans. Usługi w tych dwóch sektorach są obecnie trudniej dostępne i przede wszystkim poszukiwane.

  Roczny koszt utrzymania samochodu? Policz go z... Yanosikiem

  Roczny koszt utrzymania samochodu – ile może wynosić? Yanosik postanowił odpowiedzieć na to pytanie i udostępnił właśnie nową funkcję w aplikacji.

  Ford Mondeo Mk4: Budżetowe auto Bonda

  Ford Mondeo MK4: jeździł nim James Bond, a Top Gear okrzyknął go samochodem roku 2007. W skrócie jest lepszy niż... Ferrari.

  Nieważność decyzji administracyjnych - co się zmienia od 16 września 2021 r.

  Nieważność decyzji administracyjnych. Jeśli od decyzji administracyjnej minęło 30 lat nie wszczyna się postępowania w sprawie jej zakwestionowania - stanowią przepisy, które weszły w życie w czwartek 16 września 2021 r. Niezakończone postępowania ws. nieważności decyzji, wszczęte po 30 latach od ich ogłoszenia, zostają umorzone.

  Katowice. Kolejna edycja programu „Mieszkanie za remont”

  Program „Mieszkanie za remont”. 50 lokali w różnych częściach Katowic znalazło się w tegorocznej edycji miejskiego programu "Mieszkanie za remont", umożliwiającego wynajęcie od miasta mieszkania na preferencyjnych warunkach w zamian za jego odnowienie.

  Zakup uszkodzonego samochodu: 1/3 używek po szkodzie

  Zakup uszkodzonego samochodu? W 2019 roku 1/3 aut na rynku wtórnym miała odnotowaną szkodę. Obecnie odsetek ten zbliża się do połowy.

  Ford Kuga I 2.0 TDCI: Super Użytkowy Vóz

  Dobry SUV musi ładnie wyglądać, być przestronny i oferować poprawne osiągi połączone z niskim spalaniem. To wszystko oferuje Ford Kuga I.

  Toyota RAV4 Adventure: czarne akcenty i napęd 4x4 w standardzie

  Toyota RAV4 Adventure - japoński SUV doczekał się nowej wersji specjalnej. Auto wyróżniają czarne akcenty, srebrny dach i napęd AWD-i w standardzie.

  Większość studentów mieszka u rodziny lub znajomych

  Studenci na rynku nieruchomości. Rynek wynajmu nieruchomości zmienił się istotnie w czasie pandemii. Wzrosła liczba studentów mieszkających u rodziny lub znajomych i nieponoszących opłaty za najem – z poziomu 27% w 2020 r. do 52% w 2021 r. Jednocześnie, spadł odsetek wynajmujących nieruchomości (z 51% do 33%). Centrum AMRON, we współpracy z Warszawskim Instytutem Bankowości i koordynatorami Programu Edukacyjnego „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem”, opublikowało raport „Studenci na rynku nieruchomości 2021”. Jednocześnie zapowiedziano, że już w drugiej połowie września 2021 r. zostanie opublikowana kolejna edycja raportu „Portfel studenta” nt. sytuacji finansowej polskich studentów.