REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Dell 3115cn

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

REKLAMA

Urządzenie wielofunkcyjne 3115cn to nie tylko szybka drukarka sieciowa, ale także samodzielna kopiarka kolorowa. Automatyczny podajnik dokumentów umożliwia łatwe kopiowanie do 50 stron bez konieczności ręcznego podawania każdej z nich. Ponadto opcjonalna funkcja automatycznego druku dwustronnego umożliwia drukowanie i kopiowanie na obu stronach papieru w celu ograniczenia ilości odpadów i obniżenia kosztów użytkowania, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Skanowanie we wszystkich kolorach

REKLAMA

Płaski skaner obsługujący pełną gamę kolorów w połączeniu z automatycznym podajnikiem dokumentów na 50 arkuszy umożliwia skanowanie dokumentów i zdjęć/grafik z bardzo wysoką dokładnością i wiernością odwzorowania barw. Urządzenie wielofunkcyjne 3115cn umożliwia też skanowanie dokumentów do komputera podłączonego bezpośrednio lub przez sieć.

Faks komputerowy i sieciowy

Wygodne wysyłanie faksów za pomocą modelu 3115cn MFP, bez używania komputera lub przy użyciu poczty e-mail oraz szybkiego faksmodemu. Natomiast praktyczny automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy pozwala na przesyłanie faksem dużych dokumentów bez odrywania użytkownika od innych ważnych zadań.

Oprogramowanie Dell ColourTrack

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Druga generacja oprogramowania Dell ColourTrackTM pozwala zoptymalizować całkowity koszt użytkowania drukarki. Oprogramowanie ColourTrack umożliwia ustawianie ograniczeń dostępu do funkcji drukowania w kolorze w odniesieniu do poszczególnych użytkowników i grup roboczych, pozwalając utworzyć do 50 kont użytkowników lub działów i monitorować zadania wysyłane przez właścicieli tych kont. Włączanie, wyłączanie i ustalanie limitów wydruków kolorowych i czarno-białych — narzędzie Dell Printer Web Configuration Tool (internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek) umożliwia kompleksowe zdalne sterowanie drukarką. 

Parametry techniczne:

Typ drukarki Wielofunkcyjna kolorowa drukarka laserowa Dell

Szybkość drukowania: Do 30 stron A4 na minutę w czerni i bieli i do 17 stron A4 na minutę w kolorze

Wymiary (szer x gł x wys): Drukarka: 460 mm x 570 mm x 730 mm

Waga: 36 kg z uwzględnieniem standardowej kasety z tonerem;

Pobór mocy: Ciągłe drukowanie średnio 465 W: Tryb gotowości 108 W (średnio):

Zasilanie: 220–240 V, od 47 do 63 Hz — wartości znamionowe.

Rozdzielczość druku: 600 x 600 dpi

Procesor: 400 MHz

Standardowa ilość pamięci: 256 MB (128 MB dla drukowania, 128 MB dla skanowania/kopiowania/faksowania)

Maksymalna ilość pamięci: 1152 MB dzięki opcjonalnej 1028 MB RAM (w tym standardowo 128 MB dla drukowania)

Gniazda rozszerzeń: Jedno gniazdo 200-stykowe DDR2 DIMM

Wydajność: Do 60 000 stron miesięcznie

Czas oczekiwania na pierwszą stronę: Z trybu gotowości (druk jednostronny, format A4, 600 dpi): druk czarno-biały — 16 sekund lub mniej, druk w kolorze — 17 sekund lub mniej

Interfejs użytkownika: Wyświetlacz LCD — 4 linie po 20 znaków tekstu z podświetleniem, klawiatura z 4 przyciskami i 5-kierunkowym kursorem, 13 klawiszy numerycznych

Rozszerzenie pamięci: Opcjonalne rozszerzenie pamięci do 1024 MB poprzez jedno 200-stykowe gniazdo DIMM dla pamięci DDR2

Standardowe podajniki wejściowe: Wielofunkcyjny podajnik na 150 arkuszy, przykrywana szuflada na 250 arkuszy; Standardowa szuflada na 250 arkuszy i opcjonalna szuflada na 550 arkuszy: A4, B5, A5, rozmiar niestandardowy 148 mm do 216 mm szerokości, 210 mm do 355 mm długości, gramatura papieru 60 do 215 g/m2

Obsługiwane typy nośników: Papier zwykły i powlekany, folie, etykiety, koperty, karty, papier makulaturowy

Obsługiwane rodzaje nośników, rozmiary i gramatury papieru: • A4, B5, A5, koperty DL (LEF/SEF) i C5 (SEF), Rozmiary niestandardowe: szerokość od 76 mm do 220 mm i długość od 98 mm do 355 mm,

Gramatura papieru: od 60 do 215 g/m2

Typ skanera: Skaner płaski lub automatyczny podajnik dokumentów

Rozdzielczość optyczna: Do 600 x 600 dpi

Usługi skanowania przez sieć: E-mail, klient, serwer

Obsługiwane formaty skanowania: TIFF, JPEG (JFIF), PDF

Typ faksu: Wolno stojący faks monochromatyczny z klawiaturą numeryczną

Zgodność: TU-T G3 / Super G3, ITU-T ECM

System łączności: PSTN, PBX

Szybkość: 33,6 Kb/s

Szybkie wybieranie: Do 200 lokalizacji

Rozmiar pamięci: 4 MB

Interfejsy: Port USB 2.0 Hi-Speed (typ złącza B), port Ethernet 10/100BaseT, port równoległy zgodny ze standardem IEEE 1284 (kable nie są dołączone)

REKLAMA

Klienckie systemy operacyjne (OS): System operacyjny Microsoft® Windows XP SP1–2, XP 64-bit, NT 4.0 SP6a, 2000 SP2–4, Server 2003 SP1, Server 2003 x64,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com, Mac OS X, UNIXTM (SolarisTM 10, HP-UX11i), Linux (Red Hat® 8/9, SuSE 9, TurboLinux 10)

Sieciowe systemy operacyjne (OS): Microsoft® Windows NT 4.0 SP6a, 2000 SP2–4, Server 2003 SP1, Server 2003 x64, UNIX® (SolarisTM 10, HP-UX11i), Linux (Red Hat® 8/9, SuSE 9, TurboLinux 10), Netware wersje 3–6.5

Protokoły transportowe/sieciowe: TCP/IP i UDP/IP (LPD, Port9100, IPP5, SMB5, Netware v5 i nowsze6, FTP, HTTP, HTTPS5, RARP, AutoIP, WINS5, SMTP, FTP, DDNS5, SNMP, DHCP, BOOTP, mDNS5); NetBEUI (SMB5); Netware P-server5; Ethertalk5; AppleTalk5

Zgodne oprogramowanie do zarządzania: Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell; Dell Colour TrackTM 2 i System zarządzania tonerem firmy DellTM , HP Openview, CA Unicenter, IBM Tivoli, Baza MIB drukarki.

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl.

Sprawdź ceny modelu 3115cn

Zapisz się na newsletter
Zakładasz firmę? A może ją rozwijasz? Chcesz jak najbardziej efektywnie prowadzić swój biznes? Z naszym newsletterem będziesz zawsze na bieżąco.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Windykacja należności. Na czym powinna opierać się działalność windykacyjna

Chociaż windykacja kojarzy się z negatywnie, to jest ona kluczowa w zapewnieniu stabilności finansowej przedsiębiorstw. Branża ta, często postrzegana jako pozbawiona jakichkolwiek zasad etycznych, w ciągu ostatnich lat przeszła znaczną transformację, stawiając na profesjonalizm, przejrzystość i szacunek wobec klientów.

Będą duże problemy. Obowiązkowe e-fakturowanie już za kilka miesięcy, a dwie na trzy małe firmy nie mają o nim żadnej wiedzy

Krajowy System e-Faktur (KSeF) nadchodzi, a firmy wciąż nie są na niego przygotowane. Nie tylko od strony logistycznej czyli zakupu i przygotowania odpowiedniego oprogramowania, ale nawet elementarnej wiedzy czym jest KSeF – Krajowy System e-Faktur.

Make European BioTech Great Again - szanse dla biotechnologii w Europie Środkowo-Wschodniej

W obliczu zmian geopolitycznych w świecie Europa Środkowo-Wschodnia może stać się nowym centrum biotechnologicznych innowacji. Czy Polska i kraje regionu są gotowe na tę szansę? O tym będą dyskutować uczestnicy XXIII edycji CEBioForum, największego w regionie spotkania naukowców, ekspertów, przedsiębiorców i inwestorów zajmujących się biotechnologią.

Jak ustanowić zarząd sukcesyjny za życia przedsiębiorcy? Procedura krok po kroku

Najlepszym scenariuszem jest zaplanowanie sukcesji zawczasu, za życia właściciela firmy. Ustanowienie zarządu sukcesyjnego sprowadza się do formalnego powołania zarządcy sukcesyjnego i zgłoszenia tego faktu do CEIDG.

REKLAMA

Obowiązek sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju w Polsce: wyzwania i możliwości dla firm

Obowiązek sporządzania sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju dotyczy dużych podmiotów oraz notowanych małych i średnich przedsiębiorstw. Firmy muszą działać w duchu zrównoważonego rozwoju. Jakie zmiany w pakiecie Omnibus mogą wejść w życie?

Nowa funkcja Google: AI Overviews. Czy zagrozi polskim firmom i wywoła spadki ruchu na stronach internetowych?

Po latach dominacji na rynku wyszukiwarek Google odczuwa coraz większą presję ze strony takich rozwiązań, jak ChatGPT czy Perplexity. Dzięki SI internauci zyskali nowe możliwości pozyskiwania informacji, lecz gigant z Mountain View nie odda pola bez walki. AI Overviews – funkcja, która właśnie trafiła do Polski – to jego kolejna próba utrzymania cyfrowego monopolu. Dla firm pozyskujących klientów dzięki widoczności w internecie, jest ona powodem do niepokoju. Czy AI zacznie przejmować ruch, który dotąd trafiał na ich strony? Ekspert uspokaja – na razie rewolucji nie będzie.

Coraz więcej postępowań restrukturyzacyjnych. Ostatnia szansa przed upadłością

Branża handlowa nie ma się najlepiej. Ale przed falą upadłości ratuje ją restrukturyzacja. Przez dwa pierwsze miesiące 2025 r. w porównaniu do roku ubiegłego, odnotowano już 40% wzrost postępowań restrukturyzacyjnych w sektorze spożywczym i 50% wzrost upadłości w handlu odzieżą i obuwiem.

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji, ale nie hurtowo

Ostatnie lata to legislacyjny rollercoaster. Przedsiębiorcy oczekują deregulacji i pozytywnie oceniają większość zmian zaprezentowanych przez Rafała Brzoskę. Deregulacja to tlen dla polskiej gospodarki, ale nie można jej przeprowadzić hurtowo.

REKLAMA

Ekspansja zagraniczna w handlu detalicznym, a zmieniające się przepisy. Jak przygotować systemy IT, by uniknąć kosztownych błędów?

Według danych Polskiego Instytutu Ekonomicznego (Tygodnik Gospodarczy PIE nr 34/2024) co trzecia firma działająca w branży handlowej prowadzi swoją działalność poza granicami naszego kraju. Większość organizacji docenia możliwości, które dają międzynarodowe rynki. Potwierdzają to badania EY (Wyzwania polskich firm w ekspansji zagranicznej), zgodnie z którymi aż 86% polskich podmiotów planuje dalszą ekspansję zagraniczną. Przygotowanie do wejścia na nowe rynki obejmuje przede wszystkim kwestie związane ze szkoleniami (47% odpowiedzi), zakupem sprzętu (45%) oraz infrastrukturą IT (43%). W przypadku branży retail dużą rolę odgrywa integracja systemów fiskalnych z lokalnymi regulacjami prawnymi. O tym, jak firmy mogą rozwijać międzynarodowy handel detaliczny bez obaw oraz o kompatybilności rozwiązań informatycznych, opowiadają eksperci INEOGroup.

Leasing w podatkach i optymalizacja wykupu - praktyczne informacje

Leasing od lat jest jedną z najpopularniejszych form finansowania środków trwałych w biznesie. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z tej opcji, ponieważ pozwala ona na rozłożenie kosztów w czasie, a także oferuje korzyści podatkowe. Warto jednak pamiętać, że zarówno leasing operacyjny, jak i finansowy podlegają różnym regulacjom podatkowym, które mogą mieć istotne znaczenie dla rozliczeń firmy. Dodatkowo, wykup przedmiotu leasingu niesie ze sobą określone skutki podatkowe, które warto dobrze zaplanować.

REKLAMA