reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Programy dla firm > Oko Szefa (testowa)

Oko Szefa (testowa)

Oko Szefa to bardzo dyskretny komputerowy system do kontroli pracowników. Głównym celem programu jest umożliwienie pracodawcy podglądu ekranu pracownika.

Dopóki szef nie zechce się ujawnić program pozostaje w całkowitym ukryciu i nie zakłóca pracy. Inne przydatne funkcje to: przesyłanie krótkich wiadomości do pracownika, chat, ciągły monitoring wybranych komputerów, pobieranie listy uruchomionych programów lub procesów z możliwością ich zdalnego zamknięcia.

Program pozwala także założyć blokadę zakazującą uruchamiania niepożądanych programów, sprawdzić jaką stronę aktualnie przegląda pracownik i przejrzeć historię odwiedzanych stron. Wersja do zainstalowania na komputerze nadzorcy.

Program służący do monitorowania czynności wykonywanych na komputerze przez pracownika. Aplikacja posiada dwa moduły, główny program zarządzający oraz agenta, instalowanego na komputerze użytkownika. Program pozwala m.in. dokonać audytu oprogramowania zainstalowanego na komputerze użytkownika, umożliwia również określenie praw użytkowników do oprogramowania jak i zbadanie, czy pracownik posiada licencję na dany program.

Do głównych funkcji programu należy również monitorowanie procesów uruchomionych na komputerze użytkownika (z możliwością zamknięcia dowolnego z nich), monitorowanie ekranu użytkownika z możliwością cyklicznego odświeżania, zdalne uruchamianie programów lub otwieranie dokumentów, monitorowanie dysków oraz ostatnio odwiedzanych stron internetowych, otwieranych dokumentów i uruchamianych plików.

Program wyróżnia bardzo rozbudowana statystyka, dzięki której administrator może uzyskać informacje dotyczące dokładnego czasu pracy użytkownika wraz z dokładnym spisem przerw. Aplikacja zawiera zarówno program główny jak i agenta oraz moduł Statlook.

Pobierz: Oko Szefa

reklama

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

Dotacje dla firm

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewa Aksamit

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama