REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

Testowa

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

DelegacjeSQL (testowa)

Najnowsza wersja oprogramowania do rozliczania delegacji służbowych, diet i tym podobnych firmowych wyjazdów.

Bezpieczeństwo i higiena pracy (testowa)

Opracowanie stworzone przez specjalistów, zajmujących się na co dzień problematyką BHP, umożliwia kompleksową obsługę BHP w każdej firmie.

Kancelaria Adwokacka (testowa)

Program zapewnia kompletną obsługę klientów zarówno w układzie grupy roboczej (sieci: prawnicy, asystenci, recepcja, księgowość) jak i wtedy, gdy aplikacja instalowana jest w wersji jednostanowiskowej.

Kancelaria (testowa)

Nowoczesny i prosty w obsłudze program doskonale nadaje się dla każdej kancelarii adwokackiej, biura radcowskiego i prawnego, działu prawnego, a także dla osób prowadzących indywidualną praktykę.

REKLAMA

Oko Szefa (testowa)

Oko Szefa to bardzo dyskretny komputerowy system do kontroli pracowników. Głównym celem programu jest umożliwienie pracodawcy podglądu ekranu pracownika.

Monit Manager (testowa)

Program kontrolujący wydajność pracy w firmie. Umożliwia menedżerowi sprawdzanie, jak pracownik spędza czas przed komputerem.

Dyrygent (testowa)

System Dyrygent ewidencjonuje czas pracy i zarządza obiegiem dokumentów w kancelarii adwokackiej, prawnej lub radcowskiej.

Czas Pracy (testowa)

Program wspomaga zarządzanie zasobami ludzkimi w firmie, ułatwia rozliczenia finansowe z pracownikami, których wynagrodzenie zależne jest od czasu spędzonego w pracy.

REKLAMA

System SPA (testowa)

System SPA to aplikacja dedykowana pracownikom salonów piękności, salonów kosmetycznych, SPA, solariów oraz fitness klubów.

Czas pracy kierowców Skan (testowa)

Czas pracy kierowców SKAN to aplikacja, która umożliwia kompleksowe zarządzanie kierowcami, np. w firmie transportowej.

PrzelewCOM (testowa)

Prosta i przyjemna aplikacja przeznaczona do sporządzania przelewów bankowych, ZUS i podatkowych.

BiznesKatalogCD (testowa)

Program dla firm produkcyjnych i handlowych, przeznaczony do tworzenia elektronicznych katalogów oferowanych produktów.

Wirtualny Inwestor (testowa)

Wirtualny Inwestor to aplikacja przeznaczona do wykonywania wirtualnych transakcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Warsztat (testowa)

Obowiązkowy program dla każdego prowadzącego serwis samochodowy. Umożliwia prowadzenie baz: czynności serwisowych, towarów i części, klientów, serwisowanych pojazdów.

Poligraf (testowa)

Funkcjonalny i przyjazny program przeznaczony dla firm poligraficznych, reklamowych i drukarni.

Hotel (testowa)

Prosty i przejrzysty program do obsługi recepcji hotelu lub pensjonatu. Posiada wszelkie funkcje potrzebne przy zarządzaniu tego typu działalnością.

CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe (testowa)

Aplikacja jest przeznaczona do zarządzania kancelarią biura rachunkowego i doradcy podatkowego na rynku małych i średnich przedsiębiorstw.

RAKSSQL dla Biur Rachunkowych (testowa)

Popularny pakiet wspomagający pracę biur rachunkowych w zakresie prowadzenia każdej formy rozliczeń księgowych i podatkowych dla dowolnej liczby klientów.

Serwis 3 (testowa)

Prosty program wspomagający pracę różnego rodzaju punktów serwisowych tj. serwisy RTV/AGD, komputerowe itp.

Dapp Serwisant (testowa)

Dapp Serwisant to program stworzony z myślą o firmach zajmującym się serwisowaniem urządzeń komputerowych i fiskalnych.

recentCRM (testowa)

RecentCRM to rozbudowany system typu CRM dla małych i średnich firm. Rozwiązanie to ma za zadanie automatyzować proces zarządzania kontaktami oraz przyczyniać się do wzrostu zadowolenia klientów.

Profit CRM (testowa)

Rozbudowany program służący do wspomagania procesów przedsiębiorstwa, w szczególności zarządzania relacjami z klientami.

Polaris (testowa)

Rozwiązanie polskiej firmy DS Software, opracowane przy współpracy z Polską Akademią Nauk, służące do szeroko pojętego zarządzania informacjami i ich współdzielenie w firmie.

OKAY CRM (testowa)

Jeden z najpopularniejszych polskich programów do zarządzania relacjami z klientami, charakteryzujący się przede wszystkim łatwą obsługą.

Gestor GT (testowa)

Gestor GT to program wspomagający firmę w zakresie obsługi klienta, w szczególności planowanie i realizację działań handlowych skierowanych do odpowiednio wyselekcjonowanych grup odbiorców.

Dynamics CRM (testowa)

Microsoft Dynamics CRM to w pełni zintegrowany system do zarządzania relacjami z klientami.

CRM plus (testowa)

CRM plus to program, którego funkcjonalność dalece wykracza poza to co sugeruje jego nazwa.Program oprócz relacjami z klientami posiada również opcje czyniące z niego raczej kompleksowy program do zarządzania firmą niż narzędzie CRM.

Asystent CRM (testowa)

Asystent CRM to funkcjonalny program klasy CRM do zarządzania danymi kontaktowymi.

Rachunek Small Business (testowa)

Rachunek Small Business program stworzony w celu szybkiego i nieskomplikowanego wystawiania rachunków uproszczonych. Program jest szybki i wygodny w użyciu, stanowi dobrą alternatywę dla bardzo drogich komercyjnych programów.

Lefthand Mała Firma (testowa)

Lefthand Mała Firma to rozbudowana aplikacja dla małych i średnich firm rozliczających się w oparciu o Książkę Przychodów i Rozchodów. Program zawiera wbudowane moduły Kasa/Bank, Kadry i Płace, środki trwałe, CRM i inne. Niewątpliwą zaletą programu jest łatwa i intuicyjna obsługa.

BizMaster (testowa)

BizMaster to łatwy w użyciu program do obsługi małej firmy. Za pomocą BizMastera możemy zebrać zamówienia, wykonać sprzedaże, wydrukować faktury i zaakceptować należne płatności.

Wa-Pro Biznes (testowa)

WA-PRO BIZNES to pakiet produktów zawierająca moduły funkcjonalne dedykowane różnym działom firmy, znakomicie wspierając i koordynując codzienną działalność całego przedsiębiorstwa.

Pakiet Ramzes (testowa)

Zintegrowany, kompleksowy pakiet wspomagający prowadzenie firmy stworzony przez warszawskiego producenta firmę RAMZES.

RAKSSQL Samodzielny Przedsiębiorca (testowa)

RAKSSQL dla Samodzielnych Przedsiębiorców to program dedykowany dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy (testowa)

RAKSSQL to zintegrowany pakiet dla różnej wielkości firm. W skład rozwiązania wchodzą moduły do obsługi sprzedaży, magazynu, finansów, księgowości, kadr i płac.

Humansoft Corax (testowa)

Corax to pakiet dla firm integrujący moduły pozwalające zarządzać m. in. sprzedażą, zakupami, magazynami, relacjami z klientami (CRM), serwisem i usługami, produkcją, obszarem finansów i księgowości, środkami trwałymi oraz kadrami i płacami.

Pakiet Druczek (testowa)

Popularny i niedrogi program do prowadzenia firmy autorstwa Studia JZK. Posiada zintegrowane moduły które pozwalają na kompleksową obsługę wszystkich elementów działalności gospodarczej.

CafeFirma System (testowa)

CafeFirma System to zintegrowany pakiet dla firm, w którego skład wchodzą moduł magazynowy, księga przychodów i rozchodów lub księga handlowa, a także pomocniczy moduł delegacje.

Asystent Korporacja (testowa)

Asystent Korporacja to pakiet narzędzi do prowadzenia firmy, posiada wbudowany CRM, współpracuję z najpopularniejszymi serwerami i bazami danych.

Pakiet +FIRMA (testowa)

Funkcjonalny, w pełni wyposażony pakiet do prowadzenia małej i średniej firmy. Świetnie sprawdza się w przypadku pracy wielostanowiskowej.

Menedżer Pojazdów (testowa)

Rozbudowany, a zarazem łatwy w obsłudze, program w wspomagający zarządzanie i obsługę pojazdów w firmie.

Ewidencja wyposażenia (testowa)

Łatwy w obsłudze program wspomagający ewidencjonowanie i obsługę składników wyposażenia firmy.

CMMS Maszyna (testowa)

Program CMMS Maszyna należy do grupy systemów CMMS czyli systemów wspomagających utrzymanie ruchu.

WF-bEST Ewidencja środków trwałych i amortyzacji (testowa)

WF-bEST Ewidencja środków trwałych i amortyzacji to rozbudowany program znanej z doskonałych rozwiązań księgowych firmy Asseco BS.

Środki Trwałe NG (testowa)

Rozbudowana aplikacja od firmy Syriusz służący do ewidencjonowania środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także wyliczania odpisów amortyzacyjnych.

Środki Trwałe - System Ewidencji Przedmiotów (testowa)

Program umożliwiający ewidencjonowanie środków trwałych, wartości materialnych i prawnych oraz składników wyposażenia.

SYMFONIA Środki Trwałe Premium (testowa)

Program do zarządzania środkami trwałymi, wchodzący w skład pakietu dla małych i średnich firm SYMFONIA Premium.

Ramzes Amortyzacja (testowa)

Ramzes Amortyzacja służy do ewidencjonowania środków trwałych oraz naliczania odpisów amortyzacyjnych.

RAKSSQL Środki Trwałe (testowa)

RAKSSQL Środki Trwałe to moduł systemu RAKSSQL umożliwiający prowadzenie ewidencji, aktualizacji i umarzania środków trwałych, wyposażenia oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Kalkulator amortyzacji (testowa)

Kalkulator amortyzacji to program ułatwiający zaplanowanie kosztów amortyzacji i sporządzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej przepisami.

REKLAMA