REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Dell 5130cdn to najszybsza jednofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa formatu A4, która umożliwia drukowanie do 45 str./min w czerni i kolorze. Drukowanie dwustronne z szybkością do 36 str./min w formacie A4 w czerni i kolorze.

Szybko i oszczędnie

REKLAMA

 • Oszczędność kosztów w krótkim i dłuższym okresie dzięki skalowalnej, zwiększającej produktywność kolorowej drukarce laserowej Dell 5130cdn.
 • Drukarka Dell 5130cdn została opracowana z myślą o ograniczeniu wydatków na druk oraz utrzymanie biura, dzięki czemu oferuje atrakcyjny całkowity koszt drukowania (TCOP) i koszt wydruku jednej strony (CPP).
 • Technologia Dell ColourTrack Pro umożliwia ograniczenie całkowitego kosztu drukowania dzięki funkcji zdalnego definiowania uprawnień do druku w kolorze oraz określania ograniczeń dotyczących liczby egzemplarzy.
 • Certyfikat Energy Star® 1.1 oznacza, że drukarka kolorowa Dell 5130cdn z nowym tonerem EA-Eco pozwala ograniczyć zużycie energii o maks. 31% w porównaniu z poprzednim modelem Dell 5110cn.
 • Kolorowa drukarka laserowa Dell 5130cdn ułatwia pracę działu informatycznego i użytkowników na wszystkich etapach eksploatacji — od konfiguracji i zarządzania po wymianę tonera i konserwację.
 • Narzędzie Setup Navigator: łatwa instalacja dzięki animowanym wskazówkom dotyczącym różnych funkcji, takich jak konfiguracja sieci bezprzewodowej i rozwiązywanie problemów.
 • Zdalne zarządzanie drukarką: internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell umożliwia zdalne administrowanie drukarką 5130cdn przy użyciu przeglądarki internetowej.
 • ColourTrack Pro: To proste w obsłudze, lecz zaawansowane narzędzie do zarządzania wydrukami w kolorze i uzyskiwania do nich dostępu umożliwia uwierzytelnianie na zewnętrznym serwerze z możliwością udostępniania
 • atwe zakupy i wymiana tonera: system zarządzania tonerem Dell Toner Management System powiadamia o niskim poziomie tonera oraz upraszcza procedurę zamawiania materiałów eksploatacyjnych.
 • Intuicyjna obsługa: przemyślana konstrukcja urządzenia obejmuje panel LCD, 5-kierunkowe klawisze kursorów, trzy przyciski użytkownika oraz specjalny tryb drukowania kopert eliminujący zagięcia papieru.

Niezawodna i profesjonalna

 • Wysoka produktywność: maksymalnie 110 000 stron miesięcznie.
 • Opcjonalne kasety z tonerem o dużej pojemności: możliwość drukowania 18 tys. stron2 (w czerni) i 12 tys. stron2 (w kolorze) pozwala zmniejszyć częstotliwość operacji wymiany tonera.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Kolorowa, jednofunkcyjna drukarka laserowa z obsługą sieci

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 560 x 506 x 432 mm

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Masa drukarki 45 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 45 str./min w przypadku formatu A4

Rozdzielczość drukowania Do 1200 x 1200 dpi

Maksymalna wydajność miesięczna Do 110 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy, podajnik papieru na 550 arkuszy, 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100  i 2 x 550 arkuszy

Procesor 800 MHz

Pamięć operacyjna 256 MB pamięci RAM

Pamięć opcjonalna Do 1024 MB pamięci RAM montowanej w jednym 144-pinowym gnieździe DIMM DDR2 [rozszerzenie do 1024 MB pamięci SO-DIMM] (maksymalnie 1280 MB pamięci RAM, wliczając pamięć standardową)

Maksymalna pojemność wejściowa papieru 2900 arkuszy po dodaniu opcjonalnego podajnika na 1 x 1100 i 2 x 550 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki Standardowy pojemnik na 500 arkuszy/wielofunkcyjny podajnik wykończeniowy na 1000 arkuszy ze zszywaczem i wyrównywarką

Opcjonalne akcesoria podajnika Podajniki na 550 i 1100 arkuszy

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); folie; karta okładkowa (normalna lub gruba); papier powlekany (normalny lub gruby); materiał etykietowy (normalny lub gruby); koperty; papier makulaturowy

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny na 150 arkuszy: 60–216 g/m2;Standardowy podajnik na 550 arkuszy: 60–216 g/m2;Opcjonalny podajnik na 550/1100 arkuszy: 60–216 g/m2;Moduł druku dwustronnego: 60–163 g/m2

Standardowe interfejsy  USB 2.0 High Speed (złącze typu B), Gigabit Ethernet, port sieci bezprzewodowej (na opcjonalny konwerter), port hosta USB (dla pamięci USB czcionek), port równoległy

Język drukarki  Emulacja PCL® 5c, 5e/6: 81 czcionek, Adobe® PostScript® 3TM: 136 czcionek

REKLAMA

Klienckie systemy operacyjne  WindowsTM 2000, WindowsTM XP, WindowsTM XP (wersje 64-bitowe), WindowsTM Vista® (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM ® 2003 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 (wersje 32- i 64-bitowe), WindowsTM Server® 2008 R2, WindowsTM 7 (dostępny od 24 listopada 2009 r.), środowisko WindowsTM Cluster Server; Mac OS 9.X, Mac OS X (10.3.9–10.5), UNIX® (SolarisTM 9 i 10, HP-UX 11i), SuSE Linux® 8.0 i 9, SuSE Enterprise Linux® 10, RedHat® Enterprise 4/5 ES, RedHat® Linux 3.0–4.0 (AS/WS)

Oprogramowanie do zarządzania drukarką  Internetowe narzędzie do konfiguracji drukarek firmy Dell,Dell ColourTrack Pro, system zarządzania tonerem firmy Dell oraz standardowa specyfikacja MIB drukarki.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat: Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA.

Zorza polarna, wiatr słoneczny, burza geomagnetyczna. Dlaczego warto znać prognozę kosmicznej pogody

Badania kosmicznej pogody, w tym aktywności Słońca będą coraz bardziej potrzebne - twierdzi prof. Iwona Stanisławska z Centrum Prognoz Heliogeofizycznych w CBK PAN. Dlaczego? Bo wpływ tych zjawisk na życie na Ziemi i funkcjonowanie naszej cywilizacji jest znaczący. Tym bardziej, że naukowcy potrafią przygotowywać coraz lepsze prognozy, pozwalające unikać wielu problemów z wpływem pogody kosmicznej na telekomunikację, nawigację i infrastrukturę.

Implementacja dyrektywy DAC7 niebawem. Co to oznacza dla platform internetowych?

Od 1 lipca 2024 r. mają zacząć obowiązywać w Polsce przepisy wynikające z implementacji Dyrektywy DAC7. Przepisy te mają dotyczyć przede wszystkim raportowania przez platformy sprzedażowe dochodów uzyskiwanych przez ich użytkowników.

W tych bankomatach wypłacisz jedynie 200 zł

We wtorek Euronet przeprowadza akcję protestacyjną mającą na celu zwrócenie uwagi na sytuację operatorów bankomatów. Tego dnia z bankomatów będzie można wypłacić jednorazowo maksymalnie do 200 zł.

REKLAMA

Hotele podnoszą ceny, ale to nie odstrasza Polaków. Ich obłożenie rośnie

Według informacji przekazanych przez "Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego", obłożenie hoteli w Polsce systematycznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Wyniki majowe okazały się lepsze niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W Polsce pije się coraz mniej piwa i coraz więcej browarów ma kłopoty finansowe

Browary w Polsce mając oraz więcej problemów, a zwłaszcza kłopotów finansowych. W ciągu ostatnich pięciu lat spożycie piwa spadło o jedną czwartą a długi branży są 23 razy wyższe (!) niż w 2018 roku. Rynek kurczy się choć piwo to wciąż najchętniej kupowany alkohol w Polsce.

 

Od dziś ważna zmiana w prawie transportowym: taksówkarz i kurier muszą mieć polskie prawo jazdy. Będzie paraliż tych usług

Taksówkarz i kurier od dziś tylko z polskim prawem jazdy. Dziś, w poniedziałek 17 czerwca weszła w życie nowelizacja ustawy o transporcie drogowym, w myśl której wszyscy kierowcy oferujący odpłatny przejazd w ramach wszystkich dostępnych aplikacji będą musieli posiadać polskie prawo jazdy. Jak wpłynie to na branżę i naszą codzienną rzeczywistość?

Branża handlowa w letargu. Co czwarta firma obawia się mniejszych zamówień, a co druga wysokich cen

Branża handlowa w Polsce jest jedyną, która nie wyszła nawet na krótko z kryzysu w ciągu minionych dwóch lat. Menadżerowie nie widzą wciąż sprzyjających okoliczności do prowadzenia biznesu w handlu – ani teraz, ani w najbliższej przyszłości.

REKLAMA

Budownictwo narzeka na brak kredytów i sięga po faktoring, to za sprawą coraz wyższych nieregulowanych na czas wzajemnych zobowiązań

Wskaźniki koniunktury poprawiają się i coraz więcej firm prognozuje poprawę płynności. Ale szukające finansowego wsparcia przedsiębiorstwa z budownictwa nie zawsze mogą liczyć na przychylność banków w staraniach o kredyt. Stały się za to klientem numer jeden dla firm faktoringowych. Dotyczy to zwłaszcza mikrofirm.

Pieniądze z KPO. Kto zyska, a kto może stracić?

W ramach KPO do Polski trafiło już 7 mld euro. Czy optymizm inwestycyjny sprawi, że w Polsce na każdym kroku będzie plac budowy, a inflacja znów poszybuje w górę? Które firmy mogą rekordowo zyskać? A kto straci?

REKLAMA