| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama

Programy biurowe

Programy do biura

Aktualizacja: 30.04.2010

Polecamy Ci zbiór przydatnego oprogramowania podzielonego na kategorie, które będzie pomocne podczas pracy biurowej.  »

Chandler - wspaniały organizer

Aktualizacja: 17.11.2009

Życie biegnie coraz szybciej, coraz więcej spraw mamy na głowie a doba trwa nadal 24 godziny. Jeśli jesteśmy zabiegani, mamy mnóstwo codziennych zadań lub spotkań z pewnością potrzebny nam organizer. Chandler dzięki połączeniu przejrzystego interfejsu z zaawansowanymi możliwościami jest idealnym wyborem dla każdego kto szuka darmowego organizera. »

Druczek - wydrukuj przelew

Aktualizacja: 25.09.2009

Prowadząc mała firmę na co dzień musimy zmierzyć się ze stertą papierkowej roboty. Czasami jest tego tak dużo, że ciężko znaleźć nam konkretny druczek czy wzór dokumentu. Z pomocą przychodzi nam program Druczek 2009 umożliwiający drukowanie dokumentów - przelewów, ZUS-owych czy podatkowych. »

Asystent Książka Korespondencji

Aktualizacja: 17.11.2009

Prowadząc nawet bardzo małą firmę zalewani jesteśmy mnóstwem listów i ofert. Gdy ilość korespondencji przekroczy już poziom możliwy do opanowania przez notowanie na kartce papieru pora sięgnąć po nowoczesne narzędzia - Asystent Książka Korespondencji z pewnością pomoże uporządkować naszą pocztę. »

Automatyzacja przetwarzania dokumentów receptą na kryzys

Aktualizacja: 07.07.2009

W trudnych czasach kryzysu wiele firm zadaje sobie pytanie: inwestować, czy nie inwestować? Specjaliści jednogłośnie twierdzą, że najwięcej zyskają Ci, którzy właśnie teraz podejmą odważne i trafne decyzje biznesowe. Większość firm próbuje przetrwać kryzys i przygotowuje się na przyjście „lepszych czasów”, szukając oszczędności. »

miniOffice 1.5 - mały polski office

Aktualizacja: 18.05.2009

W skład tego polskiego pakietu biurowego wchodzą dwa podstawowe programy opatrzone ciekawy imionami: Edyta - edytor tekstów oraz Arkadiusz - arkusz kalkulacyjny. »

PlusOffice - dobry pakiet biurowy

Aktualizacja: 07.07.2009

Odmiana popularnego pakietu biurowego OpenOffice, rozwijana przez polską firmę OpenZone.W edycji 2009 udoskonalono wiele narzędzi i dodano nowe opcje. »

FinePrint 6.09 - drukuj profesjonalnie

Aktualizacja: 22.06.2009

FinePrint to rozbudowany program obsługi drukarki umożliwiający wydruk 2, 4 lub 8 stron na jednej kartce papieru. »

Foxit PDF Reader Pro - czytnik PDF

Aktualizacja: 19.04.2010

Foxit PDF Reader Pro to niewielka aplikacja, która stanowi alternatywę dla najpopularniejszego czytnika PDF -Adobe Readera.  Program bez zbędnych operacji pozwala odczytywać pliki w formacie PDF, jest prosty w obsłudze i potrzebuje znikomej ilości pamięci do działania. »

Draco organizer - funkcjonalny asystent

Aktualizacja: 09.03.2010

Draco organizer jak sama nazwa wskazuje jest programem do kompleksowego zarządzania czasem, informacjami i zdarzeniami. Idealnie nadaję się on dla wszystkich zapominalskich, jak i ludzi interesu, którzy mają na głowie wiele spotkań, dat czy miejsc. »

PDF995 - konwersja plików PDF

Aktualizacja: 09.03.2010

PDF 995 słusznie kojarzy nam się z popularnym formatem plików rozpowszechnianym od lat przez firmę Adobe. Dzięki tej niewielkiej aplikacji możemy stworzyć plik PDF z dowolnego pliku tekstowego, nawet zawierającego polskie znaki. »

JMReader - wygodny czytnik

Aktualizacja: 06.02.2010

JMReader to bardzo wygodna aplikacja, pozwalająca nam czytać dokumenty jak książkę. Obsługuje najpopularniejsze formaty jak TXT, HTML, ZIP czy RAR. Wygoda połączona z prostotą obsługi sprawia, że czytnik jest niezwykle praktyczny. »

Excel Viewer - podgląd tabelek

Aktualizacja: 06.02.2010

Excel Viewer to narzędzie stworzone przez Microsoft jako uzupełnienie ale i zastępstwo programu MS Excel. Służy ono do otwierania, przeglądania i drukowania dokumentów utworzonych w Excelu. Program sprawdza się wszędzie tam gdzie musimy coś podejrzeć lub wydrukować a nie mamy zainstalowanego pakietu Office. Dzięki temu że jest darmowy stał się funkcjonalnym dodatkiem, z którego korzysta wiele firm. »

Rainlendar Lite - rozbudowany kalendarz

Aktualizacja: 25.09.2009

Mimo, iż większość z nas korzysta z Windowsa, nie wszyscy posiadamy na PC pakiet Office. Bez niego nie otrzymamy rozbudowanego klienta pocztowego Microsoft Outlook, który pełni także funkcje terminarza. Każdy kto potrzebuje jednak zaplanować swój dzień, czy to w pracy czy na urlopie może skorzystać z darmowego narzędzia jakim jest Rainledar Lite. »

Office Groove 2007 - pracuj zdalnie

Aktualizacja: 25.08.2009

Ten program to zupełnie nowy członek rodziny Office wchodzący w skład tego pakietu 2007. Jest to oprogramowanie sieciowe w całości przeznaczone dla współpracujących ze sobą członków zespołu rozproszonych geograficznie.Dzięki Office Groove 2007 mogą bez problemów jednocześnie pracować nad jednym projektem. »

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Gontarek, HUKE Finanse

Firma HUKE Finanse jest multiagencją, która oferuje pełen zakres produktów ubezpieczeniowych i kredytowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »