| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Dom seniora > Jak zareklamować dom spokojnej starości

Jak zareklamować dom spokojnej starości

Stosunkowo mała jeszcze konkurencja na rynku powoduje, że szczególna reklama nawet na początku nie będzie potrzebna. Niemniej warto pomyśleć o kilku podstawowych działaniach, które spowodują że potencjalni klienci dowiedzą się o fakcie powstania nowego domu.

Warto w takiej reklamie podkreślić mocne strony naszej placówki, to co ją może wyróżnia na tle innych podobnych domów, może cena, może możliwość umeblowania pokoju własnymi meblami, a może okolica i piękny ogród dający szansę na miłe spędzanie czasu w ciepłe dni, a może będzie to specjalna opieka medyczna, bo w pobliżu jest specjalistyczny szpital, bądź przychodnia i udało się nawiązać współpracę z tamtejszymi lekarzami.

Zainwestuj więc trochę pieniędzy w reklamę w miejscowej gazecie. W banery na stronach internetowych dotyczących opieki nad osobami starszymi np. www.opiekaseniora.pl.

Warto też pomyśleć o choćby niewielkiej ilości ulotek bądź wizytówek, które będzie można zostawić w pobliskich szpitalach, przychodniach, czy domach kultury organizujących zajęcia dla seniorów.

Wszystko oczywiście zależy od specyfiki naszego domu, czy jest to po prostu dom pobytowy dla osób samotnych i starszych, czy tez bardziej skierowany do osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych i leżących.

Polecamy: Jak założyć własną firmę

Warto również zainwestować we własną stronę internetową, na której zamieszczone będą najważniejsze informacje dotyczące domu, świadczonych usług, zatrudnionego bądź współpracującego z domem personelu medycznego i pomocniczego, zdjęcia domu, pokoi, ogrodu, najbliższej okolicy, dane kontaktowe.

W dzisiejszych czasach to jedna z ważniejszych form dotarcia do potencjalnego klienta. Wiele osób szukając w zasadzie czegokolwiek zaczyna od Internetu. Warto więc również powalczyć o jak najwyższe uplasowanie naszej strony w wyszukiwarkach.

Polecamy: Jak napisać dobry biznesplan

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Dotacje dla firm

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

HAYS Poland

Doradztwo personalne

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »