| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Gospodarstwo agroturystyczne > Gospodarstwo agroturystyczne - reklama

Gospodarstwo agroturystyczne - reklama

Dobra reklama Twojego powstającego gospodarstwa agroturystycznego to warunek dobrego startu w tym biznesie. W dzisiejszych czasach nie pozostaje nic innego jak stworzyć profesjonalnie działającą stronę internetową. Na niej zamieścisz zdjęcia pokoi, łazienek, domu, ogrodu, okolicznych terenów, atrakcji jakie masz do zaproponowania odwiedzającym Cię gościom.

Warto pomyśleć o zamieszczeniu odpowiedniej na stronie informacji ściśle turystycznej. Np. najatrakcyjniejsze zalety regionu, ważne obiekty, miejsca warto obejrzenia, rozkład jazdy pobliskiej komunikacji, mapkę dojazdu własnym samochodem.

Warto przygotować również wizytówki i foldery (ulotki) przydadzą się dla turystów będących przejazdem, chcących Cię polecić znajomym itd.

Pomyśl również czy nie warto należeć do regionalnego stowarzyszenia agroturystycznego, może Ci to pomóc w zdobyciu klientów. Listę działających Stowarzyszeń Agroturystycznych, informacje i oferty znajdziesz np. na stronie: www.wakacje.agro.pl

Pomyśl o zalogowaniu się na stronach turystycznych, które łatwo znaleźć przez wyszukiwarki i które zawierają spisu gospodarstw agroturystycznych, na takiej jednak stronie Twoja oferta musi przedstawiać się szczególnie atrakcyjnie.

Przykład:
www.agroturystyka.ii.pl
www.nawypoczynek.com

Pamiętaj jednak, że kluczowe znaczenie będzie miało jak będziesz zajmować się gośćmi i jak będą się u Ciebie czuli. Jeśli będą zadowoleni z pobytu, wywiozą dobre wspomnienia to prawdopodobnie nie tylko sami do Ciebie wrócą, ale także polecą rodzinie, znajomym. I wszystko wskazuje na to, że to jest właśnie najlepszy sposób pozyskiwania stałych i nowych klientów.

Anna Konarzewska-Żuczek

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dorota Echaust-Przybytniak

Deputy Legal Director, RK RODO

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »