REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Jak prezentuje się Garmin Asus M10? - recenzja

REKLAMA

REKLAMA

Garmin Asus M10 jest telefonem, który powstał w wyniku współpracy firm Garmin i ASUStek. Cechują go dość duże gabaryty 116 × 58 × 14,3 mm i waży 138 g, więc przedsiębiorcy poszukujący modeli o bardziej kompaktowych wymiarach nie będą nim zainteresowani.

REKLAMA

Urządzenie zaopatrzono w wyświetlacz dotykowy, oporowy potrafiący przedstawić do 65 tysięcy kolorów, co w porównaniu do konkurencyjnych propozycji jest dość słabym wynikiem. Rozdzielczość ekranu wynosi 480 x 800 pikseli (3,5 cala). Na plus należy zaliczyć, że nawet przy ostrym oświetleniu korzystanie z testowanego sprzętu nie sprawiało żadnych problemów. Dostępna pamięć wewnętrzna to 4 GB. Dzięki obsłudze kart microSD mamy możliwość jej zwiększenia o dodatkowe 32 GB, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający użytkownicy powinni być zadowoleni.

REKLAMA

Przy zakupie telefonu w opakowaniu poza podstawowymi rzeczami takimi jak bateria, ładowarka, słuchawki i kabel USB także uchwyt i ładowarkę samochodową, które będą bardzo pomocne przy wykorzystywaniu nawigacji w samochodzie. Dołączony akumulator litowo-jonowy ma pojemność 1500 mAh i pozwala na komfortowe wykorzystywanie urządzenia bez potrzeby ciągłego podłączania go do gniazdka. Aparat fotograficzny 5 megapikseli pozwala na robienie zdjęć jednak ich jakość nie wyróżnia się niczym szczególnym. Telefon wyposażony został w procesor Qualcomm 7227 ARM11 o częstotliwości 600 MHz i pracuje na systemie operacyjnym Windows Mobile w wersji 6.5.3, która zawiera kilka usprawnień w stosunku do jego poprzedniej edycji.

Polecamy serwis: Zakładam firmę

Przy projektowaniu urządzenia duża uwagę zwrócono na zaimplementowaną funkcję nawigacji satelitarnej, czego można było oczekiwać po firmie Garmin. Opcja ta spisuje się bardzo dobrze i nie było z nią żadnych problemów podczas testów. Recenzowany sprzęt posiada wbudowany modem i umożliwia przesyłanie danych za pomocą m.in. HSDPA, WiFi, EDGE, Bluetooth z maksymalną prędkością do 7,2 mb/s. Można również korzystać ze sklepu Marketplace, ale nie prezentuje się on ciekawie w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań tego typu,

Polecamy: Jak działa Nokia C5

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Garmin Asus M10 to znakomity telefon, który można polecić każdemu komu nie przeszkadza dotykowy interfejs i brak tradycyjnej klawiatury. Jest on szczególnie atrakcyjną oferta dla przedsiębiorców, którym zależy na szczególnie rozwiniętej nawigacji satelitarnej, z której w każdej chwili będą mogli skorzystać. Dodatkowo ciągły dostęp do internetu sprawia, że zawsze będziemy w kontakcie ze swoimi współpracownikami np. dzięki poczcie elektronicznej, co jest bardzo ważne w świecie biznesu.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Rozwój sztucznej inteligencji jak rewolucja przemysłowa? Firmy gotowe na zmiany

    Do 2030 r. będzie dziesiątki milionów nowych miejsc pracy dzięki SI - tak wynika z raportu McKinsey. Światowe Forum Ekonomiczne akcentuje jednak, że wiele stanowisk ulegnie likwidacji. O tym, że firmy muszą dostosować się do nowej rzeczywistości, wiadomo, pytanie brzmi - jak szybko? 

    Kalendarz marketingowy – czym jest i jak może pomóc w działalności małej firmy?

    Co to jest kalendarz marketingowy? Jak można wykorzystać to narzędzie do marketingu internetowego małych i średnich firm?

    Polska największym producentem jabłek w UE. Jabłek jemy jednak mało

    Polska jest największym producentem jabłek w Unii Europejskiej oraz 4. ich producentem na świecie. Mimo, że w naszym kraju tych owoców jest pod dostatkiem, a jabłko jest promowane jako owoc narodowy, jego spożycie nie rośnie. W gospodarstwach domowych zjada się rocznie ok. 11-12 kg jabłek na osobę.

    Hipermarkety tańsze niż dyskonty? Gdzie bardziej opłaca się robić zakupy?

    W sklepach ceny wciąż rosną, ale w niektórych trochę wolniej. Gdzie teraz opłaca się robić zakupy? Co lepiej kupić w dyskoncie a co w supermarkecie? Czy w najbliższym czasie można spodziewać się, że we wszystkich sklepach wzrost rdr. będzie jednocyfrowy? 

    REKLAMA

    Pożary paneli fotowoltaicznych. Jak zminimalizować ryzyko?

    Jak każdy inny rodzaj instalacji, fotowoltaika jest narażona na usterki i awarie: przegrzanie, uszkodzenia, przepięcia, a w skrajnych przypadkach nawet na pożary. Chociaż do zaprószenia ognia dochodzi bardzo rzadko, zawsze trzeba pamiętać o środkach ostrożności. Jak zminimalizować ryzyko awarii?

    Ze sztuczną inteligencją logistyka nie będzie już taka sama

    Sztuczna inteligencja w logistyce to przyszłość. W łańcuch dostaw z użyciem AI chce zainwestować już ponad 60% firm. Co może ułatwić ta technologia? 

    Nowy trend - zmiana okularów co sezon?

    Okulary jako element stylizacji i w dodatku regularnie wymieniany zgodnie z trendami już nikogo nie dziwi. Przychody na rynku okularów są coraz wyższe i będą się jeszcze zwiększać. Nie tylko ze względu na starzejące się społeczeństwo. 

    Bezpieczeństwo w leśnictwie. Apel przedsiębiorców o interwencję państwa

    W obliczu rosnącej liczby tragicznych wypadków w leśnictwie, przedsiębiorcy leśni wzywają do pilnej reakcji ze strony państwa. Postulują o zwiększenie nadzoru nad Lasami Państwowymi, odpolitycznienie kadr oraz opracowanie strategii dla sektora leśno-drzewnego. Ale czy ich głos zostanie wysłuchany?

    REKLAMA

    Pieniądze dla rolników uprawiających kukurydzę. Do 80 proc. kwoty wynikającej z niezapłaconych faktur lub rachunków. Do kiedy wnioski?

    Do 6 października 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc finansową dla producenta rolnego, który w 2022 r. lub 2023 r. co najmniej raz nie otrzymał zapłaty za sprzedaną kukurydzę - poinformowała Agencja.

    Czy Technologia Internetu Rzeczy zrewolucjonizuje sektor farmaceutyczny?

    Łańcuch dostaw w sektorze farmaceutycznym to duże wyzwanie - bezpieczeństwo i jakość produktu jest obwarowana licznymi uregulowaniami i przepisami. Systemy i urządzenia oparte o technologię Internetu Rzeczy – IoT (z ang. Internet of Things) wydają się logicznym rozwiązaniem. 

    REKLAMA