| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Moja firma > Biznes > Firma > Zakładam firmę > Dom seniora > Jak zareklamować dom spokojnej starości

Jak zareklamować dom spokojnej starości

Stosunkowo mała jeszcze konkurencja na rynku powoduje, że szczególna reklama nawet na początku nie będzie potrzebna. Niemniej warto pomyśleć o kilku podstawowych działaniach, które spowodują że potencjalni klienci dowiedzą się o fakcie powstania nowego domu.

Warto w takiej reklamie podkreślić mocne strony naszej placówki, to co ją może wyróżnia na tle innych podobnych domów, może cena, może możliwość umeblowania pokoju własnymi meblami, a może okolica i piękny ogród dający szansę na miłe spędzanie czasu w ciepłe dni, a może będzie to specjalna opieka medyczna, bo w pobliżu jest specjalistyczny szpital, bądź przychodnia i udało się nawiązać współpracę z tamtejszymi lekarzami.

Zainwestuj więc trochę pieniędzy w reklamę w miejscowej gazecie. W banery na stronach internetowych dotyczących opieki nad osobami starszymi np. www.opiekaseniora.pl.

Warto też pomyśleć o choćby niewielkiej ilości ulotek bądź wizytówek, które będzie można zostawić w pobliskich szpitalach, przychodniach, czy domach kultury organizujących zajęcia dla seniorów.

Wszystko oczywiście zależy od specyfiki naszego domu, czy jest to po prostu dom pobytowy dla osób samotnych i starszych, czy tez bardziej skierowany do osób niepełnosprawnych, przewlekle chorych i leżących.

Polecamy: Jak założyć własną firmę

Warto również zainwestować we własną stronę internetową, na której zamieszczone będą najważniejsze informacje dotyczące domu, świadczonych usług, zatrudnionego bądź współpracującego z domem personelu medycznego i pomocniczego, zdjęcia domu, pokoi, ogrodu, najbliższej okolicy, dane kontaktowe.

W dzisiejszych czasach to jedna z ważniejszych form dotarcia do potencjalnego klienta. Wiele osób szukając w zasadzie czegokolwiek zaczyna od Internetu. Warto więc również powalczyć o jak najwyższe uplasowanie naszej strony w wyszukiwarkach.

Polecamy: Jak napisać dobry biznesplan

Czytaj także

Narzędzia przedsiębiorcy

POLECANE

Koronawirus a przedsiębiorcy

reklama

Ostatnio na forum

Pomysł na biznes

Eksperci portalu infor.pl

Kornelia Ksieniewicz

Ekspert z dziedziny postępowania egzekucyjnego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »