REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Kolorowa drukarka laserowa Dell 2130cn oferuje wydruki kolorowe o profesjonalnej jakości oraz wiele funkcji umożliwiających oszczędzanie zasobów. Umożliwia szybkie drukowanie, upraszcza pracę w sieci i pozwala na kontynuowanie drukowania w czerni w sytuacji, gdy kaseta z kolorowym tonerem jest pusta.

Profesjonalne efekty

REKLAMA

  • Kolorowa drukarka laserowa Dell 2130cn zapewnia profesjonalne, wysokiej jakości kolorowe wydruki.
  • Oferuje drukowanie z szybkością 16 stron na minutę w kolorze i 20 stron na minutę w czerni oraz do 40 000 stron miesięcznie. Faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków.
  • Drukarka 2130cn zapewnia wyraźny obraz dzięki technologii automatycznej przestrzeni kolorów i korekcji obrazów przez analizowanie dokumentów, a następnie odpowiednie dopasowanie jakości obrazu.
  • Opcjonalna karta bezprzewodowa

Uproszczone zarządzanie

  • Uprość pracę w sieci i zarządzanie dzięki internetowemu narzędziu konfiguracyjnym drukarek Dell, interfejsowi wykorzystującemu przeglądarkę, który umożliwia zmianę ustawień z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do sieci.
  • Zarządzaj w prosty sposób przydziałami wydruków w kolorze i oszczędzaj toner przy użyciu programu Dell colourTrackTM 2.1
  • Uprość zarządzanie dzięki systemowi zarządzania tonerem firmy Dell, który powiadamia pocztą elektroniczną o niskim poziomie toneru, co pozwala na zamówienie materiałów eksploatacyjnych przed ich wyczerpaniem.

Technologia agregacji emulsji

REKLAMA

Technologia agregacji powoduje, że toner jest stapiany w cząstki mniejsze niż w standardowej kolorowej drukarce laserowej. Dzięki temu piksele są lepiej odwzorowane, a obraz jest bardziej precyzyjny. Technologia ta wykorzystuje również mniej energii podczas drukowania i umożliwia krótsze nagrzewanie drukarki oraz szybsze drukowanie niż w przypadku standardowej drukarki laserowej.
Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell

Przy użyciu internetowego interfejsu firmy Dell można szybciej i prościej konfigurować drukarkę 2130cn i zarządzać nią na miejscu lub zdalnie. Za pomocą tego narzędzia można także zamawiać materiały, monitorować poziomy toneru i rodzaje zadań wydruku przez sieć.Dell colour Track 2.1

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Oprogramowaine

Oprogramowanie Dell colour Track 2.1 służy do kontrolowania kolorowych wydruków i pomaga w długoterminowym utrzymaniu niskich kosztów, ponieważ daje możliwość monitorowania i kontrolowania zużycia we wszystkich biurach. Włączaj, wyłączaj lub ustalaj limity kolorowych wydruków na miejscu lub zdalnie przy użyciu internetowego narzędzia konfiguracyjnego drukarek Dell.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Sieciowa, kolorowa drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.)  15,7" x 16" x 16,3"  400 x 407 x 413 mm

Waga drukarki  18,6 kg

Maksymalna szybkość drukowania  Do 20 stron na minutę w czerni i do 16 stron na minutę w kolorze (A4)

Rozdzielczość drukowania  600 x 600 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna:  Do 40 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru  250 arkuszy w pojemniku standardowym, do 500 arkuszy przez dodanie opcjonalnej szuflady na 250 arkuszy

Procesor  400 MHz

Standardowa ilość pamięci  256 MB

Maksymalna ilość pamięci 1280 MB

Gniazda rozszerzeń  nie

Maksymalna pojemność wejściowa papieru:  501 arkuszy (250+250+1)

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki  pojemnik na 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika  Szuflada na 250 arkuszy, moduł druku dwustronnego

Funkcja druku dwustronnego (dupleks)  Moduł druku dwustronnego

Obsługiwane rodzaje nośników Zwykły papier (normalny lub gruby); karta okładkowa (normalna lub gruba); papier powlekany (normalny lub gruby); materiał etykietowy (normalny lub gruby); koperty; papier makulaturowy

Obsługiwana gramatura papieru  Podajnik na pojedyncze arkusze: 60 g/m2-216 g/m2 Standardowa szuflada na 250 arkuszy: 60 g/m2-216 g/m2 Opcjonalna szuflada na 250 arkuszy: 60 g/m2-105 g/m2 Moduł druku dwustronnego: 60 g/m2-105 g/m2

Standardowe interfejsy  Obsługiwane szybkie złącze USB 2.0 (złącze typu B);  Ethernet 10/100 BaseT

Język drukarki  HP PCL® emulacja 5e/6: 81 czcionek

REKLAMA

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne  Microsoft® Windows® 2000 z dodatkami SP2-4, Windows XP z dodatkami SP1-2, Windows XP w wersji 64-bitowej, Windows Vista® (wersja 32- i 64-bitowa), Windows Server 2003 z dodatkiem SP1 x32/x64, Windows Server 2008 x32/x64,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com.

Oprogramowanie zarządzające drukarką  Menedżer wydrukuTM Dell Open Manage;  Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell; Dell colour TrackTM 2.1 i system zarządzania tonerem drukarki DellTM ;HP Openview;CA Unicenter;IBM Tivoli;Baza MIB drukarki

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Sprawdź ceny modelu 2130 cn

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
CPK w zakresie lotniska jest na półmetku projektowania, kolejne etapy związane z budową po pozyskaniu finansowania

Prezes Centralnego Portu Komunikacyjnego Filip Czernicki podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej poinformował, że po pierwszych analizach rekomendacje są u pana ministra i premiera i czekamy na decyzję, która w dużej mierze da nam impuls i zastrzyk. Większość zleceń i obowiązków, które ciążyły spółce są realizowane, ale do rozpoczęcia kolejnych etapów przedsięwzięcia trzeba pozyskać finansowanie.

Żeby proces inwestycyjny był sprawniejszy fundusz kolejowy musi mieć mechanizm stabilizacji tak jak fundusz drogowy

Podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Piotr Malepszak ocenił, że jeżeli chodzi o kwestię finansowania branży, fundusz kolejowy musi mieć mechanizm jak w funduszu drogowym, żeby iść w normalność. Nie widzę innej podstawy dla zachowania normalności, ten mechanizm stabilizacji jest absolutną koniecznością.

Sektor finansowy jednym z bardziej zainteresowanych wykorzystaniem Gen-AI

Jego przedstawiciele – w tym także z Polski – widzą w tej technologii dużo korzyści. Jak radzić sobie z wyzwaniami, a także generować pomysły, które są później realizowane?

Wprowadzenie w Polsce systemu kaucyjnego w styczniu 2025 r. wymaga wprowadzenia i korzystania z recyklomatów

Przedstawiciele firm produkujących tzw. recyklomaty podczas debaty eksperckiej „Technologia w służbie ochrony środowiska” dyskutowali o stanie przygotowań do uruchomienia już za kilka miesięcy polskiego systemu kaucyjnego. 

REKLAMA

Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat: Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA.

Zorza polarna, wiatr słoneczny, burza geomagnetyczna. Dlaczego warto znać prognozę kosmicznej pogody

Badania kosmicznej pogody, w tym aktywności Słońca będą coraz bardziej potrzebne - twierdzi prof. Iwona Stanisławska z Centrum Prognoz Heliogeofizycznych w CBK PAN. Dlaczego? Bo wpływ tych zjawisk na życie na Ziemi i funkcjonowanie naszej cywilizacji jest znaczący. Tym bardziej, że naukowcy potrafią przygotowywać coraz lepsze prognozy, pozwalające unikać wielu problemów z wpływem pogody kosmicznej na telekomunikację, nawigację i infrastrukturę.

Implementacja dyrektywy DAC7 niebawem. Co to oznacza dla platform internetowych?

Od 1 lipca 2024 r. mają zacząć obowiązywać w Polsce przepisy wynikające z implementacji Dyrektywy DAC7. Przepisy te mają dotyczyć przede wszystkim raportowania przez platformy sprzedażowe dochodów uzyskiwanych przez ich użytkowników.

W tych bankomatach wypłacisz jedynie 200 zł

We wtorek Euronet przeprowadza akcję protestacyjną mającą na celu zwrócenie uwagi na sytuację operatorów bankomatów. Tego dnia z bankomatów będzie można wypłacić jednorazowo maksymalnie do 200 zł.

REKLAMA

Hotele podnoszą ceny, ale to nie odstrasza Polaków. Ich obłożenie rośnie

Według informacji przekazanych przez "Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego", obłożenie hoteli w Polsce systematycznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Wyniki majowe okazały się lepsze niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W Polsce pije się coraz mniej piwa i coraz więcej browarów ma kłopoty finansowe

Browary w Polsce mając oraz więcej problemów, a zwłaszcza kłopotów finansowych. W ciągu ostatnich pięciu lat spożycie piwa spadło o jedną czwartą a długi branży są 23 razy wyższe (!) niż w 2018 roku. Rynek kurczy się choć piwo to wciąż najchętniej kupowany alkohol w Polsce.

 

REKLAMA