REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Drukowanie, faksowanie, kopiowanie i skanowanie. Wszechstronna drukarka 2335dn realizuje te wszystkie zadania z użyciem wyjątkowo wydajnego lasera i intuicyjnych opcji oprogramowania, dostosowanych do potrzeb małych firm.

Przystępna cena, wyjątkowa opłacalność

REKLAMA

  • Przystępna cena umożliwia nabycie wszechstronnego sprzętu typu „4 w 1” za ułamek sumy kosztów poszczególnych urządzeń.
  • Duża wydajność miesięczna wynosząca 35 tys. arkuszy ogranicza do minimum przestoje i wpływa na wzrost produktywności.
  • Niski koszt w przeliczeniu na stronę zapewnia długoterminowe oszczędności. Technika druku atramentowego po prostu nie ma żadnych szans.

Dbajmy o środowisko

  • Urządzenie 2335dn jest zgodne z normą ENERGY STAR® i o 25% bardziej efektywne niż konwencjonalne drukarki wielofunkcyjne.
  • Przyjazna dla środowiska szuflada na papier umożliwia stosowanie papieru makulaturowego i ponowne używanie świeżo zadrukowanych arkuszy. 
  • Można też automatycznie pomniejszać kilka stron i drukować na jednym arkuszu.
  • Przy każdej dostawie kaset z tonerem firma Dell dodaje torby z opłaconymi kosztami przesyłki pocztowej, aby umożliwiać szybkie i ekonomiczne przekazywanie zużytych części eksploatacyjnych do recyklingu. Więcej informacji na temat programu ekologicznego drukowania firmy Dell można znaleźć pod adresem www.Dell.com/earth. 

Parametry techniczne:

Typ drukarki Sieciowa, monochromatyczna, wielofunkcyjna drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) (465 mm szer. x 440 mm gł. x 461 mm wys.)

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Waga drukarki 17,7 kg

Maksymalna szybkość drukowania  Do 33 stron A4 na minutę

Rozdzielczość drukowania 600 x 600 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna: Do 35 tys. stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru 250 arkuszy + podajnik wielofunkcyjny na 50 arkuszy

Procesor 366 MHz

Standardowa ilość pamięci 128 MB

Maksymalna ilość pamięci 384 MB (przy użyciu opcjonalnego modułu DIMM o pojemności 256 MB)

Gniazda rozszerzeń nie

Maksymalna pojemność wejściowa papieru: 550 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika Dostępna opcjonalna szuflada dodatkowa na 250 arkuszy

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) Tak (w standardzie)

Obsługiwane rodzaje nośników Papier zwykły, cienki, makulaturowy i listowy; karty, etykiety, folie, papier dokumentowy, z nadrukiem, kolorowy, makulaturowy, gruby, cienki, listowy, koperty.

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny: 75–90 g/m2

Standardowe interfejsy (kable nie są dołączone) Obsługiwane szybkie złącze USB 2.0 (złącze typu B); Port RJ-45 sieci Ethernet 10/100 BaseT; Port RJ-11 do telefonu i faksu

Język drukarki PCL® 5e, PCL 6 i emulacja języka PostScript® Level 3.

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne Windows 2000, XP 64-bitowy (Home i Professional), XP 32-bitowy (Home i Professional), Server 2003 i 2008, Vista 32-/64-bitowy (Starter, Home Basic, Home Premium, Ultimate, Enterprise i Business),obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com, różne odmiany systemu operacyjnego Linux, m.in. Red Hat 8.0~9.0, Fedora Core 1~4, Mandrake 9.2~10.1 i SuSE 8.2~9.2, Mac OS 10.3~10.5, usługi NDPS systemu Novell NetWare 5.x i 6.x za pośrednictwem protokołów TCP/IP i IPP, obsługiwane wykrywanie Bonjour, SAP R/3 w wersji 4.6C, 4.x i 3.x lub nowszej, Citrix MetaFrame; usługi terminalowe systemu Windows

Oprogramowanie zarządzające drukarką Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell; Narzędzie Menedżer wydruku Dell OpenManage

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl.

Sprawdź ceny modelu 2335dn

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
CPK w zakresie lotniska jest na półmetku projektowania, kolejne etapy związane z budową po pozyskaniu finansowania

Prezes Centralnego Portu Komunikacyjnego Filip Czernicki podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej poinformował, że po pierwszych analizach rekomendacje są u pana ministra i premiera i czekamy na decyzję, która w dużej mierze da nam impuls i zastrzyk. Większość zleceń i obowiązków, które ciążyły spółce są realizowane, ale do rozpoczęcia kolejnych etapów przedsięwzięcia trzeba pozyskać finansowanie.

Żeby proces inwestycyjny był sprawniejszy fundusz kolejowy musi mieć mechanizm stabilizacji tak jak fundusz drogowy

Podczas Kongresu Infrastruktury Polskiej, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Piotr Malepszak ocenił, że jeżeli chodzi o kwestię finansowania branży, fundusz kolejowy musi mieć mechanizm jak w funduszu drogowym, żeby iść w normalność. Nie widzę innej podstawy dla zachowania normalności, ten mechanizm stabilizacji jest absolutną koniecznością.

Sektor finansowy jednym z bardziej zainteresowanych wykorzystaniem Gen-AI

Jego przedstawiciele – w tym także z Polski – widzą w tej technologii dużo korzyści. Jak radzić sobie z wyzwaniami, a także generować pomysły, które są później realizowane?

Wprowadzenie w Polsce systemu kaucyjnego w styczniu 2025 r. wymaga wprowadzenia i korzystania z recyklomatów

Przedstawiciele firm produkujących tzw. recyklomaty podczas debaty eksperckiej „Technologia w służbie ochrony środowiska” dyskutowali o stanie przygotowań do uruchomienia już za kilka miesięcy polskiego systemu kaucyjnego. 

REKLAMA

Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze na temat: Bankructwo, niewypłacalność i odpowiedzialność członków zarządu w Polsce i USA.

Zorza polarna, wiatr słoneczny, burza geomagnetyczna. Dlaczego warto znać prognozę kosmicznej pogody

Badania kosmicznej pogody, w tym aktywności Słońca będą coraz bardziej potrzebne - twierdzi prof. Iwona Stanisławska z Centrum Prognoz Heliogeofizycznych w CBK PAN. Dlaczego? Bo wpływ tych zjawisk na życie na Ziemi i funkcjonowanie naszej cywilizacji jest znaczący. Tym bardziej, że naukowcy potrafią przygotowywać coraz lepsze prognozy, pozwalające unikać wielu problemów z wpływem pogody kosmicznej na telekomunikację, nawigację i infrastrukturę.

Implementacja dyrektywy DAC7 niebawem. Co to oznacza dla platform internetowych?

Od 1 lipca 2024 r. mają zacząć obowiązywać w Polsce przepisy wynikające z implementacji Dyrektywy DAC7. Przepisy te mają dotyczyć przede wszystkim raportowania przez platformy sprzedażowe dochodów uzyskiwanych przez ich użytkowników.

W tych bankomatach wypłacisz jedynie 200 zł

We wtorek Euronet przeprowadza akcję protestacyjną mającą na celu zwrócenie uwagi na sytuację operatorów bankomatów. Tego dnia z bankomatów będzie można wypłacić jednorazowo maksymalnie do 200 zł.

REKLAMA

Hotele podnoszą ceny, ale to nie odstrasza Polaków. Ich obłożenie rośnie

Według informacji przekazanych przez "Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego", obłożenie hoteli w Polsce systematycznie rośnie z miesiąca na miesiąc. Wyniki majowe okazały się lepsze niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W Polsce pije się coraz mniej piwa i coraz więcej browarów ma kłopoty finansowe

Browary w Polsce mając oraz więcej problemów, a zwłaszcza kłopotów finansowych. W ciągu ostatnich pięciu lat spożycie piwa spadło o jedną czwartą a długi branży są 23 razy wyższe (!) niż w 2018 roku. Rynek kurczy się choć piwo to wciąż najchętniej kupowany alkohol w Polsce.

 

REKLAMA