REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bezpłatne szkolenia w Warszawie dla przyszłych i początkujących przedsiębiorców

Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach.
Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach.

REKLAMA

REKLAMA

Do grudnia 2019 r. Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie przygotowało 4 bezpłatne szkolenia. Ich tematyka będzie dotyczyć m.in. optymalizacji działań w biznesie, tworzenia zespołów w firmie, a także budowania relacji z klientami.

Warszawa szkoli przyszłych przedsiębiorców

Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach. Realizowany przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy w Centrum Przedsiębiorczości Smolna projekt #Academy_Smolna#2019 to szkolenia i doradztwo pod okiem ekspertów i praktyków biznesu. Od marca do sierpnia 2019 wsparcie zyskało już ponad 316 początkujących przedsiębiorców, którzy wzięli udział w indywidualnych konsultacjach i grupowych szkoleniach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. A to jeszcze nie wszystko!

REKLAMA

Polecamy: Prenumerata elektroniczna Dziennika Gazety Prawnej

REKLAMA

Od marca odbyło się ponad 340 godzin indywidualnego doradztwa biznesowego, księgowego oraz prawnego, w którym wzięło udział ponad 200 uczestników. Zorganizowano także szkolenia edukujące przedsiębiorców z zakresu efektywnej sprzedaży, autoprezentacji, marketingu internetowego, tworzenia modeli biznesowych, prawa własności intelektualnej i nowych technologii, a także skutecznego zarządzania firmą. Uczestniczyło w nich 120 początkujących przedsiębiorców.

Do grudnia Centrum Przedsiębiorczości Smolna przygotowało jeszcze kolejne 4 szkolenia. Ich tematyka będzie dotyczyć m.in. optymalizacji działań w biznesie, tworzenia zespołów w firmie, a także budowania relacji z klientami.

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu i są organizowane dla osób posiadających wstępne koncepcje biznesowe lub będących na początkowych etapach prowadzenia firmy. Jest to solidny zastrzyk praktycznej wiedzy, a także możliwość networkingu i okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, którzy dopiero zaczynają rozwijać swoje pomysły. Do grudnia 2019 w każdą środę i czwartek będą odbywały się także indywidualne konsultacje z ekspertami w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

REKLAMA

Jak twierdzą uczestniczący w szkoleniach przedsiębiorcy – są one bardziej skuteczne niż niejedna przeczytana książka. Projekt od lat cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi dlatego, że współpracujemy z profesjonalnym gronem doradców i mentorów posiadających długoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie biznesu. Indywidualne, bezpłatne doradztwo skierowane jest do wszystkich zainteresowanych niezależnie od dojrzałości biznesowej - powiedział Grzegorz Kaczorowski Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy.

Spotkania doradcze odbywają się w Warszawie w przestrzeniach Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4, a na szkolenia od września zapraszamy do Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Harmonogram szkoleń i listę doradców można sprawdzić na stronie: www.firma.um.warszawa.pl .

Projekt finansowany jest przez Urząd m.st. Warszawy. Jego realizatorem jest Fundacja „Inkubator Technologiczny” (Youth Business Poland).

Polecamy serwis: Zakładam firmę

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie - zapraszamy do subskrybcji naszego newslettera
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

REKLAMA

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    QR Code

    © Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

    Moja firma
    Zapisz się na newsletter
    Zobacz przykładowy newsletter
    Zapisz się
    Wpisz poprawny e-mail
    Bezpieczeństwo w leśnictwie. Apel przedsiębiorców o interwencję państwa

    W obliczu rosnącej liczby tragicznych wypadków w leśnictwie, przedsiębiorcy leśni wzywają do pilnej reakcji ze strony państwa. Postulują o zwiększenie nadzoru nad Lasami Państwowymi, odpolitycznienie kadr oraz opracowanie strategii dla sektora leśno-drzewnego. Ale czy ich głos zostanie wysłuchany?

    Pieniądze dla rolników uprawiających kukurydzę. Do 80 proc. kwoty wynikającej z niezapłaconych faktur lub rachunków. Do kiedy wnioski?

    Do 6 października 2023 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o pomoc finansową dla producenta rolnego, który w 2022 r. lub 2023 r. co najmniej raz nie otrzymał zapłaty za sprzedaną kukurydzę - poinformowała Agencja.

    Czy Technologia Internetu Rzeczy zrewolucjonizuje sektor farmaceutyczny?

    Łańcuch dostaw w sektorze farmaceutycznym to duże wyzwanie - bezpieczeństwo i jakość produktu jest obwarowana licznymi uregulowaniami i przepisami. Systemy i urządzenia oparte o technologię Internetu Rzeczy – IoT (z ang. Internet of Things) wydają się logicznym rozwiązaniem. 

    Startupy to nie korporacje. Jak przyciągnąć właściwe startupy i nie stracić pieniędzy?

    Czy granty są niezbędne, aby przyciągnąć najlepsze startupy do Polski? Niekoniecznie! Czy tylko startupy oparte na unikalnej technologii mają szansę na sukces? Także nie! Startupy trzeba najpierw zrozumieć.  

    REKLAMA

    Przedsiębiorcy powoli wychodzą na prostą? Częściej niż rok temu odwieszają firmy

    Jak wygląda obecnie sytuacja jednoosobowych działalności gospodarczych? Ile wniosków o otwarcie działalności wpłynęło w pierwszym półroczu? Ile odnotowano zawieszeń, wznowień i wniosków dotyczących zamknięcia? Jak to wyglądało w poszczególnych województwach? 

    Petsitting, czyli nowoczesna opieka nad zwierzętami. Na czym polega ta usługa?

    W dzisiejszych czasach, kiedy tempo życia jest coraz szybsze, a nasze obowiązki często wymagają od nas wyjazdów czy dłuższej nieobecności w domu, pojawia się pytanie: co zrobić z naszym pupilem? Dla wielu z nas zwierzęta są członkami rodziny, dlatego chcemy zapewnić im najlepszą opiekę. Odpowiedzią na te potrzeby jest coraz bardziej popularny petsitting. Ale co to dokładnie jest za usługa i dlaczego warto z niego skorzystać?

    Firmy z sektora przemysłowego mają problemy z pozyskaniem kadr

    Ponad połowa firm z sektora przemysłowego ma problem z pozyskaniem kadr. Wciąż potrzebna jest promocja zawodów technicznych wśród młodzieży.

    Koncern Amazon pozywa za złamanie prawa antymonopolowego

    Pozew antymonopolowy przeciwko koncernowi Amazon złożyła we wtorek Amerykańska Federalna Komisja ds. Handlu (FTC). Zarzucono gigantowi technologicznemu wyrządzanie szkód konsumentom przez wprowadzanie wysokich cen.

    REKLAMA

    Minister Moskwa: jesteśmy potentatem w produkcji wodoru

    Minister klimatu Anna Moskwa powiedział: Polska jest potentatem w produkcji wodoru, to przewaga w stosunku do wielu państw europejskich. Zdaniem minister upowszechnienie wodoru w Polsce to nie przyszłość, ale teraźniejszość.

    Jak przedsiębiorcy mogą skorzystać na nowelizacji ustawy o OZE?

    Co zmieni nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii? Kto chce inwestować w OZE? Jak firmy mogą skorzystać na nowych regulacjach? 

    REKLAMA