| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > BiznesKatalogCD (testowa)

BiznesKatalogCD (testowa)

Program dla firm produkcyjnych i handlowych, przeznaczony do tworzenia elektronicznych katalogów oferowanych produktów.

BiznesKatalogCD tworzy katalogi w układzie tabelarycznym - każda pozycja zawiera symbol produktu, jego nazwę, cenę i ew. numer zamówieniowy, opis i zdjęcia. Dodać możemy też pliki - np. dodatkowy opis w formacie PDF czy plik video z prezentacją.

Całość (wraz z programem do przeglądania katalogu) może być nagrana na płytę CD w celu wysłania klientom firmy. W program katalogu wbudowana jest lista użytkownika pozwalająca przeglądającemu na robienie notatek z użyciem pozycji katalogu a następnie wysłania ich jako zamówienie lub zapytanie.

Tak stworzone katalogi są przydatne szczególnie do wysyłki klientom firmy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu (lub jest on ograniczonej przepustowości) lub firmom, które nie posiadają oferty w Internecie w postaci np. sklepu internetowego.

Program edycyjny pozwala nie tylko na edycje treści katalogu ale i jego formy. Cztery schematy kolorów, strona startowa (jako tekst sformatowany lub dokument HTML) kolory tła i marginesów - to tylko niektóre z możliwości kształtowania katalogu.

W program katalogu wbudowana jest lista użytkownika pozwalająca przeglądającemu katalog na robienie notatek z użyciem pozycji katalogu a następnie wysłania ich jako zamówienie lub zapytanie listem email.

Licencja pozwala na tworzenie dowolnej ilości własnych katalogów i dystrybucję w dowolnej formie programu wynikowego przez jedną firmę oraz pozwala na tworzenie i przekazywanie do dystrybucji katalogów w formie programu wynikowego dla wielu firm - klientów nabywcy licencji.

Pobierz: BiznesKatalogCD

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kinga Łozińska

Dyrektor Generalna Paragony

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »