| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Sprzęt biurowy i sieci > Dell 1320 c

Dell 1320 c

Dell 1320 to najtańszy model laserowej drukarki kolorowej tego producenta. Elegancki design sprawia, że jest wręcz stworzona do małego biura. Pozwala na szybkie wydruki w kolorze - do 12 stron/min lub 16 w trybie czarno białym. Atutem jest oprogramowanie ColorTrack 2, do zarządzania kosztami drukowania w kolorze.

Oprogramowanie DellColour Track 2

Firma Dell udostępnia oprogramowanie do zarządzania drukarką w sieci Color Track 2 ułatwiające zarządzanie kosztami drukowania w kolorze, gdy drukarka 1320c jest współużytkowana przez komputery podłączone do sieci. Oprogramowanie Color Track 2 umożliwia utworzenie do 5 kont użytkowników lub działów i śledzenie zadań drukowania dla każdego z nich. Włączanie, wyłączanie i ustalanie limitów wydruków kolorowych i czarno-białych — internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell dostępne w programie Color Track 2 umożliwia kompleksowe zdalne sterowanie drukarką.

Zarządzanie tonerem

System zarządzania tonerem firmy DellTM ułatwia monitorowanie i zamawianie toneru.

• Zaawansowane oprogramowanie z wyprzedzeniem informuje użytkownika o wyczerpywaniu się toneru w drukarce.
• Po poinformowaniu użytkownika oprogramowanie umożliwia złożenie zamówienia, a towar jest dostarczany na miejsce w odpowiednim czasie.

Oszczędność miejsca

Sieciowa kolorowa drukarka laserowa Dell 1320c ma zwartą konstrukcję i doskonale pasuje do miejsc o ograniczonej przestrzeni, takich jak biurka, dzięki czemu zawsze jest w pobliżu. Stylowy, profesjonalny i ergonomiczny projekt sprawia, że drukarka znakomicie prezentuje się w biurze i domu.

Elastyczność pracy w sieci

Drukarkę 1320c zaprojektowano w taki sposób, aby jej elastyczność rosła w miarę wzrostu potrzeb użytkownika. Drukarka 1320c ma wbudowane standardowe funkcje obsługi sieci, dzięki czemu może z niej korzystać wielu użytkowników.

Ochrona, na którą można liczyć

Każda drukarka 1320c przez rok jest objęta telefoniczną pomocą techniczną firmy Dell oraz usługą wymiany w następnym dniu roboczym. Aby zapewnić dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, usługę można przedłużyć, umożliwiając ochronę inwestycji przez maksymalnie 5 lat. Co najważniejsze, wymiana zespołu utrwalacza jest objęta gwarancją — dzięki czemu nie trzeba się o to martwić. 

Wymiary (szer x głęb x wys) : (Drukarka) 400mm x 422mm x 378mm

Waga :17,2 kg razem z dostarczonymi kasetami z tonerem; waga produktu wopakowaniu — 22 kg

Podczas pracy: temperatura powietrza od 5°C do 32°C, względna wilgotność powietrza 15–85%, wysokość 3100 m n.p.m. lub mniej.

Podczas przechowywania: temperatura powietrza od 0°C do 35°C, względnawilgotność powietrza 15–85%, wysokość 3100 m n.p.m. lub mniej.

Pobór mocy : Ciągłe drukowanie: 265 W (średnio). Tryb gotowości: 35 W (średnio).Tryb oszczędzania energii: 3,8 W. Zgodność z normą Energy Star® .

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Proactive

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od mojafirma.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK