REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Programy dla firm

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

CRM plus (testowa)

CRM plus to program, którego funkcjonalność dalece wykracza poza to co sugeruje jego nazwa.Program oprócz relacjami z klientami posiada również opcje czyniące z niego raczej kompleksowy program do zarządzania firmą niż narzędzie CRM.

CRM Berberis Minima (bezpłatna)

CRM Berberis Minima to ograniczona funkcjonalnie ale całkowicie bezpłatna odmiana programu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - CRM Berberis firmy BMS Creative.

CeReM Personal (bezpłatna)

Jest to podstawowa, nieskomplikowana w obsłudze, aplikacja klasy CRM (Customer Relationship Managment) przeznaczona do obsługi przez jednego użytkownika.

Asystent CRM (testowa)

Asystent CRM to funkcjonalny program klasy CRM do zarządzania danymi kontaktowymi.

REKLAMA

Rachunek Small Business (testowa)

Rachunek Small Business program stworzony w celu szybkiego i nieskomplikowanego wystawiania rachunków uproszczonych. Program jest szybki i wygodny w użyciu, stanowi dobrą alternatywę dla bardzo drogich komercyjnych programów.

Lefthand Mała Firma (testowa)

Lefthand Mała Firma to rozbudowana aplikacja dla małych i średnich firm rozliczających się w oparciu o Książkę Przychodów i Rozchodów. Program zawiera wbudowane moduły Kasa/Bank, Kadry i Płace, środki trwałe, CRM i inne. Niewątpliwą zaletą programu jest łatwa i intuicyjna obsługa.

BizMaster (testowa)

BizMaster to łatwy w użyciu program do obsługi małej firmy. Za pomocą BizMastera możemy zebrać zamówienia, wykonać sprzedaże, wydrukować faktury i zaakceptować należne płatności.

Wa-Pro Biznes (testowa)

WA-PRO BIZNES to pakiet produktów zawierająca moduły funkcjonalne dedykowane różnym działom firmy, znakomicie wspierając i koordynując codzienną działalność całego przedsiębiorstwa.

REKLAMA

VATowiec Komplet (bezpłatna)

Darmowy pakiet księgowy w skład, którego wchodzą: VATowiec, program finansowo-księgowy z obsługą magazynu i sprzedaży, Kadrowiec - program kadrowo-płacowy oraz Celin - program do obsługi celnej.

Pakiet Ramzes (testowa)

Zintegrowany, kompleksowy pakiet wspomagający prowadzenie firmy stworzony przez warszawskiego producenta firmę RAMZES.

RAKSSQL Samodzielny Przedsiębiorca (testowa)

RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców to program dedykowany dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy (testowa)

RAKSSQL to zintegrowany pakiet dla różnej wielkości firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac.

Humansoft Corax (testowa)

Corax to pakiet dla firm integrujący moduły pozwalające zarządzać m. in. sprzedażą, zakupami, magazynami, relacjami z klientami (CRM), serwisem i usługami, produkcją, obszarem finansów i księgowości, środkami trwałymi oraz kadrami i płacami.

Pakiet Druczek (testowa)

Popularny i niedrogi program do prowadzenia firmy autorstwa Studia JZK. Posiada zintegrowane moduły które pozwalają na kompleksową obsługę wszystkich elementów działalności gospodarczej.

CafeFirma System (testowa)

CafeFirma System to zintegrowany pakiet dla firm, w którego skład wchodzą moduł magazynowy, księga przychodów i rozchodów lub księga handlowa, a także pomocniczy moduł delegacje.

Asystent Korporacja (testowa)

Asystent Korporacja to pakiet narzędzi do prowadzenia firmy, posiada wbudowany CRM, współpracuję z najpopularniejszymi serwerami i bazami danych.

Pakiet +FIRMA (testowa)

Funkcjonalny, w pełni wyposażony pakiet do prowadzenia małej i średniej firmy. Świetnie sprawdza się w przypadku pracy wielostanowiskowej.

Menedżer Pojazdów (testowa)

Rozbudowany, a zarazem łatwy w obsłudze, program w wspomagający zarządzanie i obsługę pojazdów w firmie.

Ewidencja wyposażenia (testowa)

Łatwy w obsłudze program wspomagający ewidencjonowanie i obsługę składników wyposażenia firmy.

Ewidencja pojazdów (bezpłatna)

Ewidencja Pojazdów jest bezpłatnym programem, przy pomocy którego można wprowadzać i ewidencjonować koszty i przejazdy w firmie, która używa pojazdów prywatnych do działalności gospodarczej firmy.

CMMS Maszyna (testowa)

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu.

AutoHarmonogram (bezpłatna)

Auto Harmonogram to dedykowany dla firm, program wspomagający planowanie wszelkich czynności okresowych związanych z eksploatacją pojazdów.

WF-bEST Ewidencja środków trwałych i amortyzacji (testowa)

WF-bEST Ewidencja środków trwałych i amortyzacji to rozbudowany program znanej z doskonałych rozwiązań księgowych firmy Asseco BS.

Środki Trwałe NG (testowa)

Rozbudowana aplikacja od firmy Syriusz służący do ewidencjonowania środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także wyliczania odpisów amortyzacyjnych.

Środki Trwałe - System Ewidencji Przedmiotów (testowa)

Program umożliwiający ewidencjonowanie środków trwałych, wartości materialnych i prawnych oraz składników wyposażenia.

SYMFONIA Środki Trwałe Premium (testowa)

Program do zarządzania środkami trwałymi, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Ramzes Amortyzacja (testowa)

Ramzes Amortyzacja służy do ewidencjonowania środków trwałych oraz naliczania odpisów amortyzacyjnych.

RAKSSQL Środki Trwałe (testowa)

RAKSSQL Środki Trwałe to moduł systemu RAKSSQL umożliwiający prowadzenie ewidencji, aktualizacji i umarzania środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Kalkulator amortyzacji (testowa)

Kalkulator amortyzacji to program ułatwiający zaplanowanie kosztów amortyzacji i sporządzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej przepisami.

WF-Mag Sprzedaż i magazyn (testowa)

WF-Mag to dedykowany dla małych i średnich firm, rozbudowany program handlowo-magazynowy znanej z doskonałych programów księgowych firmy Asseco BS.

Varico ObSp (testowa)

Stosunkowo tani program do obsługi sprzedaży i zakupów, dedykowany dla niewielkich firm.

Symfonia Handel Premium (testowa)

Rozbudowany program handlowo-magazynowy, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Subiekt GT (testowa)

Subiekt GT to system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm, stworzony z myślą o firmach poszukujących przyjaznego i prostego programu.

Smart System (testowa)

Program handlowo-magazynowy zapewniający kompleksową obsługę sprzedaży, zarządzanie magazynem towarów oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i zakupów.

Ramzes Magazyn (testowa)

Program to część pakietu dla przedsiębiorstw firmy Ramzes, do obsługi magazynu ze zintegrowanym modułem do obsługi sprzedaży.

RAKSSQL Sprzedaż (testowa)

RAKSSQL Sprzedaż i Magazyn to system handlowo-produkcyjno-magazynowy dla małych i średnich firm, wchodzący w skład pakietu RAKSSQL.

mr_faktury PRO (testowa)

Program pozwala wystawiać różnego rodzaju faktury z możliwością prowadzenia prostego magazynu i obsługą drukarek fiskalnych.

mBiuro (testowa)

mBiuro był przez jakiś czas darmowym programem, który zdobył wielu użytkowników dzięki profesjonalnemu podejściu twórców.

LoMag (testowa)

LoMag to aplikacja do zarządzania magazynami małego lub średniego przedsiębiorstwa, charakteryzujące się prostą i łatwą obsługą oraz możliwością wykorzystania zarówno na pojedynczym stanowisku jak i w sieci.

Hermes POS (testowa)

Program do wspomagania sprzedaży firmy Syriusz, zaprojektowany jako uzupełnienie systemu magazynowego Hermes NG tego samego producenta.

Hermes NG (testowa)

Rozbudowana aplikacja magazynowa firmy Syriusz, wspomagająca również sprzedaż i kontakt komputera z urządzeniami fiskalnymi i czytnikami kodów kreskowych.

Fakturzysta (testowa)

Tańszy produkt twórców Druczka - bardzo popularnego programu do kompleksowej obsługi firmy.

Faktura-NT (testowa)

Faktura NT to program do fakturowania wraz z obsługą magazynu i płatności oraz rejestrami VAT.

Ewa - wspomaganie sprzedaży (testowa)

Program handlowo-magazynowy umożliwiający wystawianie dokumentów sprzedaży tj. faktury, dowody sprzedaży czy korekty.

CRM Berberis (testowa)

Berberis nie jest to typowy program klasy CRM, ale rozbudowany program wspomagający funkcjonowanie firmy na całym obszarze sprzedaży i obsługi klientów.

Asystent Magazyn (testowa)

Asystent Magazyn jest to program magazynowy o podstawowej funkcjonalności umożliwiający między innymi łatwe wyszukiwanie produktów, przyjęcie oraz wydanie z magazynu.

Asystent Firma (testowa)

Asystent Firma to rozbudowany program klasy CRM wspomagający pracę działów handlowych.

Faktur2 ( testowa)

Prosty i intuicyjny program do fakturowania. Posiada przyjazny użytkownikowi interfejs umożliwiający błyskawiczne wystawianie dokumentów.

Ramzes Faktura (testowa)

Program do obsługi sprzedaży przystosowany do pracy w sieci na wielu stanowiskach.

Proste Faktury (testowa)

Niezwykle prosty program do fakturowania. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, a sposób nawigacji intuicyjny, dzięki czemu praca z nim nie powinna sprawiać kłopotu nawet osobom nieobeznanym z obsługą komputera.

REKLAMA