REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Drukarka 5330dn działająca w sieci biurowej zapewnia szybkie, profesjonalne wyniki i znakomite długoterminowe korzyści. Do największych zalet drukarki można zaliczyć bardzo duże możliwości eksploatacyjne - aż 250 000 stron/mc, szybkość 48 str/min czy obsługę kart sieciowych Gigabit Ethernet.

Wydajność

REKLAMA

Urządzenie 5330dn to niezwykle szybka, wydajna drukarka sieciowa, która gwarantuje profesjonalne wyniki przez cały czas.

 • Dzięki szybkości druku do 48 str./min (faktyczna szybkość może się różnić w zależności od sposobu użytkowania) wydrukowane dokumenty o laserowej jakości są dostępne bez zbędnej zwłoki.
 • Rodzima rozdzielczość 600 x 600 dpi zapewnia ostre wydruki tekstu i dużą szczegółowość.
 •  Koniec z opóźnieniami w kolejce zadań drukowania dzięki obsłudze kart sieci Ethernet o szybkości 1 Gbit/s dla transmisji danych z komputera do drukarki.
 • Za pomocą sieciowego programu narzędziowego menedżera drukarek DellTM OpenManageTM można zarządzać wszystkimi drukarkami, a także monitorować je i generować raporty.

Ekonomia

Firmy mogą teraz korzystać z wydajnych funkcji laserowego drukowania dużych ilości dokumentów monochromatycznych.

 • Przystępna cena i niskie koszty druku zapewniają znakomite korzyści już na początku, jak również duże oszczędności długoterminowe.
 • Wydajność miesięczna 250 000 arkuszy oraz kasety z tonerem o pojemności 10 000 (standard) lub 20 000 arkuszy umożliwiają nieprzerwane działanie drukarki.
 • Opcjonalna szuflada na 500 arkuszy i opcjonalny podajnik papieru o pojemności 2100 arkuszy umożliwiają zwiększenie pojemności urządzenia 5330dn do maks. 3200 arkuszy.
 • Czterowierszowy, podświetlany ekran LCD zapewnia szybki dostęp do intuicyjnego menu.
 • Dzięki wbudowanej karcie sieci bezprzewodowej USB można drukować bez kabli z dowolnego miejsca w biurze
 • Opcjonalne rozszerzenie na 600 arkuszy może zwiększyć pojemność zasobnika wyjściowego do 950 arkuszy.

Ochrona środowiska

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Firma Dell stale opracowuje urządzenia komputerowe bezpieczne dla środowiska. Dlatego też drukarka 5330dn została wyposażona w wiele funkcji ułatwiających ochronę środowiska naturalnego. Więcej informacji na temat Programu ekologicznego drukowania firmy Dell można znaleźć pod adresem www.Dell.com/earth.

 • Standardowa funkcja drukowania dwustronnego pozwala ograniczyć zużycie papieru i ułatwia bezpośredni recykling w biurze.
 • Szuflady na papier obsługują papier pochodzący z recyklingu.
 • Funkcja wielu arkuszy umożliwia drukowanie wielu stron na jednym arkuszu.
 • Drukarka 5330dn jest zgodna z normą ENERGY STAR® i pobiera nawet o 25% mniej energii niż tradycyjne modele.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Monochromatyczna drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 16,34" x 18,74" x 14,84"  (szer. 415 mm x gł. 476 mm x wys. 377 mm)

Waga drukarki 21,3 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 48 stron A4 na minutę

Rozdzielczość drukowania 600 x 600 punktów na cal (dpi), jakość obrazu 1200

Maksymalna wydajność miesięczna Do 250 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru 500 arkuszy + podajnik wielofunkcyjny na 100 arkuszy

Procesor 500 MHz

Pamięć Standardowa ilość pamięci Standardowo 256 MB, maksymalnie 768 MB dzięki opcjonalnemu modułowi pamięci 512 MB

Gniazda rozszerzeń nie

Maksymalna pojemność wejściowa papieru 3200 arkuszy dzięki opcjonalnej szufladzie na 500 arkuszy i opcjonalnemu podajnikowi o dużej pojemności na 2100 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki Standardowo 250 arkuszy, opcjonalne rozszerzenie zasobnika wyjściowego na 600 arkuszy (maks. 950 arkuszy)

Opcjonalne akcesoria podajnika Dostępna dodatkowa szuflada na 500 arkuszy, opcjonalny podajnik o dużej pojemności na 2100 arkuszy

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) Tak

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykłe, grube, grubsze, cienkie, kolorowe, zadrukowane, makulaturowe, koperty, folie, etykiety, karty, uszlachetnione, listowe

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny: papier zwykły — 60-163 g/m2, papier gruby — 163-210 g/m2, karty do 175 g/m2 (papier ciężki) lub 215 g/m2 (papier lekki), folie — 135-145 g/m2, koperty — 60-105 g/m2

Standardowe interfejsy (kable nie są dołączone) Port USB 2.0 o dużej szybkości Port równoległy zgodny ze standardem IEEE 1284-B Port Ethernet 10/100/1000 baseT RJ45 (standard Gigabit Ethernet)

Język drukarki PCL 5e, PCL6® i emulacja PostScript® Level 3

REKLAMA

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne System Windows — NT 4.0 (tylko PCL6)/2000/XP/Vista/2003 Server/2008 Server,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com. System Linux — m.in. Red Hat 8.0-9.0, Fedora Core 1-4, Mandrake 9.2-10.1, SuSE 8.2-9.2, Suse Linux Enterprise w wersji 10, Redhat WS Linux 5.0. System Mac OS 9.x/10.1 i nowsze wersje, Unix — Sun 8, 9, 10, HP-UX 11i, IBM AIX 5.2, 5.3, Citrix MetaFrame 4.0 i 4.5, SAP

Oprogramowanie zarządzające drukarką System zarządzania tonerem firmy DellTM — inteligentna funkcja monitorowania stanu tonera informuje z wyprzedzeniem o konieczności wymiany kasety. Inteligentna funkcja monitorowania stanu tonera informuje z wyprzedzeniem o konieczności wymiany kasety.

Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell — instalacja i konfiguracja poszczególnych drukarek sieciowych oraz zarządzanie nimi.

Lokalne narzędzie konfiguracji drukarki — pełny dostęp do ustawień drukarki za pośrednictwem komputera.

Narzędzie konfiguracji usługi TCP/IP — łatwe przypisywanie adresów IP do drukarek firmy Dell.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Sprawdź cenę modelu 5330dn

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Finansowanie ze środków UE. Z jakich programów mogą korzystać przedsiębiorcy z MŚP?

Z jakich programów finansowania może skorzystać przedsiębiorca w 2024 roku? Unia Europejska kontynuuje swoje zaangażowanie we wsparcie przedsiębiorców z MŚP. Stawia na różnorodne programy i ułatwienia, które mają na celu stymulowanie innowacyjności, wzrostu gospodarczego oraz konkurencyjności firm w UE.

Od 12 czerwca zapłacisz okiem za zakupy. W których sklepach?

12 czerwca w pięciu salonach Empik w całej Polsce rozpoczyna się pilotażowy program płatności biometrycznych. To innowacyjne rozwiązanie opiera się na fuzji biometrii tęczówki oka i twarzy. Dostawcą tej technologii jest polski fintech PayEye, we współpracy z Planet Pay. Program jest pierwszym tego rodzaju w Europie i działa w ramach programu Mastercard Biometric Checkout.

Będzie zakaz nowych licencji na transport międzynarodowy, zablokuje zakładanie jednoosobowych firm

Planowany przez Ministerstwo Infrastruktury pomysł zakazu wydawania licencji dla transportu międzynarodowego może okazać się dużym problemem dla polskich przewoźników. To praktycznie zakaz zakładanie nowych jednoosobowych firm. Ponadto blokada zakupu nowych ciężarówek.

Mikrofirmy budowlane mogą się pożegnać z kredytami?

Przeterminowane zaległości firm budowlanych to już ponad półtora miliarda złotych. Większość zadłużonych przedsiębiorców to mikrofirmy. Prognozowana poprawa płynności wcale nie oznacza, że firmy mogą liczyć na kredyty bankowe.

REKLAMA

Rewolucja w handlu internetowym. Szczegółowe dane trafią do skarbówki

Szczegółowe informacje o transakcjach internetowych, w tym wynajmu mieszkań, będą przekazywane do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo, konta na platformach takich jak Allegro, OLX czy Vinted mogą zostać zablokowane, a wypłaty wstrzymane - informuje "Gazeta Wyborcza".

Połowa konsumentów deklaruje, że wybierze firmę wspierającą odpowiedzialny rozwój zamiast tej, która nie podejmuje takich działań

Inwestowanie ESG (Environmental, Social, Governance), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu może być odpowiedzią na pościg za wynikami. Celem działalności firm powinno być dziś nie tylko osiąganie dobrych wyników finansowych, widocznych w raportach kwartalnych, ale także budowanie otoczenia społecznego, ochrona środowiska czy wspieranie ważnych inicjatyw. To istotne dla wielu inwestorów instytucjonalnych, jak również detalicznych, którzy wybierają inwestycje online mające na uwadze środowisko i otoczenie społeczne.

Co robią małe firmy gdy kontrahent nie płaci. Zaległe płatności sięgnęły już 10 miliardów złotych

Ponad połowa firm wysyła wezwania do zapłaty, 47 proc. negocjuje z dłużnikiem, a co 5. zleca odzyskanie należności kancelarii prawnej – tak najczęściej postępują małe i średnie przedsiębiorstwa, kiedy kontrahent im nie płaci.

Dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę?

Levis Strauss czy Beko - dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę? Przyjrzyjmy się przyczynom i skutkom. Jak należy reagować na tego typu odejścia z polskiego rynku?

REKLAMA

Przedsiębiorca na etacie nadal z podwójną składką zdrowotną

Ministerstwo Zdrowia udzieliło odpowiedzi na interpelację poselską w sprawie składki zdrowotnej w przypadku łączenia pracy na etacie z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wynika z niej, iż obecnie nie są planowane zmiany legislacyjne ingerujące w zasadę odprowadzania składki od każdego tytułu odrębnie.

Weryfikacja kontrahenta na białej liście VAT może być skomplikowana

Przedsiębiorca, aby nie stracić możliwości zaliczenia wydatków do kosztów podatkowych, musi upewnić się, że w dniu realizacji przelewu konto odbiorcy znajduje się na białej liście VAT. Jednak od tej reguły istnieją pewne wyjątki. Naczelny Sąd Administracyjny potwierdził, że w sytuacji, gdy przelew jest realizowany przez pośrednika, istotna jest data wydania mu pisemnej dyspozycji przelewu. Przepisy jednoznacznie wskazują na konieczność weryfikacji rachunku w wykazie "na dzień zlecenia przelewu". 

REKLAMA