| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Serwis komputerowy > Serwis komputerowy - reklama

Serwis komputerowy - reklama

Reklamować się warto wszędzie ale warto pamiętać, że skuteczne mogą być zwykłe wywieszki na słupach i tablicach ogłoszeniowych w okolicy. Bo gdy popsuje nam się komputer trudniej będzie znaleźć serwis komputerowy w sieci niż zerwać nr telefonu z ogłoszenia.

Niewątpliwie dla takiej działalności jak Twoja jednym z najlepszych miejsc do reklamy będzie Internet. Sprawdź możliwości zareklamowania się na portalach komputerowych, blogach, czy stronach fachowych. Portale komputerowe dają możliwość wykupienia reklamy z czego warto skorzystać.

Pomyśl o dobrej własnej stronie internetowej łatwo znajdowanej poprzez wyszukiwarki. Jeśli współpracujesz z firmami, zapewniając ich obsługę informatyczną postaraj się aby Twoje logo, nazwa czy inna nawet drobna informacja była widoczna i dostępna.

Zamierzając obsługiwać firmy trzeba do tego podejść szczególnie profesjonalnie, nie wystarczy rodzina i znajomi. Dobrze jest przygotować ciekawą ofertę, ulotki, zamieścić kilka ogłoszeń w prasie. Warto również zainwestować w przygotowanie aktualnej i ciekawej strony internetowej i na niej zamieścić podstawowe dane. Przygotuj również wizytówki, które będziesz mógł rozdawać i zostawiać na zakończenie wizyty u klienta.

Skutecznym narzędziem reklamy w przypadku działalności usługowej jaką są usługi komputerowe będą plakaty reklamowe oraz ulotki rozdawane w miejscach w których przebywają potencjalni klienci (a użytkownicy komputerów są wszędzie w sklepach, biurach, urzędach, na ulicach).

Polecamy: Jak wybrać formę opodatkowania firmy

Polecamy: Karta podatkowa - poradnik użytkownika

Dla celów reklamowych możesz również wykorzystać lokalną prasę – szczególnie dla celów wizerunkowych. Ciekawe ogłoszenie prasowe dodaje niewątpliwie prestiżu przedsięwzięciu.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Rzecznik Ubezpieczonych

Rzecznik Ubezpieczonych reprezentuje interesy osób ubezpieczających, ubezpieczonych, uposażonych lub uprawnionych z umów ubezpieczenia, członków funduszy emerytalnych, uczestników pracowniczych programów emerytalnych, osób otrzymujących emeryturę kapitałową lub osób przez nie uposażonych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »