| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > e-Firma > Sprzęt biurowy i sieci > Dell 3115cn

Dell 3115cn

Urządzenie wielofunkcyjne 3115cn to nie tylko szybka drukarka sieciowa, ale także samodzielna kopiarka kolorowa. Automatyczny podajnik dokumentów umożliwia łatwe kopiowanie do 50 stron bez konieczności ręcznego podawania każdej z nich. Ponadto opcjonalna funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwia drukowanie i kopiowanie na obu stronach papieru w celu ograniczenia ilości odpadów i obniżenia kosztów użytkowania, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Skanowanie we wszystkich kolorach

Płaski skaner obsługujący pełną gamę kolorów w połączeniu z automatycznym podajnikiem dokumentów na 50 arkuszy umożliwia skanowanie dokumentów i zdjęć/grafik z bardzo wysoką dokładnością i wiernością odwzorowania barw. Urządzenie wielofunkcyjne 3115cn umożliwia też skanowanie dokumentów do komputera podłączonego bezpośrednio lub przez sieć.

Faks komputerowy i sieciowy

Wygodne wysyłanie faksów za pomocą modelu 3115cn MFP, bez używania komputera lub przy użyciu poczty e-mail oraz szybkiego faksmodemu. Natomiast praktyczny automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy pozwala na przesyłanie faksem dużych dokumentów bez odrywania użytkownika od innych ważnych zadań.

Oprogramowanie Dell ColourTrack

Druga generacja oprogramowania Dell ColourTrackTM pozwala zoptymalizować całkowity koszt użytkowania drukarki. Oprogramowanie ColourTrack umożliwia ustawianie ograniczeń dostępu do funkcji drukowania w kolorze w odniesieniu do poszczególnych użytkowników i grup roboczych, pozwalając utworzyć do 50 kont użytkowników lub działów i monitorować zadania wysyłane przez właścicieli tych kont. Włączanie, wyłączanie i ustalanie limitów wydruków kolorowych i czarno-białych — narzędzie Dell Printer Web Configuration Tool (internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek) umożliwia kompleksowe zdalne sterowanie drukarką. 

Typ drukarki Wielofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa Dell

Szybkość drukowania: Do 30 stron A4 na minutę w czerni i bieli i do 17 stron A4 na minutę w kolorze

Wymiary (szer x gł x wys): Drukarka: 460 mm x 570 mm x 730 mm

Waga: 36 kg z uwzględnieniem standardowej kasety z tonerem;

Pobór mocy: Ciągłe drukowanie średnio 465 W: Tryb gotowości 108 W (średnio):

Zasilanie: 220–240 V, od 47 do 63 Hz — wartości znamionowe.

Rozdzielczość druku: 600 x 600 dpi

Procesor: 400 MHz

Standardowa ilość pamięci: 256 MB (128 MB dla drukowania, 128 MB dla skanowania/kopiowania/faksowania)

Maksymalna ilość pamięci: 1152 MB dzięki opcjonalnej 1028 MB RAM (w tym standardowo 128 MB dla drukowania)

Gniazda rozszerzeń: Jedno gniazdo 200-stykowe DDR2 DIMM

Wydajność: Do 60 000 stron miesięcznie

Czas oczekiwania na pierwszą stronę: Z trybu gotowości (druk jednostronny, format A4, 600 dpi): druk czarno-biały — 16 sekund lub mniej, druk w kolorze — 17 sekund lub mniej

Interfejs użytkownika: Wyświetlacz LCD — 4 linie po 20 znaków tekstu z podświetleniem, klawiatura z 4 przyciskami i 5-kierunkowym kursorem, 13 klawiszy numerycznych

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Dawid Tomaszewski

Aplikant radcowski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »