REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

REKLAMA

REKLAMA

Sieciowa drukarka 2330dn to połączenie wysokiej rozdzielczości i szybkiego drukowania z niezawodną konstrukcją. Dzięki funkcji szybkiego nagrzewania jest gotowa do pracy już po 8 sekundach od uruchomienia. Obciążenie miesięczne rzędu 50 tys. arkuszy sprawia iż jest to doskonały wybór dla małej firmy.

Szybkość — Szybkość drukowania do 33 str./min  s

REKLAMA

Technologia natychmiastowego nagrzewania — Pozwala skrócić czas oczekiwania na pierwszą wydrukowaną stronę do nawet 7,5 sekundy przy starcie z trybu uśpienia. Funkcja natychmiastowego nagrzewania jest kolejną funkcją, która w drukarce Dell 2330dn ułatwia osiągnięcie maksymalnej efektywności i zwiększenie wydajności pracy.

Wydruki  — Krystaliczny tekst i uderzająca grafika dzięki rozdzielczości 1200 x 1200 dpi.

Zaawansowane funkcje sterowania — Narzędzie Dell OpenManageTM Printer Manager zapewnia szybki dostęp do szerokiej gamy potężnych funkcji zarządzania.

Możliwości rozbudowy — Dostępna opcjonalna szuflada na 550 arkuszy papieru, co daje łącznie możliwość załadowania 850 arkuszy.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Zoptymalizowana dla sieci

Od łatwego w użyciu oprogramowania sieciowego do opcjonalnych szuflad na papier — konstrukcja drukarki 2330dn zapewnia maksymalną efektywność.

  • Narzędzie Dell OpenManageTM Printer Manager1 pozwala łatwo monitorować i tworzyć raporty statystyczne dla wszystkich drukarek Dell w sieci oraz zarządzać nimi.
  • Jasny wyświetlacz LCD z intuicyjnym menu jest łatwy w użyciu i upraszcza sprawdzanie stanu drukarki 
  • Korzystaj z zalet wielofunkcyjnej szuflady na 50 arkuszy, aby drukować na papierze o różnych rozmiarach bez konieczności wymiany szuflad.Możliwość rozbudowy drukarki o opcjonalną szufladę na 550 arkuszy. Można dodać również więcej pamięci, aby usprawnić drukowanie dużych dokumentów.
  • Dzięki systemowi zarządzania tonerem firmy Dell można otrzymywać elektroniczne powiadomienia o niskim poziomie tonera.

Oszczędność w druku

Ciesz się natychmiastową wartością, długoterminowymi oszczędnościami i wieloma cechami przyjaznymi środowisku naturalnemu.

  • Monochromatyczne kasety z tonerem o dużej pojemności zapewniają oszczędności dzięki niskim kosztom jednostkowym drukowania.
  • Imponująca miesięczna wydajność 50 000 drukowanych arkuszy pomaga radykalnie skrócić przestoje.
  • Wbudowana funkcja drukowania dwustronnego pomaga zminimalizować marnotrawstwo papieru. Można również łatwo drukować wiele stron na pojedynczym arkuszu.
  • Przy każdej dostawie kaset z tonerem firma Dell dodaje torby z opłaconymi kosztami przesyłki pocztowej, aby umożliwiać szybkie i ekonomiczne przekazywanie zużytych części eksploatacyjnych do recyklingu.

Serwis i pomoc techniczna

  • Standardowa, roczna, ograniczona gwarancja na sprzęt oraz roczny serwis na miejscu awarii w następnym dniu roboczym zapewniają spokój i pewność.
  •  Opcjonalne wydłużenie okresu gwarancyjnego do 5 lat jest dostępne dla klientów, którzy chcą zwiększyć ochronę swojej inwestycji.

Parametry techniczne:

Typ drukarki  - Monochromatyczna sieciowa drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) (426,4 mm x 370 mm x 255,6 mm)

Waga drukarki (14,13 kg)

Maksymalna szybkość drukowania Do 33 stron w formacie Letter na minutę

Rozdzielczość drukowania 1200 x 1200 punktów na cal (dpi)

Maksymalna wydajność miesięczna Do 50 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru 250 arkuszy + podajnik wielofunkcyjny na 50 arkuszy

Procesor 400 MHz

Standardowa ilość pamięci 32 MB

Maksymalna ilość pamięci 288 MB (przy użyciu opcjonalnego modułu DIMM 256 MB)

Interfejs użytkownika 2 wiersze x 16 znaków, LCD z podświetlaniem (tekst i grafika), 1 dioda LED i klawiatura z 6 przyciskami

Maksymalna pojemność wejściowa papieru 850 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki 150 arkuszy

Opcjonalne akcesoria podajnika Dostępna opcjonalna szuflada dodatkowa na 550 arkuszy

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) Tak (automatyczny moduł druku dwustronnego)

Obsługiwane rodzaje nośników Papier zwykły, makulaturowy, lekki, ciężki, dokumentowy, szorstki (bez obsługi druku dwustronnego), kolorowy, pocztówki (bez obsługi druku dwustronnego), koperty (obsługa tylko z podajnika ręcznego, bez obsługi druku dwustronnego), etykiety (papierowe), folie (do druku laserowego), papier listowy, papier z nadrukiem

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny: 60–160 g/m²

Standardowe interfejsy (kable w zestawie) Port USB 2.0 Hi-Speed; Port równoległy IEEE-1284;Port sieci 10/100 baseT RJ45 Ethernet

Język drukarki 89 skalowalnych czcionek PS3/PCL, w tym OCR-A, OCR-B i kod kreskowy 3 z 9; 2 bitmapowe czcionki PCL

REKLAMA

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne Microsoft Windows 2008 Server, 2000 Server, XP 32-bit/64-bit, 2000, Microsoft Vista 32-bit/64-bitobsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com. RH Linux 3.0, 4.0, 5.0 WS SuSE Linux 10.x lub nowszy. NetWare 5.1, 6.0. Macintosh (OS 9.0 lub nowszy i OS X lub nowszy), Unix (PS PPD dla systemu Sun Solaris 8, 9, 10.0) HP UX 11i. Citrix Metaframe. SAP.

Oprogramowanie zarządzające drukarką System zarządzania tonerem firmy DellTM — inteligentna funkcja monitorowania stanu tonera informuje z wyprzedzeniem o konieczności wymiany kasety. Narzędzie Dell Printer Web Tool. Narzędzie Printer Alert Utility. Narzędzie konfiguracji usługi TCP/IP

Gwarancja i usługi Całodobowa pomoc techniczna w trybie online przez 7 dni w tygodniu; 1 rok ograniczonej gwarancji dla sprzętu i 12 miesięcy usługi naprawy u klienta w następnym dniu roboczym

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Finansowanie ze środków UE. Z jakich programów mogą korzystać przedsiębiorcy z MŚP?

Z jakich programów finansowania może skorzystać przedsiębiorca w 2024 roku? Unia Europejska kontynuuje swoje zaangażowanie we wsparcie przedsiębiorców z MŚP. Stawia na różnorodne programy i ułatwienia, które mają na celu stymulowanie innowacyjności, wzrostu gospodarczego oraz konkurencyjności firm w UE.

Od 12 czerwca zapłacisz okiem za zakupy. W których sklepach?

12 czerwca w pięciu salonach Empik w całej Polsce rozpoczyna się pilotażowy program płatności biometrycznych. To innowacyjne rozwiązanie opiera się na fuzji biometrii tęczówki oka i twarzy. Dostawcą tej technologii jest polski fintech PayEye, we współpracy z Planet Pay. Program jest pierwszym tego rodzaju w Europie i działa w ramach programu Mastercard Biometric Checkout.

Będzie zakaz nowych licencji na transport międzynarodowy, zablokuje zakładanie jednoosobowych firm

Planowany przez Ministerstwo Infrastruktury pomysł zakazu wydawania licencji dla transportu międzynarodowego może okazać się dużym problemem dla polskich przewoźników. To praktycznie zakaz zakładanie nowych jednoosobowych firm. Ponadto blokada zakupu nowych ciężarówek.

Mikrofirmy budowlane mogą się pożegnać z kredytami?

Przeterminowane zaległości firm budowlanych to już ponad półtora miliarda złotych. Większość zadłużonych przedsiębiorców to mikrofirmy. Prognozowana poprawa płynności wcale nie oznacza, że firmy mogą liczyć na kredyty bankowe.

REKLAMA

Rewolucja w handlu internetowym. Szczegółowe dane trafią do skarbówki

Szczegółowe informacje o transakcjach internetowych, w tym wynajmu mieszkań, będą przekazywane do Urzędu Skarbowego. Dodatkowo, konta na platformach takich jak Allegro, OLX czy Vinted mogą zostać zablokowane, a wypłaty wstrzymane - informuje "Gazeta Wyborcza".

Połowa konsumentów deklaruje, że wybierze firmę wspierającą odpowiedzialny rozwój zamiast tej, która nie podejmuje takich działań

Inwestowanie ESG (Environmental, Social, Governance), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu może być odpowiedzią na pościg za wynikami. Celem działalności firm powinno być dziś nie tylko osiąganie dobrych wyników finansowych, widocznych w raportach kwartalnych, ale także budowanie otoczenia społecznego, ochrona środowiska czy wspieranie ważnych inicjatyw. To istotne dla wielu inwestorów instytucjonalnych, jak również detalicznych, którzy wybierają inwestycje online mające na uwadze środowisko i otoczenie społeczne.

Co robią małe firmy gdy kontrahent nie płaci. Zaległe płatności sięgnęły już 10 miliardów złotych

Ponad połowa firm wysyła wezwania do zapłaty, 47 proc. negocjuje z dłużnikiem, a co 5. zleca odzyskanie należności kancelarii prawnej – tak najczęściej postępują małe i średnie przedsiębiorstwa, kiedy kontrahent im nie płaci.

Dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę?

Levis Strauss czy Beko - dlaczego duże, międzynarodowe firmy opuszczają Polskę? Przyjrzyjmy się przyczynom i skutkom. Jak należy reagować na tego typu odejścia z polskiego rynku?

REKLAMA

Przedsiębiorca na etacie nadal z podwójną składką zdrowotną

Ministerstwo Zdrowia udzieliło odpowiedzi na interpelację poselską w sprawie składki zdrowotnej w przypadku łączenia pracy na etacie z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wynika z niej, iż obecnie nie są planowane zmiany legislacyjne ingerujące w zasadę odprowadzania składki od każdego tytułu odrębnie.

Weryfikacja kontrahenta na białej liście VAT może być skomplikowana

Przedsiębiorca, aby nie stracić możliwości zaliczenia wydatków do kosztów podatkowych, musi upewnić się, że w dniu realizacji przelewu konto odbiorcy znajduje się na białej liście VAT. Jednak od tej reguły istnieją pewne wyjątki. Naczelny Sąd Administracyjny potwierdził, że w sytuacji, gdy przelew jest realizowany przez pośrednika, istotna jest data wydania mu pisemnej dyspozycji przelewu. Przepisy jednoznacznie wskazują na konieczność weryfikacji rachunku w wykazie "na dzień zlecenia przelewu". 

REKLAMA