Kategorie

Dell 2145cn

Uniwersalna, wielofunkcyjna, kolorowa drukarka laserowa Dell 2145cn oferuje dużą wydajność, oszczędność energii i żywe, dwustronne wydruki, dzięki którym zaoszczędzisz zasoby w biurze i poza nim. Zaprojektowana do sprostania rosnącym obciążeniom, umożliwia łatwą obsługę dużych zadań, a niski koszt wydruku jednej strony pozwala zmieścić się w budżecie.

Profesjonalna wydajność

 • Drukarka 2145cn łączy profesjonalnej jakości drukowanie, kopiowanie, skanowanie i korzystanie z faksu w jednym eleganckim, łatwo dostępnym urządzeniu.
 • Żywe wydruki (o efektywnej rozdzielczości do 2400 x 600 dpi) z szybkością do 20 stron na minutę, zarówno w trybie monochromatycznym, jak i kolorowym. (faktyczna szybkość druku może się różnić w zależności od konkretnych warunków).
 • Maksymalne obciążenie robocze do 65 000 stron miesięcznie umożliwia sprostanie rosnącym potrzebom firmy.

Funkcje oprogramowania Earth-Smart

 • Standardowe drukowanie dwustronne, kopiowanie i skanowanie (często oferowane jako opcjonalne w konkurencyjnych produktach) umożliwia oszczędzanie zasobów i obniżenie wydatków biurowych.
 • Funkcja drukowania wielostronicowego „N-Up” firmy Dell umożliwia zmniejszenie zużycia papieru dzięki możliwości drukowania kilku stron na jednym arkuszu papieru.
 • Zgodność z normami ENERGY STAR®1 i RoHS zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Uniwersalność w biurze

 • Skanowanie i drukowanie dokumentów bezpośrednio do i z urządzenia pamięci masowej przy użyciu łatwo dostępnego z przodu portu USB (obsługiwane formaty plików: PDF, BMP,TIFF i JPEG)
 • Bezproblemowa praca w sieci biurowej, na przykład podczas wysyłania kolorowych faksów lub skanowania dokumentów do archiwum cyfrowego2
 • Obsługa protokołu LDAP umożliwia łatwe korzystanie z funkcji skanowania do poczty e-mail. 
 • Wydajność do 5500 stron (czarno-białych) i 5000 stron (w kolorze) z wysokowydajnych kaset z tonerem do modelu 2145, 3oraz możliwość skonfigurowania systemu zarządzania tonerem firmy Dell™ w celu powiadamiania o wyczerpującym się tonerze.

Parametry techniczne:

Typ drukarki Sieciowa, kolorowa, wielofunkcyjna drukarka laserowa

Wymiary drukarki (szer. x gł. x wys.) 468 x 498 x 651 mm

Waga drukarki 36,0 kg

Maksymalna szybkość drukowania Do 20 stron na minutę w druku monochromatycznym i do 20 stron na minutę w kolorze (A4)

Szybkość kopiowania Do 20 stron na minutę w trybie czarno-białym/kolorowym

Rozdzielczość drukowania Do 2400 x 600 dpi (Jakość obrazu), do 600 x 600 dpi (Optyczna)

Maksymalna wydajność miesięczna Do 65 000 stron miesięcznie

Standardowy podajnik papieru szuflada na 250 arkuszy, podajnik wielofunkcyjny na 100 arkuszy

Procesor 360 MHz

Pamięć Drukarka: 128 MB, pamięć faksu: 4 MB

Pamięć opcjonalna 256 MB pamięci RAM, 80 GB5 dysk twardy

Gniazda rozszerzeń Brak

Maksymalna pojemność wejściowa papieru Podajnik na 850 arkuszy

Standardowa/maksymalna pojemność tacy na wydruki 170 arkuszy stroną do zadrukowania skierowaną w dół

Opcjonalne akcesoria podajnika szuflada na 500 arkuszy

Funkcja druku dwustronnego (dupleks) Standardowo – drukowanie i kopiowanie

Obsługiwane rodzaje nośników Papier zwykły, cienki, gruby, z nadrukiem, kolorowy, makulaturowy, koperty, etykiety, karty

Reklama

Obsługiwana gramatura papieru Podajnik wielofunkcyjny: od 60 g/m2 do 163 g/m2 (grubość od 16 do 43 funtów)Standardowy podajnik na 150 arkuszy: od 60 g/m2 do 105 g/m2 (grubość od 16 do 28 funtów) Automatyczny podajnik dokumentów z dupleksem (gramatura papieru): od 60 g/m2 do 90 g/m2 (grubość od 16 do 28 funtów)

Standardowe interfejsy (kable nie są dołączone) Obsługiwane połączenie USB 2.0 o dużej szybkości (złącze typu B); port Ethernet 10/100 base Tx, port USB 2.0 (bezpośrednie drukowanie z USB i skanowanie do USB)

Typ skanera Kolorowy CCD

Skanowanie do miejsca docelowego Skanowanie do USB/SMB/FTP/sieci/poczty e-mail

Formaty skanowania PDF, TIFF, JPEG, BMP

Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) Automatyczny podajnik dokumentów z dupleksem (DADF), 50 arkuszy

Tryby faksu Samodzielny faks monochromatyczny lub kolorowy, faksmodem (tylko wysyłanie w trybie mono)

Prędkości transmisji faksów 33,6 Kb/s

Kompresja faksu MH/MR/MMR/JPEG/JBIG

Systemy komunikacyjne faksu PSTN/PABX;

Język drukarki PostScript 3, PCL5c i PCL 6

Kompatybilne klienckie systemy operacyjne Microsoft® Windows® 2000/XP/Windows Vista® Windows Server® 2003/2008,obsługa systemu Windows® 7 będzie dostępna do pobrania na stronie www.support.dell.com;MacOS: 10.3~10.5;Linux: Red Hat 8.0~9.0, Mandrake 9.2~10.1, SuSE 8.2~9.2 i Fedora Core 1~4

Oprogramowanie zarządzające drukarką Internetowe narzędzie konfiguracyjne drukarek Dell;Printer Setting Utility (PSU)

Menedżer skanowania SmarThru Office i system zarządzania tonerem firmy Dell

Więcej informacji na temat sprzętu znajdziesz na komputer.wieszjak.pl.

Dowiedz się więcej z naszej publikacji
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych
Przeciwdziałanie praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Obowiązki biur rachunkowych
Tylko teraz
89,00 zł
99,00
Przejdź do sklepu
Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Moja firma
  1 sty 2000
  29 lip 2021
  Zakres dat:
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Wyższe grzywny za wykroczenia drogowe

  Podwyższenie maksymalnej wysokości grzywny za wykroczenia drogowe do 30 tys. zł zakłada projekt nowelizacji Prawa o ruchu drogowym, przyjęty przez rząd.

  Ceny mieszkań w Europie rosną szybciej niż w Polsce

  Ceny mieszkań w Europie. Ceny mieszkań oderwały się od fundamentów? Szybciej w Europie niż w Polsce – sugerują dane Eurostatu. W Polsce przez ostatnie lata ceny rosły tylko trochę szybciej niż dochody ludności. W państwach Europy Zachodniej dynamika była nawet kilkukrotnie wyższa.

  Wynajem domów w Polsce

  Wynajem domów. Wynajem domów w Polsce stanowi około 3% - 5% rynku najmu, ale jest ciekawym rozwiązaniem. Osoby zastanawiające się nad wynajmem większego mieszkania, powinny wziąć pod uwagę również dom, bo stawki czynszów za 1 mkw. są konkurencyjne. Na popularność wynajmu domów w innych krajach wpływa m.in. udział budynków jednorodzinnych w zasobie mieszkaniowym i wskaźnik urbanizacji.

  Studencie - nie daj się oszukać. Jak bezpiecznie wynająć mieszkanie, gdy sezon w pełni

  Wynajem mieszkania - studenci. Okres wakacji aż do września to typowy sezon najmu. Wiele osób stara się zaplanować na ten czas zmianę miejsca zamieszkania. Jest zazwyczaj trochę więcej wolnego, łatwiej o urlop w pracy, jest też korzystniej ze względu na zmianę szkoły dla dzieci. Równocześnie w tym samym czasie na rynku pojawiają się osoby studiujące. Młodzież rozpoczynająca studia w nowym mieście, studenci wyższych lat zmieniają lokum. Kwestie towarzyskie, uczuciowe czy chęć uzyskania większego komfortu - to najczęstsze przyczyny zmiany kwatery przez studentów.

  Kiedy warto prowadzić działalność w formie prostej spółki akcyjnej

  Od 1 lipca 2021 r. przedsiębiorcy mogą zacząć korzystać z nowej formy prowadzenia działalności, jaką jest prosta spółka akcyjna (PSA). W opracowaniu przedstawiamy, dla jakich przedsiębiorców taka forma prowadzenia działalności może być korzystna.

  Najpopularniejsze rodzaje napędów [NOWE DANE]

  Stowarzyszenie ACEA opublikowało najświeższe dane na temat najpopularniejszych rodzajów napędów. Jakie samochody wybierają kierowcy w Polsce?

  Ekspres kapsułkowy czy ciśnieniowy – który i dla kogo sprawdzi się lepiej?

  Ostatnimi czasy picie kawy przeniosło się z kawiarni pod strzechy. Nic dziwnego więc, że wiele osób stoi przed niezwykle trudnym wyborem – jaki ekspres do domu wybrać? Wśród wielu firm i modeli łatwo się zagubić. Jednak nie obawiajcie się! Odpowiadając na kilka prostych pytań, możemy łatwo stwierdzić, jaki ekspres będzie dla nas odpowiedni.

  Firmy szukają nowych pracowników

  Firmy szukają coraz więcej nowych pracowników. Liczba ofert pracy w urzędach pracy rośnie. Jakie są przyczyny?

  Dostępność infrastruktury miejskiej dla niepełnosprawnych - raport NIK

  Dostępność infrastruktury miejskiej dla niepełnosprawnych. Z przeprowadzonej przez Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli w Gdańsku kontroli wynika, że miasta Gdynia, Kartuzy i Tczew inwestowały w infrastrukturę miejską, jednak nie w pełni zapewniły dostęp do niej osobom z utrudnionym poruszaniem się. Analizowały potrzeby i konsultowały je z mieszkańcami, jednak nie potrafiły egzekwować właściwych rekomendacji. Każda ze zbadanych przez NIK inwestycji miała jakąś przeszkodę, utrudniającą samodzielne przemieszczanie się po mieście.

  Ilu Polaków mieszka w domach jednorodzinnych a ilu w blokach?

  Dom jednorodzinny a mieszkanie w bloku. Marzenia o wyprowadzce z bloku do domu nie są w Polsce nowością. Już dziś w domach jednorodzinnych mieszka 55% rodaków – wynika z danych Eurostatu. Problem w tym, aby decyzję o wyprowadzce podjąć świadomie.

  Nie tylko negatywne skutki pandemii? [BADANIE]

  Według co czwartego Polaka pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych. Tak wynika z badania zrealizowanego dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor.

  Kooperatywy mieszkaniowe - projekt ustawy w konsultacjach

  Kooperatywy mieszkaniowe. Projekt ustawy regulujący tworzenie kooperatyw mieszkaniowych zamieszczono 22 lipca 2021 r. na stronach Rządowego Centrum Legislacji i skierowano do konsultacji publicznych. Jego celem jest upowszechnienie kooperatyw mieszkaniowych, a przez to zwiększenie dostępności mieszkań. W projekcie zrezygnowano niestety z propozycji ulgi podatkowej dla członków kooperatywy mieszkaniowej.

  Mieszkanie Plus znów w ogniu politycznego sporu. Co to oznacza dla najemców?

  Mieszkanie Plus - Koalicja Obywatelska domaga się zwiększenia ochrony najemców programu. Jednak objęci nią byliby także najemcy mieszkań oferowanych przez prywatne firmy i fundusze. Istnieje ryzyko, że więcej by na tym stracili niż zyskali.

  Jakie są długi spółek giełdowych w 2021 r.?

  Z danych Krajowego Rejestru Długów wynika, iż zmniejszyło się zadłużenie spółek notowanych na giełdzie. Ile wynosi obecnie?

  Branża opakowań rośnie dzięki e-commerce [BADANIE]

  Pomimo wzrostu cen surowców branża opakowań rośnie w rekordowym tempie. Ważnym impulsem rozwoju pozostaje e-commerce.

  Społeczne agencje najmu od 23 lipca. Kto i jak może skorzystać z SAN?

  Społeczne agencje najmu. 23 lipca 2021 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego. Dzięki nowym przepisom mogą już powstawać społeczne agencje najmu (SAN) – podmioty pośredniczące między właścicielami mieszkań na wynajem i osobami, którym dochody lub sytuacja życiowa utrudniają najem mieszkania w warunkach rynkowych. Kto i jak może skorzystać na działalności SAN?

  Ważny termin dla najemców centrów handlowych

  Covidowe prolongaty umów najmu można anulować tylko do 6 sierpnia 2021 r. Co z najemcami, którzy płacili czynsze?

  Fotowoltaika - skąd wziąć pieniądze?

  Fotowoltaika - skąd wziąć pieniądze na inwestycję? Z jakich programów korzystają Polacy? Czy fotowoltaika to oszczedności?

  Jak firmy MŚP oceniają wpływ pandemii na ich branże? [BADANIE]

  Co czwarta firma MŚP uważa, że pandemia pomoże rozwinąć ich branżę, a w produkcji – co druga. Tak wynika z 8. edycji Barometru COVID-19, realizowanego przez EFL.

  Budownictwo mieszkaniowe w 2021 roku – rekordowe 6 miesięcy

  Budownictwo mieszkaniowe w 2021 roku. Pierwsze półrocze 2021 roku było dla deweloperów najlepszym półroczem w historii. Notują oni rekordową sprzedaż i budują najwięcej mieszkań. Potężny popyt na mieszkania powoduje, że chociaż deweloperzy budują najwięcej w historii, to i tak ceny mieszkań idą w górę. Bardzo prawdopodobne, że deweloperów czeka najlepszy rok w historii.

  Lokalizacja mieszkania - co warto sprawdzić przed zakupem?

  Lokalizacja mieszkania. Tak naprawdę nie ma jednej definicji dobrej lokalizacji. W zależności od naszych potrzeb, miejsca pracy, etapu życia, na którym się znajdujemy czy jego stylu, sami możemy zdefiniować, czym jest tak naprawdę dobra lokalizacja. Nie ma jednego rozwiązania. Zupełnie inne potrzeby będą miały rodziny z małymi dziećmi, inne – ludzie już dojrzali, a jeszcze inne młodzi single. Jest jednak kilka czynników, które warto wziąć pod uwagę. Czym się kierować, szukając idealnego miejsca do zamieszkania?

  Domy do 70 m2 bez pozwolenia na budowę - założenia projektu

  Domy do 70 m2 bez pozwolenia na budowę. W Wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów opublikowano projekt ustawy o zmianie ustawy – Prawo budowlane oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, którego celem ma być umożliwienie budowy budynków mieszkalnych jednorodzinnych o powierzchni zabudowy do 70 m2 (do 90 m2 powierzchni użytkowej) bez konieczności uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę (ale w procedurze zgłoszenia), bez konieczności ustanawiania kierownika budowy oraz prowadzenia dziennika budowy. Nowe przepisy mają wejść w życie w IV kwartale 2021 roku.

  Zmiana pozwolenia na budowę po 19 września 2020 r. - skutki

  Zmiana pozwolenia na budowę. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego udzielił wyjaśnień odnośnie stosowania dotychczasowych przepisów Prawa budowlanego (obowiązujących przed nowelizacją, która weszła w życie 19 września 2020 r.) w zakresie zmiany pozwolenia na budowę.

  Kompleksowa informacja o wyrobach budowlanych

  Główny Urząd Nadzoru Budowlanego zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej Punktu kontaktowego do spraw wyrobów budowlanych pod adresem punkt-kontaktowy.gunb.gov.pl. Jak zadać pytanie?

  E-commerce wpływa na rozwój transakcji bezgotówkowych

  Co sprawia, że rynek płatności bezgotówkowych stale rośnie? Odpowiedź jest prosta: e-commerce.