reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Katalog franczyzodawców > Galeria Prezentów

Galeria Prezentów

Galeria Prezentów jest marką znaną i wiarygodną, która rozwija się tak, aby zawsze być na czasie, oferująca swoim klientom starannie dobrany asortyment opierający się na atrakcyjnych cenach, skierowany zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Parta Sp. z o.o.
40-063 Katowice
ul. Żwirki i Wigury 16
tel. + 48 32/ 760 94 46 fax +48 32 / 760 94 47

Galeria Prezentów to franczyza należąca do branży związanej z urodą i prezentami

 e-mail: ipartyka@parta.com.pl

Właścicielem sklepów Galeria Prezentów jest Parta Sp. z o. o. wywodząca się z firmy Partex - lidera polskiego rynku artykułów piśmiennych, wyłącznego dystrybutora marek Parker i Waterman na Polskę (70% udział w rynku). Spółka Parta powstała w marcu 2003 r. i od tego czasu jej wysiłki koncentrują się na rozwoju poprzez działania franczyzowe. 

Oferta Galerii Prezentów jest uniwersalna i zróżnicowana. W sklepach znaleźć można artykuły piśmienne (zarówno serie podstawowe jak i bardzo ekskluzywne) takich marek jak Parker, Waterman, Rotring, Sheaffer, Visconti, Delta, Pelikan, Graf von Faber Castell, Monte Verde, Cerruti 1881.

Ponadto dostępny jest szeroki wybór galanterii skórzanej: portfeli, etui, torebek, teczek, kosmetyczek, saszetek z wysokiej jakości skór naturalnych produkcji polskiej oraz włoskiej takich firm jak: Marco, Martex oraz Christopher Creazioni; kalendarzy i organizerów, upominków w postaci zapalniczek (Zippo, Pierre Cardin), scyzoryków szwajcarskiej firmy Victorinox, kart wiedeńskiego Piatnika, fantazyjnych bibelotów włoskiej firmy Francesco Rubinato, eleganckich zestawów na biurko z marmuru, skór naturalnych i drewna; mapy, starodruki, figurki z alabastru oraz globusy z kamieni szlachetnych. Dodatkowo na każdym prezencie zakupionym w Galerii Prezentów klient może zamówić dedykację.

Dołączając do sieci franczyzowej Galerii Prezentów franczyzobiorca zobowiązuje się do przestrzegania standardu w zakresie jakości, wydajności i etyki kupieckiej. Franczyzodawca udziela franczyzobiorcy prawa do używania znaku towarowego oraz umożliwia dostęp do precyzyjnie dobranego asortymentu towarowego o wysokiej rotacji oraz sprawdzonego know-how. Celem umowy franczyzowej Galerii Prezentów jest umożliwienie franczyzobiorcy założenia własnego biznesu, osiągnięcia rozwoju szybszego od tego, który nastąpiłby bez pomocy Franczyzodwcy.
Umowa franczyzy przyznaje wyłączność na prowadzenie Galerii Prezentów na danym obszarze. Z wyłączności tej wynika, że franczyzodawca nie zawrze umowy franczyzowej
z osobami trzecimi na dany znak towarowy na tym terenie w czasie trwania umowy oraz rok po jej zakończeniu. Warunki umowy zakładają, że umowa zawierana jest na okres 5 lat i nie jest automatycznie przedłużana.

reklama

Czytaj także

Źródło:

INFOR
Kodeks pracy 2020. Praktyczny komentarz z przykładami129.00 zł
reklama

Narzędzia przedsiębiorcy

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Pomysł na biznes

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Sztobryn

Rzecznik patentowy, doktor nauk prawnych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama