| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Serwis komputerowy > Serwis komputerowy - reklama

Serwis komputerowy - reklama

Reklamować się warto wszędzie ale warto pamiętać, że skuteczne mogą być zwykłe wywieszki na słupach i tablicach ogłoszeniowych w okolicy. Bo gdy popsuje nam się komputer trudniej będzie znaleźć serwis komputerowy w sieci niż zerwać nr telefonu z ogłoszenia.

Niewątpliwie dla takiej działalności jak Twoja jednym z najlepszych miejsc do reklamy będzie Internet. Sprawdź możliwości zareklamowania się na portalach komputerowych, blogach, czy stronach fachowych. Portale komputerowe dają możliwość wykupienia reklamy z czego warto skorzystać.

Pomyśl o dobrej własnej stronie internetowej łatwo znajdowanej poprzez wyszukiwarki. Jeśli współpracujesz z firmami, zapewniając ich obsługę informatyczną postaraj się aby Twoje logo, nazwa czy inna nawet drobna informacja była widoczna i dostępna.

Zamierzając obsługiwać firmy trzeba do tego podejść szczególnie profesjonalnie, nie wystarczy rodzina i znajomi. Dobrze jest przygotować ciekawą ofertę, ulotki, zamieścić kilka ogłoszeń w prasie. Warto również zainwestować w przygotowanie aktualnej i ciekawej strony internetowej i na niej zamieścić podstawowe dane. Przygotuj również wizytówki, które będziesz mógł rozdawać i zostawiać na zakończenie wizyty u klienta.

Skutecznym narzędziem reklamy w przypadku działalności usługowej jaką są usługi komputerowe będą plakaty reklamowe oraz ulotki rozdawane w miejscach w których przebywają potencjalni klienci (a użytkownicy komputerów są wszędzie w sklepach, biurach, urzędach, na ulicach).

Polecamy: Jak wybrać formę opodatkowania firmy

Polecamy: Karta podatkowa - poradnik użytkownika

Dla celów reklamowych możesz również wykorzystać lokalną prasę – szczególnie dla celów wizerunkowych. Ciekawe ogłoszenie prasowe dodaje niewątpliwie prestiżu przedsięwzięciu.

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy

Doradztwo podatkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »