Kategorie

Dell 2130 cn

Kolorowa drukarka laserowa Dell 2130cn oferuje wydruki kolorowe o profesjonalnej jakości oraz wiele funkcji umożliwiających oszczędzanie zasobów. Umożliwia szybkie drukowanie, upraszcza pracę w sieci i pozwala na kontynuowanie drukowania w czerni w sytuacji, gdy kaseta z kolorowym tonerem jest pusta.

Profesjonalne efekty

 • Kolorowa drukarka laserowa Dell 2130cn zapewnia profesjonalne, wysokiej jakości kolorowe wydruki.
 • Oferuje drukowanie z szybkością 16 stron na minutę w kolorze i 20 stron na minutę w czerni oraz do 40 000 stron miesięcznie. Faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków.
 • Drukarka 2130cn zapewnia wyraźny obraz dzięki technologii automatycznej przestrzeni kolorów i korekcji obrazów przez analizowanie dokumentów, a następnie odpowiednie dopasowanie jakości obrazu.
 • Opcjonalna karta bezprzewodowa

Uproszczone zarządzanie

 • Uprość pracę w sieci i zarządzanie dzięki internetowemu narzędziu konfiguracyjnym drukarek Dell, interfejsowi wykorzystującemu przeglądarkę, który umożliwia zmianę ustawień z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do sieci.
 • Zarządzaj w prosty sposób przydziałami wydruków w kolorze i oszczędzaj toner przy użyciu programu Dell colourTrackTM 2.1
 • Uprość zarządzanie dzięki systemowi zarządzania tonerem firmy Dell, który powiadamia pocztą elektroniczną o niskim poziomie toneru, co pozwala na zamówienie materiałów eksploatacyjnych przed ich wyczerpaniem.

Technologia agregacji emulsji

Reklama

Technologia agregacji powoduje, że toner jest stapiany w cząstki mniejsze niż w standardowej kolorowej drukarce laserowej. Dzięki temu piksele są lepiej odwzorowane, a obraz jest bardziej precyzyjny. Technologia ta wykorzystuje również mniej energii podczas drukowania i umożliwia krótsze nagrzewanie drukarki oraz szybsze drukowanie niż w przypadku standardowej drukarki laserowej.
Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell

Przy użyciu internetowego interfejsu firmy Dell można szybciej i prościej konfigurować drukarkę 2130cn i zarządzać nią na miejscu lub zdalnie. Za pomocą tego narzędzia można także zamawiać materiały, monitorować poziomy toneru i rodzaje zadań wydruku przez sieć.Dell colour Track 2.1

Oprogramowaine

Oprogramowanie Dell colour Track 2.1 służy do kontrolowania kolorowych wydruków i pomaga w długoterminowym utrzymaniu niskich kosztów, ponieważ daje możliwość monitorowania i kontrolowania zużycia we wszystkich biurach. Włączaj, wyłączaj lub ustalaj limity kolorowych wydruków na miejscu lub zdalnie przy użyciu internetowego narzędzia konfiguracyjnego drukarek Dell.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Sieciowa, kolorowa drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.)  15,7" x 16" x 16,3"  400 x 407 x 413 mm

Waga drukarki  18,6 kg

Maksymalna szybkość drukowania  Do 20 stron na minutę w czerni i do 16 stron na minutę w kolorze (A4)

Rozdzielczość drukowania  600 x 600 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna:  Do 40 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru  250 arkuszy w pojemniku standardowym, do 500 arkuszy przez dodanie opcjonalnej szuflady na 250 arkuszy

Procesor  400 MHz

Standardowa ilość pamięci  256 MB

Maksymalna ilość pamięci 1280 MB

Gniazda rozszerzeń  nie

Maksymalna pojemność wejściowa papieru:  501 arkuszy (250+250+1)

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki  pojemnik na 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika  Szuflada na 250 arkuszy, moduł druku dwustronnego

Funkcja druku dwustronnego (dupleks)  Moduł druku dwustronnego

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); karta okładkowa (normalna lub gruba); papier powlekany (normalny lub gruby); materiał etykietowy (normalny lub gruby); koperty; papier makulaturowy

Obsługiwana gramatura papieru  Podajnik na pojedyncze arkusze: 60 g/m2-216 g/m2 Standardowa szuflada na 250 arkuszy: 60 g/m2-216 g/m2 Opcjonalna szuflada na 250 arkuszy: 60 g/m2-105 g/m2 Moduł druku dwustronnego: 60 g/m2-105 g/m2

Standardowe interfejsy  Obsługiwane szybkie złącze USB 2.0 (złącze typu B);  Ethernet 10/100 BaseT

Język drukarki  HP PCL® emulacja 5e/6: 81 czcionek

Reklama

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne  Microsoft® Windows® 2000 z dodatkami SP2-4, Windows XP z dodatkami SP1-2, Windows XP w wersji 64-bitowej, Windows Vista® (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 x32/x64, Windows Server 2008 x32/x64,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com.

Oprogramowanie zarządzające drukarką  Menedżer wydrukuTM Dell Open Manage;  Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell; Dell colour TrackTM 2.1 i system zarządzania tonerem drukarki DellTM ;HP Openview;CA Unicenter;IBM Tivoli;Baza MIB drukarki

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Sprawdź ceny modelu 2130 cn

Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  1 sty 2000
  18 cze 2021
  Zakres dat:
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Tydzień Przedsiębiorcy 21-25 czerwca

  Tydzień Przedsiębiorcy 21-25 czerwca. W dniu 21 czerwca przypada Dzień Przedsiębiorcy. Z tej okazji Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza w tym roku firmy i przedsiębiorców, w tym szczególności z sektora MŚP, na specjalnie zorganizowane wydarzenia. Potrwają one do 25 czerwca 2021 r. Podczas organizowanych w tym celu spotkań, telekonferencji, webinariów i podcastów MRPiT chce wesprzeć małe i średnie przedsiębiorstwa praktyczną wiedzą, doświadczeniem i kontaktami na rzecz rozwoju ich działalności biznesowej tak w kraju, jak i na rynkach Unii Europejskiej, a także pozaunijnych.

  Które firmy stać na sztuczną inteligencję?

  Sztuczna inteligencja odmieniana jest przez wszystkie przypadki. Chociaż średnie i małe firmy nie mają embarga na technologie wykorzystujące SI, praktyka pokazuje, że istnieje wewnętrzny opór. Dlaczego tak się dzieje?

  Firma w Czechach. Przedsiębiorcy pomału odpuszczają

  Nawet o kilkaset procent wzrosła w ostatnich tygodniach liczba pytań kierowanych do firm pomagających prowadzić firmę w Czechach. Ale jak podkreślają eksperci, nie każdy biznes można przenieść do Czech czy na Słowację. Wyjaśniamy dlaczego.

  Handel hurtowy i detaliczny szuka pracowników

  Przedsiębiorcy z sektora handlu detalicznego i hurtowego w najbliższych trzech miesiącach mają zamiar dość intensywnie rozbudowywać swoje zespoły. Kogo głównie poszukują pracodawcy?

  Tokenizacja - słowo klucz w nowoczesnym biznesie. Co można stokenizować?

  Tokenizacja to termin zdobywający ostatnimi czasy olbrzymią popularność, w szczególności w środowiskach biznesowych. Przedsiębiorcy zaczynają żywiej interesować się możliwościami, jakie oferuje ta oparta na technologii blockchain forma cyfryzacji. Pytanie tylko, cyfryzacji… czego? Jak działa blockchain? Czym jest tokenizacja? Co to jest token? Jakie są rodzaje tokenów? Co można stokenizować? Jak przeprowadzić cyfryzację biznesu poprzez tokenizację? Wyjaśniają eksperci z Kancelarii Prawnej RPMS Staniszewski & Wspólnicy

  Ceny mieszkań rosną wolniej niż zarobki

  Ceny mieszkań. W trakcie trwającej hossy mieszkaniowej pensje Polaków wzrosły o prawie 53% - sugerują dane GUS. To prawie tyle, o ile zdrożały w międzyczasie nieruchomości. W ostatnim kwartale znowu pensje wyprzedziły ceny. Oby nie na chwilę.

  Odejście od chowu klatkowego jest niemożliwe

  Resort rolnictwa przygląda się działaniom KE ws. chowu klatkowego. Tymczasem branża stoi na stanowisku, że rezygnacja z chowu klatkowego nie jest możliwa.

  Przedsiębiorcy częściej źle oceniają jakość pracy zdalnej

  Po upływie kilkunastu miesięcy model pracy zdalnej przynosi gorsze efekty zdaniem co trzeciego pracodawcy. Najmniej zadowoleni z home office są przedstawiciele handlu, przemysłu i mikrofirm.

  Działalność gospodarcza a status osoby bezrobotnej

  Czy osoba prowadząca działalność gospodarczą z wpisem do CEIDG może uzyskać status osoby bezrobotnej? Jak wygląda sytuacja spółek prawa handlowego i działalności nierejestrowej?

  Dariusz Bliźniak: dlaczego drzewa i zieleń stają się kapitałem?

  Ślad węglowy to jedno z największych wyzwań XXI wieku, które nie pozostaje obojętne zarówno pojedynczym obywatelom, jak i całym rządom poszczególnych państw - mówi Dariusz Bliźniak.

  PR w firmie. Czym jest pozycjonowanie eksperckie?

  Pozycjonowanie eksperckie - na czym polega ten rodzaj prowadzenia dialogu z publicznością (a docelowo – przyszłymi klientami)? Jakie narzędzia są niezbędne w skutecznym pozycjonowaniu eksperckim?

  Audi RS e-tron GT: w 3,2 sek. do setki w elektryku! Pierwsza jazda.

  Audi e-tron GT choć jest elektryczny, powstaje w tej samej fabryce co R8. Choć nie emituje spalin, generuje potężną ilość emocji.

  Jacek Czauderna: Panie Premierze, przedsiębiorcy czekają na konkrety [PODCAST]

  Polski Ład to kolejna piękna, marketingowa, ale polityczna akcja – mówi Jacek Czauderna. Na co mogą liczyć przedsiębiorcy? Zapraszamy do wysłuchania podcastu.

  Opłacalność fotowoltaiki - co się zmieni od 2022 roku?

  Opłacalność fotowoltaiki. Szykują się duże zmiany na rynku fotowoltaiki. Ministerstwo Klimatu i Środowiska przekazało do konsultacji publicznych projekt ustawy, który m.in. reguluje nowe zasady dla prosumentów. Co to oznacza? Jak mówi Jakub Jadziewicz, Członek Zarządu Alians OZE - „Magazyny energii staną się niezbędnym elementem instalacji fotowoltaicznej”. Dla rynku PV niebawem rozpocznie się nowy rozdział.

  Uproszczone Postępowanie Restrukturyzacyjne to już 84% wszystkich spraw

  UPR okazało się niewątpliwie czarnym koniem restrukturyzacji ostatnich kilkunastu miesięcy. Na koniec czwartego kwartału ubiegłego roku UPR stanowiło 52% wszystkich postępowań restrukturyzacyjnych. Na czym polega UPR?

  Zastaw rejestrowy na pojeździe. Czym jest i kiedy jest wpisywany?

  Zastaw rejestrowy na pojeździe. Czyli dziś opowiemy o tym, czemu pojawia się taka adnotacja w dokumentach pojazdu i jak się jej pozbyć.

  Małgorzata Ławnik: oszczędność na pracownikach to pierwszy krok do strat w biznesie

  Zignorowanie potencjału, jaki niosą ze sobą pracownicy, jest jednym z największych błędów przedsiębiorstw, ponieważ to właśnie od zatrudnionych osób zależy przyszłość firmy – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

  Nadanie nowego numeru VIN. Na czym polega?

  Nadanie nowego numeru VIN może być konieczne po poważnej modyfikacji pojazdu. jak przeprowadzić procedurę zgodnie z przepisami?

  Polski Ład napędzi ceny mieszkań. Będzie drożej

  Polski Ład. Mieszkania to wciąż atrakcyjna lokata kapitału, dlatego ich ceny pomimo pandemii idą cały czas w górę. Eksperci prognozują, że wprowadzenie Polskiego Ładu przyczyni się do zwiększenia inflacji, a tym samym do jeszcze wyższych wzrostów cen mieszkań. W praktyce może być trudniej uzyskać kredyt hipoteczny, a tym samym kupić nowe lokum.

  Jaką rolę w transformacji cyfrowej firm odgrywa chmura obliczeniowa?

  Chmura obliczeniowa w trakcie pandemii zyskała na znaczeniu. Korzyści płynące z jej wdrożenia to m.in. optymalizacja kosztów, zwiększenie efektywności operacyjnej, ale przed wszystkim wzrost biznesu. Co jeszcze zyskują firmy w chmurze?

  Wydanie dowodu rejestracyjnego zatrzymanego przez Policje

  Wydanie dowodu rejestracyjnego zatrzymanego przez Policje. Czyli jak odzyskać dokumenty pojazdu po kontroli funkcjonariuszy?

  Jaki jest cel nowelizacji ustawy odległościowej?

  Ustawa odległościowa to jedno z założeń transformacji energetycznej. Lądowa energetyka wiatrowa ma być korzyścią dla branży, dostawców energii wiatrowej, ale też mieszkańców i samorządów. Na czym mają polegać zmiany?

  Będą zmiany w ustawie o cudzoziemcach

  Ustawa o cudzoziemcach - będą zmiany dotyczące cudzoziemców prowadzących działalność gospodarczą w Polsce i będących uczestnikami programów wsparcia.

  Jak branża gastronomiczna może na nowo zdobyć klientów?

  Przed branżą gastronomiczną pojawiło się nowe wyzwanie. W jaki sposób ponownie pozyskać kandydatów do pracy? Czy pomoże im w tym pozytywny wizerunek pracodawcy?

  Praca w IT - home office, ale projekty nierozwojowe

  Warunki zatrudnienia na rynku pracy IT są lepsze niż przed pandemią – wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę HRK S.A. Zdaniem 39% specjalistów pracujących w IT COVID-19 miał pozytywny wpływ na ich branżę.