REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak dzięki systemowi ERP możesz zoptymalizować koszty produkcji nie obniżając jakości? - bezpłatne szkolenie 27 czerwca

kobieta, komputer, praca, laptop, biznes/ fot. Fotolia
kobieta, komputer, praca, laptop, biznes/ fot. Fotolia

REKLAMA

REKLAMA

Serwis decyzje IT zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line: Jak dzięki systemowi ERP możesz zoptymalizować koszty produkcji nie obniżając jakości? Szkolenie odbędzie się 27 czerwca 2014 r. Patronat nad szkoleniem objął portal Infor.pl

Z pomocą przychodzi zaawansowane rozwiązanie informatyczne ułatwiające szeroki ogląd sytuacji – system ERP.

REKLAMA

  • Co zrobić, aby wdrożenie systemu ERP było szybkie i korzystne finansowo?
  • Jak łatwo i skutecznie zarządzać procesem wytwórczym?

Dla menadżerów firm możliwość szybkiego uzyskania zintegrowanych danych na temat kondycji przedsiębiorstwa jest jednym z najważniejszych czynników umożliwiających skuteczne zarządzanie i optymalizację kosztów.

Z pomocą przychodzi zaawansowane rozwiązanie informatyczne ułatwiające szeroki ogląd sytuacji – system ERP.

  • Co zrobić, aby wdrożenie systemu ERP było szybkie i korzystne finansowo?
  • Jak łatwo i skutecznie zarządzać procesem wytwórczym?
  • Gdzie i jak szukać oszczędności, by nie obniżać jakości produktu?

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, podczas którego odpowiemy na te i inne pytania dotyczące optymalizacji kosztów produkcji.

Zyskaj czas. Popraw ergonomię. Zoptymalizuj koszty. Przekonaj się sam. Zarejestruj się już dziś.

 
Termin:

Dalszy ciąg materiału pod wideo

27 czerwca 2014 roku, początek o godz. 10:00


Adresaci:

Webinarium skierowane jest do kadry managerskiej, Prezesów, Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów/Specjalistów ds. Sprzedaży, Dyrektorów Finansowych Analityków, Konsultantów, Innych


Prowadzący:

Łukasz Wilczyński z-ca dyrektora Działu Zarządzania Produktem, Sage Sp. z o.o.

Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Informatyka i Ekonometria, specjalizacja: Sztuczna Inteligencja.

REKLAMA

Łukasz Wilczyński ma piętnastoletnie doświadczenie w rozwoju systemów ERP dla MSP. Jest długoletnim pracownikiem Sage sp. z o.o. (wcześniej Sage Symfonia i Matrix.pl).Od 5 lat odpowiada za rozwój oferty produktowo-usługowej, zgodnie z potrzebami klientów i użytkowników. Wcześniej, przez ponad 10 lat, zdobywał doświadczenie przy projektowaniu i tworzeniu rozwiązań w systemach klasy ERP wiodących producentów w Polsce, m.in. przy realizacji czterech różnych produktów z zakresu kontrolingu, budżetowania i analiz biznesowych.

Z produktem „Forte Business Intelligence” związany jest od samego początku, jako odpowiedzialny za funkcjonalność i ergonomię od momentu koncepcji, przez badanie potrzeb klientów, analizę wymagań, realizację aż do premiery. Szczególnie angażuje się w akcję przekazywania klientom informacji i doświadczeń z obszaru tematyki BI oraz promowaniem nowej koncepcji podejścia do wdrażania systemów klasy Business Intelligence.

Czas wolny poświęca rodzinie, aktywnościom sportowym (koszykówka, pływanie, narciarstwo), oraz hobby praktycznym (naprawa i restaurowanie samochodów oraz konstrukcje drewniane) i niepraktycznym (Teoria Chaosu Deterministycznego i jej rozliczne zastosowania).


Organizatorzy:

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6 milionów klientów oraz ponad 13 200 pracowników na całym świecie.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, APS, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
MRiRW: Projektowane stawki płatności bezpośrednich oraz przejściowego wsparcia krajowego za 2024 r.

Projektowane stawki płatności bezpośrednich oraz przejściowego wsparcia krajowego za 2024 r. W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowane zostały projekty rozporządzeń określających stawki poszczególnych płatności bezpośrednich podstawowych oraz ekoschematów obszarowych (bez ekoschematu Dobrostan zwierząt).

Liderzy Eksportu nagrodzeni podczas Gali PAIH Forum Biznesu

Najlepsi polscy eksporterzy wyłonieni. Za nami rozdanie nagród Lidera Eksportu PAIH. Wyróżnienia w czterech kategoriach były kluczowymi punktami gali, która zakończyła pierwszy dzień trwającego PAIH Forum Biznesu.

PAIH Forum Biznesu 2024 wystartowało!

Rozpoczęło się wyjątkowe spotkanie przedsiębiorców, reprezentantów regionów i instytucji rozwoju, czyli PAIH Forum Biznesu 2024. Na wydarzenie zarejestrowało się łącznie niemal 5000 osób, a już pierwszy dzień imprezy zgromadził na PGE Narodowym setki firm z sektora MŚP, dziesiątki przedstawicieli świata polityki i nauki oraz licznych ekspertów PAIH i innych instytucji otoczenia biznesu. Warszawa stała się właśnie centrum polskiej przedsiębiorczości.

Emigracja zarobkowa. Gdzie najczęściej uciekają specjaliści?

Emigracja zarobkowa na świecie. Gdzie najczęściej uciekają specjaliści? W tym roku na podium znalazła się Australia, wyprzedzając dotychczasowego lidera – Kanadę. A gdzie można znaleźć najwięcej specjalistów z Polski? 

REKLAMA

Jak ulga na ekspansję wspiera przedsiębiorców w zdobywaniu nowych rynków?

Ulga na ekspansję, która weszła w życie 1 stycznia 2022 roku. Jej celem jest wspieranie przedsiębiorców w zwiększaniu przychodów ze sprzedaży produktów, szczególnie poprzez rozszerzenie działalności na nowe rynki. Mimo że ulga na ekspansję pozwala zaoszczędzić do 190 tys. złotych rocznie, w praktyce okazała się mało popularna – w 2022 roku skorzystało z niej jedynie 224 podatników CIT. To pokazuje, że pomimo potencjalnie dużych korzyści, ulga wciąż nie cieszy się szerokim zainteresowaniem wśród przedsiębiorców.

Fundacje rodzinne umrą śmiercią naturalną? Ekspertka krytycznie o planach Ministerstwa Finansów

Ministerstwo Finansów planuje zmiany w opodatkowaniu fundacji rodzinnych od 2025 r. Zdaniem ekspertki dr Anny Marii Panasiuk proponowane przez resort finansów zmiany idą za daleko, a ich wprowadzenie może doprowadzić do tego, że fundacje rodzinne umrą śmiercią naturalną.

Rewolucja w VAT dla małych podatników: nowe zwolnienie podmiotowe daje korzyść w obrotach z zagranicą

To będzie rewolucyjna nowelizacja ustawy VAT. Teraz nawet niewielka sprzedaż zagranicę np. przez platformę internetową wymusza płacenie VAT – formalnie nawet od osób nie prowadzących działalność gospodarczą i fiskus może skutecznie podatku dochodzić.

Już 400 tysięcy firm wpisanych na listy dłużników. Jak odzyskiwać zaległe pieniądze?

W Polsce na listy dłużników wpisanych jest już 400 tysięcy firm. Najtrudniej jest w branży meblarskiej, transportowej, budowlanej i IT. Aż 27% dłużników nie płaci zobowiązań nie dlatego, że nie ma pieniędzy, ale dlatego że ma złe intencje. Takie alarmujące dane podaje Skaner MŚP 2024 dla BIG InfoMonitor. Jak odzyskiwać zaległe pieniądze? 

REKLAMA

Właściciele wiodących firm rodzinnych na Kongresie 4 GENERATIONS w Fabryce Norblina w Warszawie

Według badań Instytutu Biznesu Rodzinnego i GUS-u w Polsce jest nawet 2,2 mln firm, w których większościowe udziały ma rodzina: „rodzina biznesowa”. To nowe pojęcie wprowadzone przez IBR, ale stare w swoim znaczeniu, struktura oparta na więzach krwi i wspólnym zaangażowaniu w biznes, która może trwać przez pokolenia. Właśnie rodziny biznesowe spotkają się na Kongresie 4 GENERATIONS.

Powódź uniemożliwia realizację umowy? Sprawdź co można zrobić [Przykłady]

Jak powódź wpływa na wykonanie świadczeń umownych? Kiedy niezbędne będą rozstrzygnięcia poczynione przez sąd? Aktualne przepisy na praktycznych przykładach omawia radca Prawny Zbigniew Cieślak z Kancelarii Prawnej Chałas i Wspólnicy.

REKLAMA