REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Bezpłatne szkolenia w Warszawie dla przyszłych i początkujących przedsiębiorców

Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach.
Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach.

REKLAMA

REKLAMA

Do grudnia 2019 r. Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie przygotowało 4 bezpłatne szkolenia. Ich tematyka będzie dotyczyć m.in. optymalizacji działań w biznesie, tworzenia zespołów w firmie, a także budowania relacji z klientami.

Warszawa szkoli przyszłych przedsiębiorców

Warszawscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z bezpłatnego programu doradczo-szkoleniowego także po wakacjach. Realizowany przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy w Centrum Przedsiębiorczości Smolna projekt #Academy_Smolna#2019 to szkolenia i doradztwo pod okiem ekspertów i praktyków biznesu. Od marca do sierpnia 2019 wsparcie zyskało już ponad 316 początkujących przedsiębiorców, którzy wzięli udział w indywidualnych konsultacjach i grupowych szkoleniach z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. A to jeszcze nie wszystko!

REKLAMA

Polecamy: Prenumerata elektroniczna Dziennika Gazety Prawnej

REKLAMA

Od marca odbyło się ponad 340 godzin indywidualnego doradztwa biznesowego, księgowego oraz prawnego, w którym wzięło udział ponad 200 uczestników. Zorganizowano także szkolenia edukujące przedsiębiorców z zakresu efektywnej sprzedaży, autoprezentacji, marketingu internetowego, tworzenia modeli biznesowych, prawa własności intelektualnej i nowych technologii, a także skutecznego zarządzania firmą. Uczestniczyło w nich 120 początkujących przedsiębiorców.

Do grudnia Centrum Przedsiębiorczości Smolna przygotowało jeszcze kolejne 4 szkolenia. Ich tematyka będzie dotyczyć m.in. optymalizacji działań w biznesie, tworzenia zespołów w firmie, a także budowania relacji z klientami.

Szkolenia odbywają się raz w miesiącu i są organizowane dla osób posiadających wstępne koncepcje biznesowe lub będących na początkowych etapach prowadzenia firmy. Jest to solidny zastrzyk praktycznej wiedzy, a także możliwość networkingu i okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, którzy dopiero zaczynają rozwijać swoje pomysły. Do grudnia 2019 w każdą środę i czwartek będą odbywały się także indywidualne konsultacje z ekspertami w zakresie prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

REKLAMA

Jak twierdzą uczestniczący w szkoleniach przedsiębiorcy – są one bardziej skuteczne niż niejedna przeczytana książka. Projekt od lat cieszy się dużym zainteresowaniem między innymi dlatego, że współpracujemy z profesjonalnym gronem doradców i mentorów posiadających długoletnie doświadczenie w swojej dziedzinie biznesu. Indywidualne, bezpłatne doradztwo skierowane jest do wszystkich zainteresowanych niezależnie od dojrzałości biznesowej - powiedział Grzegorz Kaczorowski Dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy.

Spotkania doradcze odbywają się w Warszawie w przestrzeniach Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4, a na szkolenia od września zapraszamy do Centrum Kreatywności przy ul. Targowej 56. Harmonogram szkoleń i listę doradców można sprawdzić na stronie: www.firma.um.warszawa.pl .

Projekt finansowany jest przez Urząd m.st. Warszawy. Jego realizatorem jest Fundacja „Inkubator Technologiczny” (Youth Business Poland).

Polecamy serwis: Zakładam firmę

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

REKLAMA

Moja firma
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zrównoważony biznes czyli jak strategie ESG zmienią reguły gry?

ESG to dziś megatrend, który dotyczy coraz więcej firm i organizacji. Zaciera powoli granicę między sukcesem a odpowiedzialnością biznesu. Mimo, iż wymaga od przedsiębiorców wiele wysiłku, ESG dostarcza m.in. nieocenione narzędzie, które może nie tylko przekształcić biznes, ale również pomóc budować lepszą przyszłość. To strategia ESG zmienia sposób działania firm na zrównoważony i odpowiedzialny.

Podatek od nieruchomości może być niższy. Samorządy ustalają najwyższe możliwe stawki

Podatek od nieruchomości może być niższy. To samorządy ustalają najwyższe możliwe stawki, korzystając z widełek ustawowych. Przedsiębiorcy apelują do samorządów o obniżenie podatku. Niektóre firmy płacą go nawet setki tysięcy w skali roku.

Widzieć człowieka. Czyli power skills menedżerów przyszłości

W świecie nieustannych zmian empatia i zrozumienie innych ludzi stają się fundamentem efektywnej współpracy, kreatywności i innowacyjności. Kompetencje przyszłości są związane nie tylko z automatyzacją, AI i big data, ale przede wszystkim z power skills – umiejętnościami interpersonalnymi, wśród których zarządzanie różnorodnością, coaching i mentoring mają szczególne znaczenie.

Czy cydry, wina owocowe i miody pitne doczekają się wersji 0%?

Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa wystąpił z wnioskiem do Ministra Rolnictwa o nowelizację ustawy o wyrobach winiarskich. Powodem jest brak regulacji umożliwiających polskim producentom napojów winiarskich, takich jak cydr, wina owocowe czy miody pitne, oferowanie produktów bezalkoholowych. W obliczu rosnącego trendu NoLo, czyli wzrostu popularności napojów o zerowej lub obniżonej zawartości alkoholu, coraz więcej firm z branży alkoholowej wprowadza takie opcje do swojej oferty.

REKLAMA

Czy darowizna na WOŚP podlega odliczeniu od podatku? Komentarz ekspercki

W najbliższą niedzielę (26.01.2025 r.) swój Finał będzie miała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Bez wątpienia wielu przedsiębiorców, jak również tysiące osób prywatnych, będzie wspierać to wydarzenie, a z takiego działania płynie wiele korzyści. Czy darowizna na WOŚP podlega odliczeniu od podatku?

Idą zmiany. Co czeka producentów i użytkowników elektroniki konsumenckiej w 2025 r.?

W 2025 roku branża elektroniki użytkowej czeka rewolucja – od standaryzacji ładowarek do smartfonów, przez obowiązkowy recykling baterii, aż po prawo do naprawy. A do tego wszystkiego… nieprzewidywalna polityka Donalda Trumpa. Co jeszcze wpłynie na przyszłość technologii?

Wyższe składki ZUS w 2025 roku [Kierowcy]

Znamy kwotę przeciętnego prognozowanego wynagrodzenia na 2025 rok. Średnia krajowa wzrośnie o 850 zł. Oznacza to wyższe składki ZUS, a także wzrost kosztów zatrudnienia kierowców w transporcie międzynarodowym.

Zbiorowa mądrość. Współpraca między zespołami w Grupie Eurocash

Nie od dziś wiadomo, że praca zespołowa umożliwia wykorzystanie różnorodnych umiejętności i doświadczeń pracowników, a przez to sprzyja ich kreatywności – różne perspektywy i pomysły wzajemnie się napędzają, prowadząc do innowacyjnych rozwiązań. Wspólna praca buduje także zaangażowanie i motywację wśród pracowników, ponieważ czują się oni częścią większej całości. Dzięki wzajemnemu wsparciu i kontroli zmniejsza się ryzyko błędów, co z kolei przyczynia się do osiągania lepszych wyników firmy. Wie o tym Eurocash, a współpraca zespołowa stała się częścią strategii biznesowej Grupy.

REKLAMA

Roczny plan urlopów. Nie każdy pracodawca musi go mieć

Ustalając plan urlopów, pracodawca musi uwzględnić wnioski pracowników oraz konieczność zapewnienia normalnego toku pracy - powiedziała radca prawny dr Monika Wieczorek. Zaznaczyła, że w wyjątkowych sytuacjach wypoczynek może być przesunięty.

Niższe składki dzięki Małemu ZUS plus. Dla kogo ulga i jak z niej skorzystać?

Mały ZUS plus to ulga dla przedsiębiorców, którzy chcą obniżyć składki na ubezpieczenia społeczne. Warunkiem jest dochód z działalności gospodarczej poniżej określonego limitu. Sprawdź, kto może skorzystać z Małego ZUS plus, jakie są limity przychodu i terminy zgłoszeń oraz dlaczego ulga nie obejmuje składki zdrowotnej.

REKLAMA