| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > Smart System (testowa)

Smart System (testowa)

Program handlowo-magazynowy zapewniający kompleksową obsługę sprzedaży, zarządzanie magazynem towarów oraz finansami firmy wynikającymi ze sprzedaży i zakupów.

Smart System składa się z 6 modułów: Sprzedaż, Magazyn, Zamówienia, Kasa, Rabaty i Raporty. Wszystkie moduły są proste w obsłudze za sprawą czytelnego interfejsu (przypominającego trochę CDN OPT!MA) oraz kontekstowej pomocy.

Smart System posiada bogate możliwości konfiguracji, co pozwala na jego użytkowanie mimo zmieniających się przepisów prawa oraz dokonywania rozbudowy we własnym zakresie w celu dostosowania go do specyfiki zmieniającej się wraz z rynkiem firmy, wszystko to bez konieczności ingerencji producenta. Program obsługuje najpopularniejsze drukarki fiskalne.

  • Smart Magazyn służy do zarządzania magazynem towarów (ilościowo i wartościowo) oraz organizowaniem i realizacją procesów produkcji, a także przetwarzaniem półproduktów w celu wytworzenia gotowego produktu.
  • Smart Sprzedaż to podstawowy i najbardziej wymagany moduł z tego pakietu, gdyż jest niezbędnym narzędziem dla handlowca, ułatwiając i przyspieszając cały proces sprzedaży. Umożliwia tworzenie i wydruki dokumentów sprzedaży, ofert, cenników itp.
  • Smart kasa to program służący do zarządzania finansami firmy w zakresie odnotowywania przychodów i rozchodów gotówkowych oraz bankowych, a także umożliwia śledzenie na bieżąco stanu rozliczeń z odbiorcami oraz dostawcami, zawsze wiesz, kto i ile jest Tobie winny pieniędzy oraz komu i kiedy najpóźniej musisz zapłacić. Program otrzymuje informacje z modułu Smart Sprzedaż i na ich podstawie możliwe jest odnotowywanie zapłaty przez klienta.
  • Smart zamówienia to moduł ten służy do szybkiego tworzenia zamówień do dostawców. Zamówienia mogą być tworzone ręcznie lub generowane są automatyczne propozycje zamówień poprzez wbudowany system analizy rozchodu i przychodu wygenerowanego przez programy Smart Magazyn oraz Smart Sprzedaż.
  • Smart abonamenty to moduł, który współpracuje z modułami Sprzedaż oraz Kasa i pozwala na automatyczne okresowe tworzenie dokumentów sprzedaży. Dotyczy to również płatności za usługi abonamentowe Państwa usługodawców np. płatności za telefon, wynajem czy ZUS. Jest to więc program, który przyda się szczególnie tam gdzie w określonych okresach należy wystawiać identyczne dokumenty za udostępniane usługi.
  • Smart rabaty to moduł, który współpracuje z modułem Sprzedaż i pozwala na tworzenie akcji rabatowych oraz definiowanie indywidualnych rabatów dla każdego nabywcy z osobna. Dowolny nabywca może dostać indywidualne warunki rabatowe na różne grupy towarowe bądź towary. Podczas wystawiania dokumentu sprzedaży na klienta, którego dotyczy akcja rabatowa każdorazowe wybranie towaru do dokumentu sprawdza jaki posiada on rabat na wybrany towar i przydziela mu odpowiedni procent upustu.

Program ten jest szczególnie przydatny w sytuacji gdy w obsługuje się klientów strategicznych, którym udziela się ściśle wyspecyfikowane warunki cenowe.

  • Smart rabaty to rozbudowany system raportowania - tworzy różnego rodzaju analizy, zestawienia, raporty w oparciu o dane ze sprzedaży i magazynu. Spośród wielu możliwych raportów dostępnych w programie istnieje możliwość zamawiania u producenta programu nowych raportów według sciśle określonej specyfiki. Gotowy raport zostaje przesłany poprzez internet wprost do komputera osoby, która zleciła zaprojektowanie raportu.

Pobierz: Smart System

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Marta Lech

Adwokat, ekspert w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »