Kategorie

Leasingobiorca

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Przed wyborem leasingu warto się dobrze zastanowić. Wszystkie aspekty leasingu mogą mieć wpływ na koszty ponoszone przez firmę. W związku z tym warto zdobyć odpowiednie informacje przed wyborem oraz porównać je ze swoimi potrzebami i możliwościami.
Przyszłoroczne zmiany dotyczące leasingu samochodów osobowych dotkną wiele firm w Polsce, dlatego warto się z nimi zapoznać już teraz.
W leasingu rzecz posiada i używa nie właściciel a inna osoba nazwana w Kodeksie cywilnym korzystającym. Jakie są obowiązki korzystającego?
Kredyt samochodowy to nie jedyna możliwość, jeśli chodzi o sfinansowanie zakupu nowego auta. Do dyspozycji jest także leasing, który cieszy się coraz większą popularnością. Decydują się na niego nie tylko przedsiębiorcy, ale także klienci indywidualni, czyli osoby prywatne. Jakie wady i zalety ma leasing samochodu?
Przedsiębiorcy stojący przed zakupem pojazdów do firmy stają przed ważnym wyborem - kupić maszyny używane, nowe na kredyt czy wziąć je w leasingu.
Rozwiązanie umowy leasingu jest możliwe na mocy porozumienia stron. W jakich przypadkach finansujący i korzystający mogą wypowiedzieć umowę?
Popularność leasingu jako formy finansowania zakupów usypia często czujność przedsiębiorców przy podpisywaniu umów. W rezultacie ponoszą oni dodatkowe koszty. Jak nie przepłacać za leasing?
Leasing samochodu to popularna w ostatnich latach alternatywa wobec kupna pojazdu na kredyt. Na czym polega i co warto wiedzieć o leasingu samochodu.